Kadaň
917 CZK/m² • 36.221 m² • Działka, Kadaň • 33.219.600 CZK • remax-czech.cz
Działka, Kadaň
36.221 m² • 33.219.600 CZK
1 050 CZK/m² • 36.221 m² • Działka, Kadaň • 1.050 CZK/m² • es-reality.cz
Działka, Kadaň
36.221 m² • 1.050 CZK/m²
1 228 CZK/m² • 21.910 m² • Działka komercyjna, Kadaň, Královský Vrch • 26.897.000 CZK • mmreality.cz
Działka komercyjna, Kadaň, Královský Vrch
21.910 m² • 26.897.000 CZK
1 664 CZK/m² • 360 m² • Ogród, Kadaň, Na Strážišti • 599.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Kadaň, Na Strážišti
360 m² • 599.000 CZK
1 945 CZK/m² • 617 m² • Ogród, Kadaň, Na Strážišti • 1.200.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Kadaň, Na Strážišti
617 m² • 1.200.000 CZK
2 072 CZK/m² • 458 m² • Ogród, Kadaň, Nová kolonie • 949.000 CZK • nemovitostisever.cz
Ogród, Kadaň, Nová kolonie
458 m² • 949.000 CZK
3 012 CZK/m² • 498 m² • Działka, Kadaň, Tušimice • 1.500.000 CZK • bydletesnami.cz
Działka, Kadaň, Tušimice
498 m² • 1.500.000 CZK
3 272 CZK/m² • 486 m² • Ogród, Kadaň, Tušimice • 1.590.000 CZK • nemovitostisever.cz
Ogród, Kadaň, Tušimice
486 m² • 1.590.000 CZK
(2.661 m²) • Pole, Kadaň, Prunéřov • 506.000 CZK • mmreality.cz
Pole, Kadaň, Prunéřov
(2.661 m²) • 506.000 CZK
Chomutov
150 CZK/m² • 36.594 m² • Działka, Chomutov • 5.489.100 CZK • orionis.cz
Działka, Chomutov
36.594 m² • 5.489.100 CZK
208 CZK/m² • 6.505 m² • Działka, Chomutov • 1.351.000 CZK • orcareality.cz
Działka, Chomutov
6.505 m² • 1.351.000 CZK
500 CZK/m² • 74.902 m² • Działka, Chomutov • 37.451.000 CZK • orionis.cz
Działka, Chomutov
74.902 m² • 37.451.000 CZK
500 CZK/m² • 68.941 m² • Działka, Chomutov • 34.470.500 CZK • orionis.cz
Działka, Chomutov
68.941 m² • 34.470.500 CZK
799 CZK/m² • 363 m² • Ogród, Chomutov • 289.900 CZK • molikreality.cz
Ogród, Chomutov
363 m² • 289.900 CZK
1 270 CZK/m² • 638 m² • Ogród, Chomutov • 810.000 CZK • orionis.cz
Ogród, Chomutov
638 m² • 810.000 CZK
2 163 CZK/m² • 240 m² • Ogród, Chomutov, Dukelská • 519.000 CZK • orionis.cz
Ogród, Chomutov, Dukelská
240 m² • 519.000 CZK
2 531 CZK/m² • 446 m² • Ogród, Chomutov • 1.129.000 CZK • molikreality.cz
Ogród, Chomutov
446 m² • 1.129.000 CZK
3 500 CZK/m² • 1.128 m² • Działka, Chomutov • 3.948.000 CZK • dumrealit.cz
Działka, Chomutov
1.128 m² • 3.948.000 CZK
3 583 CZK/m² • 1.452 m² • Działka, Chomutov • 5.203.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Chomutov
1.452 m² • 5.203.000 CZK
Jirkov
100 CZK/m² • 71.898 m² • Działka, Jirkov, Březenec • 100 CZK/m² • remax-czech.cz
Działka, Jirkov, Březenec
71.898 m² • 100 CZK/m²
250 CZK/m² • 18.559 m² • Działka, Jirkov • 4.639.750 CZK • orionis.cz
Działka, Jirkov
18.559 m² • 4.639.750 CZK
500 CZK/m² • 14.373 m² • Działka, Jirkov, Březenec • 500 CZK/m² • remax-czech.cz
Działka, Jirkov, Březenec
14.373 m² • 500 CZK/m²
600 CZK/m² • 6.655 m² • Działka, Jirkov, Březenec • 3.995.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Jirkov, Březenec
6.655 m² • 3.995.000 CZK
666 CZK/m² • 53.459 m² • Obszary, Jirkov • 35.619.732 CZK • mmreality.cz
Obszary, Jirkov
53.459 m² • 35.619.732 CZK
2 500 CZK/m² • 1.676 m² • Działka budowlana, Jirkov • 4.190.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Jirkov
1.676 m² • 4.190.000 CZK
2 600 CZK/m² • 1.372 m² • Działka budowlana, Jirkov • 3.567.200 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Jirkov
1.372 m² • 3.567.200 CZK
3 110 CZK/m² • 836 m² • Działka, Jirkov • 2.600.000 CZK • rkcentrum.cz
Działka, Jirkov
836 m² • 2.600.000 CZK
Mašťov
49 CZK/m² • 130.900 m² • Działka, Mašťov • 49 CZK/m² • razka.cz
Działka, Mašťov
130.900 m² • 49 CZK/m²
75 CZK/m² • 2.645 m² • Łąki, Mašťov, Dobřenec • 198.375 CZK • mmreality.cz
Łąki, Mašťov, Dobřenec
2.645 m² • 198.375 CZK
95 CZK/m² • 1.385 m² • Łąki, Mašťov, Dobřenec • 131.575 CZK • mmreality.cz
Łąki, Mašťov, Dobřenec
1.385 m² • 131.575 CZK
86 CZK/m² • 4.385 m² • Łąki, Mašťov, Dobřenec • 377.110 CZK • mmreality.cz
Łąki, Mašťov, Dobřenec
4.385 m² • 377.110 CZK
120 CZK/m² • 8.153 m² • Pole, Mašťov, Dobřenec • 978.360 CZK • mmreality.cz
Pole, Mašťov, Dobřenec
8.153 m² • 978.360 CZK
180 CZK/m² • 553 m² • Ogród, Mašťov, Dobřenec • 99.540 CZK • mmreality.cz
Ogród, Mašťov, Dobřenec
553 m² • 99.540 CZK
Údlice
249 CZK/m² • 10.482 m² • Działka, Údlice • 2.610.018 CZK • nemovitostisever.cz
Działka, Údlice
10.482 m² • 2.610.018 CZK
984 CZK/m² • 7.314 m² • Działka, Údlice • 7.198.300 CZK • mmreality.cz
Działka, Údlice
7.314 m² • 7.198.300 CZK
1 080 CZK/m² • 4.621 m² • Działka, Údlice • 4.990.000 CZK • dumrealit.cz
Działka, Údlice
4.621 m² • 4.990.000 CZK
1 773 CZK/m² • 620 m² • Ogród, Údlice • 1.099.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Údlice
620 m² • 1.099.000 CZK
3 155 CZK/m² • 412 m² • Ogród, Údlice • 1.300.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Údlice
412 m² • 1.300.000 CZK
3 993 CZK/m² • 456 m² • Ogród, Údlice • 1.821.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Údlice
456 m² • 1.821.000 CZK
4 084 CZK/m² • 416 m² • Ogród, Údlice • 1.699.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Údlice
416 m² • 1.699.000 CZK
(16 m²) • Zahrada, Údlice • 1.089.000 CZK • reality-herich.cz
Zahrada, Údlice
(16 m²) • 1.089.000 CZK
Klášterec nad Ohří
350 CZK/m² • 10.940 m² • Działka, Klášterec nad Ohří • 350 CZK/m² • rk-sedlacek.cz
Działka, Klášterec nad Ohří
10.940 m² • 350 CZK/m²
2 332 CZK/m² • 343 m² • Ogród, Klášterec nad Ohří, Mikulovice • 800.000 CZK • realityvlasak.cz
Ogród, Klášterec nad Ohří, Mikulovice
343 m² • 800.000 CZK
2 879 CZK/m² • 340 m² • Ogród, Klášterec nad Ohří, Miřetice u Klášterce nad Ohří • 979.000 CZK • nemovitostisever.cz
Ogród, Klášterec nad Ohří, Miřetice u Klášterce nad Ohří
340 m² • 979.000 CZK
3 000 CZK/m² • 1.375 m² • Działka budowlana, Klášterec nad Ohří • 4.125.000 CZK • sasmereality.cz
Działka budowlana, Klášterec nad Ohří
1.375 m² • 4.125.000 CZK
3 392 CZK/m² • 265 m² • Ogród, Klášterec nad Ohří • 899.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Klášterec nad Ohří
265 m² • 899.000 CZK
7 276 CZK/m² • 268 m² • Ogród, Klášterec nad Ohří • 1.950.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Klášterec nad Ohří
268 m² • 1.950.000 CZK
(1.515 m²) • Pozemek, Klášterec nad Ohří, Vernéřov • 302.920 CZK • orcareality.cz
Pozemek, Klášterec nad Ohří, Vernéřov
(1.515 m²) • 302.920 CZK
Vejprty
190 CZK/m² • 2.524 m² • Działka, Vejprty, Jiráskova • 479.560 CZK • orionis.cz
Działka, Vejprty, Jiráskova
2.524 m² • 479.560 CZK
571 CZK/m² • 876 m² • Ogród, Vejprty, Ovocná • 500.000 CZK • aktivreality.cz
Ogród, Vejprty, Ovocná
876 m² • 500.000 CZK
950 CZK/m² • 1.592 m² • Działka, Vejprty, Boženy Němcové • 1.512.400 CZK • reality-herich.cz
Działka, Vejprty, Boženy Němcové
1.592 m² • 1.512.400 CZK
1 551 CZK/m² • 1.612 m² • Działka budowlana, Vejprty, Kollárova • 2.500.000 CZK • aktivreality.cz
Działka budowlana, Vejprty, Kollárova
1.612 m² • 2.500.000 CZK
1 600 CZK/m² • 800 m² • Działka budowlana, Vejprty, Husova • 1.280.000 CZK • orionis.cz
Działka budowlana, Vejprty, Husova
800 m² • 1.280.000 CZK
3 665 CZK/m² • 1.034 m² • Działka budowlana, Vejprty, České Hamry • 3.790.000 CZK • berg-invest.cz
Działka budowlana, Vejprty, České Hamry
1.034 m² • 3.790.000 CZK
3 945 CZK/m² • 1.202 m² • Działka, Vejprty, Husova • 4.742.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Vejprty, Husova
1.202 m² • 4.742.000 CZK
(455 m²) • Stavební parcela, Vejprty, 17. listopadu • 990.000 CZK • kwcz.cz
Stavební parcela, Vejprty, 17. listopadu
(455 m²) • 990.000 CZK
Vrskmaň
3 200 CZK/m² • 1.195 m² • Działka, Vrskmaň • 3.200 CZK/m² • bidli.cz
Działka, Vrskmaň
1.195 m² • 3.200 CZK/m²
3 200 CZK/m² • 998 m² • Działka, Vrskmaň • 3.200 CZK/m² • bidli.cz
Działka, Vrskmaň
998 m² • 3.200 CZK/m²
3 200 CZK/m² • 1.131 m² • Działka, Vrskmaň • 3.200 CZK/m² • bidli.cz
Działka, Vrskmaň
1.131 m² • 3.200 CZK/m²
3 200 CZK/m² • 1.000 m² • Działka, Vrskmaň • 3.200 CZK/m² • bidli.cz
Działka, Vrskmaň
1.000 m² • 3.200 CZK/m²
3 200 CZK/m² • 912 m² • Działka, Vrskmaň • 3.200 CZK/m² • bidli.cz
Działka, Vrskmaň
912 m² • 3.200 CZK/m²
3 200 CZK/m² • 869 m² • Działka, Vrskmaň • 3.200 CZK/m² • bidli.cz
Działka, Vrskmaň
869 m² • 3.200 CZK/m²
3 200 CZK/m² • 954 m² • Działka, Vrskmaň • 3.200 CZK/m² • bidli.cz
Działka, Vrskmaň
954 m² • 3.200 CZK/m²
3 200 CZK/m² • 992 m² • Działka, Vrskmaň • 3.200 CZK/m² • bidli.cz
Działka, Vrskmaň
992 m² • 3.200 CZK/m²
Chbany
200 CZK/m² • 20.759 m² • Działka, Chbany, Poláky • 200 CZK/m² • novostraseckereality.cz
Działka, Chbany, Poláky
20.759 m² • 200 CZK/m²
200 CZK/m² • 20.759 m² • Działka, Chbany • 200 CZK/m² • dumrealit.cz
Działka, Chbany
20.759 m² • 200 CZK/m²
718 CZK/m² • 329 m² • Działka, Chbany, Poláky • 236.300 CZK • mmreality.cz
Działka, Chbany, Poláky
329 m² • 236.300 CZK
1 206 CZK/m² • 821 m² • Działka, Chbany, Vadkovice • 990.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Chbany, Vadkovice
821 m² • 990.000 CZK
1 680 CZK/m² • 589 m² • Działka, Chbany • 989.520 CZK • mmreality.cz
Działka, Chbany
589 m² • 989.520 CZK
2 180 CZK/m² • 915 m² • Działka, Chbany, Vadkovice • 1.995.000 CZK • dobrebydleni.cz
Działka, Chbany, Vadkovice
915 m² • 1.995.000 CZK
(943 m²) • Pozemek, Chbany, Vadkovice • 2.621.000 CZK • mmreality.cz
Pozemek, Chbany, Vadkovice
(943 m²) • 2.621.000 CZK
Loučná pod Klínovcem
350 CZK/m² • 8.803 m² • Działka, Loučná pod Klínovcem, Háj • 3.081.050 CZK • molikreality.cz
Działka, Loučná pod Klínovcem, Háj
8.803 m² • 3.081.050 CZK
350 CZK/m² • 6.354 m² • Działka, Loučná pod Klínovcem, Háj • 2.223.900 CZK • molikreality.cz
Działka, Loučná pod Klínovcem, Háj
6.354 m² • 2.223.900 CZK
350 CZK/m² • 15.157 m² • Działka, Loučná pod Klínovcem, Háj • 5.304.950 CZK • molikreality.cz
Działka, Loučná pod Klínovcem, Háj
15.157 m² • 5.304.950 CZK
1 709 CZK/m² • 2.335 m² • Działka, Loučná pod Klínovcem, Háj • 3.990.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Loučná pod Klínovcem, Háj
2.335 m² • 3.990.000 CZK
6 245 CZK/m² • 1.666 m² • Działka komercyjna, Loučná pod Klínovcem • 10.404.600 CZK • mmreality.cz
Działka komercyjna, Loučná pod Klínovcem
1.666 m² • 10.404.600 CZK
6 245 CZK/m² • 1.673 m² • Działka komercyjna, Loučná pod Klínovcem • 10.447.300 CZK • mmreality.cz
Działka komercyjna, Loučná pod Klínovcem
1.673 m² • 10.447.300 CZK
10 321 CZK/m² • 436 m² • Działka budowlana, Loučná pod Klínovcem • 4.500.000 CZK • reality-herich.cz
Działka budowlana, Loučná pod Klínovcem
436 m² • 4.500.000 CZK
Blatno
78 CZK/m² • 2.058 m² • Ogród, Blatno, Hrádečná • 160.000 CZK • orcareality.cz
Ogród, Blatno, Hrádečná
2.058 m² • 160.000 CZK
156 CZK/m² • 107.344 m² • Pole, Blatno • 16.746.000 CZK • mmreality.cz
Pole, Blatno
107.344 m² • 16.746.000 CZK
1 299 CZK/m² • 2.450 m² • Działka, Blatno • 3.182.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Blatno
2.450 m² • 3.182.000 CZK
1 850 CZK/m² • 2.606 m² • Działka, Blatno • 4.820.800 CZK • mmreality.cz
Działka, Blatno
2.606 m² • 4.820.800 CZK
2 091 CZK/m² • 1.645 m² • Działka, Blatno • 3.440.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Blatno
1.645 m² • 3.440.000 CZK
Droužkovice
2 570 CZK/m² • 1.732 m² • Działka budowlana, Droužkovice • 4.451.240 CZK • nemovitostisever.cz
Działka budowlana, Droužkovice
1.732 m² • 4.451.240 CZK
2 570 CZK/m² • 1.732 m² • Działka, Droužkovice • 4.451.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Droužkovice
1.732 m² • 4.451.000 CZK
(832 m²) • Pozemek, Droužkovice • 2.450.600 CZK • mmreality.cz
Pozemek, Droužkovice
(832 m²) • 2.450.600 CZK
(900 m²) • Pozemek, Droužkovice • 2.641.000 CZK • mmreality.cz
Pozemek, Droužkovice
(900 m²) • 2.641.000 CZK
(2.328 m²) • Pozemek, Droužkovice • 455.350 CZK • orcareality.cz
Pozemek, Droužkovice
(2.328 m²) • 455.350 CZK
Hrušovany
1 673 CZK/m² • 1.100 m² • Działka, Hrušovany • 1.840.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Hrušovany
1.100 m² • 1.840.000 CZK
1 698 CZK/m² • 2.167 m² • Działka, Hrušovany • 3.680.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Hrušovany
2.167 m² • 3.680.000 CZK
Místo
1 165 CZK/m² • 454 m² • Działka, Místo • 529.000 CZK • molikreality.cz
Działka, Místo
454 m² • 529.000 CZK
1 380 CZK/m² • 3.408 m² • Działka budowlana, Místo, Blahuňov • 1.380 CZK/m² • conre.cz
Działka budowlana, Místo, Blahuňov
3.408 m² • 1.380 CZK/m²
1 400 CZK/m² • 1.363 m² • Działka, Místo • 1.400 CZK/m² • remax-czech.cz
Działka, Místo
1.363 m² • 1.400 CZK/m²
6 283 CZK/m² • 460 m² • Działka, Místo • 2.890.000 CZK • jkpartneri.cz
Działka, Místo
460 m² • 2.890.000 CZK
Výsluní
1 431 CZK/m² • 252 m² • Działka, Výsluní, Volyně • 360.500 CZK • remax-czech.cz
Działka, Výsluní, Volyně
252 m² • 360.500 CZK
1 429 CZK/m² • 252 m² • Ogród, Výsluní • 360.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Výsluní
252 m² • 360.000 CZK
2 070 CZK/m² • 2.061 m² • Działka, Výsluní • 4.267.200 CZK • mmreality.cz
Działka, Výsluní
2.061 m² • 4.267.200 CZK
3 046 CZK/m² • 483 m² • Działka, Výsluní • 1.471.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Výsluní
483 m² • 1.471.000 CZK
5 652 CZK/m² • 460 m² • Działka, Výsluní • 2.600.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Výsluní
460 m² • 2.600.000 CZK
Březno
200 CZK/m² • 12.148 m² • Działka, Březno • 2.429.600 CZK • orcareality.cz
Działka, Březno
12.148 m² • 2.429.600 CZK
826 CZK/m² • 19.367 m² • Działka, Březno, Střezov • 16.000.000 CZK • toprealitycv.cz
Działka, Březno, Střezov
19.367 m² • 16.000.000 CZK
2 106 CZK/m² • 1.244 m² • Działka, Březno • 2.620.000 CZK • realityzavadil.cz
Działka, Březno
1.244 m² • 2.620.000 CZK
(4.482 m²) • Louky, Březno, Denětice • 425.790 CZK • mmreality.cz
Louky, Březno, Denětice
(4.482 m²) • 425.790 CZK
Hora Svatého Šebestiána
20 CZK/m² • 668.028 m² • Działka, Hora Svatého Šebestiána • 13.360.560 CZK • remax-czech.cz
Działka, Hora Svatého Šebestiána
668.028 m² • 13.360.560 CZK
523 CZK/m² • 10.142 m² • Działka, Hora Svatého Šebestiána • 5.300.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Hora Svatého Šebestiána
10.142 m² • 5.300.000 CZK
550 CZK/m² • 19.502 m² • Działka, Hora Svatého Šebestiána • 10.726.100 CZK • remax-czech.cz
Działka, Hora Svatého Šebestiána
19.502 m² • 10.726.100 CZK
550 CZK/m² • 5.673 m² • Działka, Hora Svatého Šebestiána • 3.120.150 CZK • remax-czech.cz
Działka, Hora Svatého Šebestiána
5.673 m² • 3.120.150 CZK
Vysoká Pec
1 057 CZK/m² • 9.329 m² • Działka, Vysoká Pec, Drmaly • 9.863.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Vysoká Pec, Drmaly
9.329 m² • 9.863.000 CZK
1 373 CZK/m² • 1.106 m² • Działka budowlana, Vysoká Pec, Drmaly • 1.519.000 CZK • nemovitostisever.cz
Działka budowlana, Vysoká Pec, Drmaly
1.106 m² • 1.519.000 CZK
1 447 CZK/m² • 1.106 m² • Ogród, Vysoká Pec • 1.600.000 CZK • realinvest-rk.cz
Ogród, Vysoká Pec
1.106 m² • 1.600.000 CZK
2 730 CZK/m² • 859 m² • Działka, Vysoká Pec, Pyšná • 2.345.200 CZK • mmreality.cz
Działka, Vysoká Pec, Pyšná
859 m² • 2.345.200 CZK
Perštejn
1 371 CZK/m² • 2.552 m² • Działka, Perštejn • 3.500.000 CZK • mkreality.cz
Działka, Perštejn
2.552 m² • 3.500.000 CZK
2 051 CZK/m² • 876 m² • Działka, Perštejn, Nová • 1.796.800 CZK • mmreality.cz
Działka, Perštejn, Nová
876 m² • 1.796.800 CZK
3 558 CZK/m² • 281 m² • Działka, Perštejn, Vykmanov • 999.900 CZK • molikreality.cz
Działka, Perštejn, Vykmanov
281 m² • 999.900 CZK
Spořice
46 CZK/m² • 17.656 m² • Łąki, Spořice • 815.707 CZK • mmreality.cz
Łąki, Spořice
17.656 m² • 815.707 CZK
792 CZK/m² • 4.195 m² • Obszary, Spořice • 3.321.000 CZK • mmreality.cz
Obszary, Spořice
4.195 m² • 3.321.000 CZK
1 620 CZK/m² • 917 m² • Działka, Spořice • 1.485.540 CZK • mmreality.cz
Działka, Spořice
917 m² • 1.485.540 CZK
Kovářská
3 717 CZK/m² • 643 m² • Działka budowlana, Kovářská • 2.390.000 CZK • eufinance.cz
Działka budowlana, Kovářská
643 m² • 2.390.000 CZK
958 m² • Stavební parcela, Kovářská, Dlouhá • reality-herich.cz
Stavební parcela, Kovářská, Dlouhá
958 m²
Libědice
1 750 CZK/m² • 1.786 m² • Działka budowlana, Libědice • 3.125.000 CZK • sasmereality.cz
Działka budowlana, Libědice
1.786 m² • 3.125.000 CZK
2 044 CZK/m² • 734 m² • Działka budowlana, Libědice • 1.500.000 CZK • nemovitostisever.cz
Działka budowlana, Libědice
734 m² • 1.500.000 CZK
Málkov
1 000 CZK/m² • 2.155 m² • Działka, Málkov, Vysoká • 1.000 CZK/m² • remax-czech.cz
Działka, Málkov, Vysoká
2.155 m² • 1.000 CZK/m²
1 000 CZK/m² • 3.247 m² • Działka, Málkov • 1.000 CZK/m² • remax-czech.cz
Działka, Málkov
3.247 m² • 1.000 CZK/m²
Nezabylice
3 138 CZK/m² • 905 m² • Działka, Nezabylice • 2.840.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Nezabylice
905 m² • 2.840.000 CZK
11 163 CZK/m² • 851 m² • Działka, Nezabylice • 9.500.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Nezabylice
851 m² • 9.500.000 CZK
Okounov
2 859 CZK/m² • 1.208 m² • Działka, Okounov • 3.453.872 CZK • mmreality.cz
Działka, Okounov
1.208 m² • 3.453.872 CZK
Bílence
Boleboř
2 283 CZK/m² • 1.337 m² • Działka, Boleboř • 3.052.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Boleboř
1.337 m² • 3.052.000 CZK
Černovice
2 992 CZK/m² • 1.300 m² • Działka, Černovice • 3.890.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Černovice
1.300 m² • 3.890.000 CZK
Kalek
1 152 CZK/m² • 4.078 m² • Działka, Kalek, Načetín • 4.699.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Kalek, Načetín
4.078 m² • 4.699.000 CZK
Měděnec
58 CZK/m² • 18.821 m² • Lasy, Měděnec • 1.100.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Měděnec
18.821 m² • 1.100.000 CZK
Otvice
1 921 CZK/m² • 4.112 m² • Ogród, Otvice • 7.900.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Otvice
4.112 m² • 7.900.000 CZK
Strupčice
1 650 CZK/m² • 1.978 m² • Działka, Strupčice, Okořín • 3.263.700 CZK • remax-czech.cz
Działka, Strupčice, Okořín
1.978 m² • 3.263.700 CZK