Hradec Králové
59 CZK/m² • 42.470 m² • Działki, Hradec Králové • 2.505.730 CZK • globalreality.cz
Działki, Hradec Králové
42.470 m² • 2.505.730 CZK
97 CZK/m² • 20.182 m² • Łąki, Hradec Králové, Březhrad • 1.959.000 CZK • mmreality.cz
Łąki, Hradec Králové, Březhrad
20.182 m² • 1.959.000 CZK
412 CZK/m² • 4.850 m² • Łąki, Hradec Králové • 2.000.000 CZK • mmreality.cz
Łąki, Hradec Králové
4.850 m² • 2.000.000 CZK
548 CZK/m² • 3.647 m² • Łąki, Hradec Králové, Rusek • 1.999.999 CZK • mmreality.cz
Łąki, Hradec Králové, Rusek
3.647 m² • 1.999.999 CZK
2 434 CZK/m² • 1.023 m² • Działka, Hradec Králové • 2.490.000 CZK • nemovitosti.edoreality.cz
Działka, Hradec Králové
1.023 m² • 2.490.000 CZK
2 500 CZK/m² • 452 m² • Ogród, Hradec Králové, Plácky • 1.130.000 CZK • daviddvoracek.cz
Ogród, Hradec Králové, Plácky
452 m² • 1.130.000 CZK
2 700 CZK/m² • 715 m² • Obszary, Hradec Králové • 1.930.500 CZK • mmreality.cz
Obszary, Hradec Králové
715 m² • 1.930.500 CZK
2 819 CZK/m² • 2.302 m² • Łąki, Hradec Králové, Plácky, Předměřická • 6.490.000 CZK • mmreality.cz
Łąki, Hradec Králové, Plácky, Předměřická
2.302 m² • 6.490.000 CZK
5 174 CZK/m² • 385 m² • Ogród, Hradec Králové, Slatina • 1.991.960 CZK • mmreality.cz
Ogród, Hradec Králové, Slatina
385 m² • 1.991.960 CZK
5 218 CZK/m² • 573 m² • Działka, Hradec Králové, Pražské Předměstí • 2.990.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Hradec Králové, Pražské Předměstí
573 m² • 2.990.000 CZK
6 000 CZK/m² • 1.384 m² • Działka, Hradec Králové, Plotiště nad Labem • 8.304.000 CZK • vcrfreality.cz
Działka, Hradec Králové, Plotiště nad Labem
1.384 m² • 8.304.000 CZK
6 516 CZK/m² • 353 m² • Działka, Hradec Králové, Pouchov, Na Dubech • 2.300.000 CZK • jantoupal.cz
Działka, Hradec Králové, Pouchov, Na Dubech
353 m² • 2.300.000 CZK
9 308 CZK/m² • 520 m² • Działka, Hradec Králové • 4.840.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Hradec Králové
520 m² • 4.840.000 CZK
9 999 CZK/m² • 2.195 m² • Działka, Hradec Králové • 9.999 CZK/m² • reality-velickova.cz
Działka, Hradec Králové
2.195 m² • 9.999 CZK/m²
12 146 CZK/m² • 1.235 m² • Działka budowlana, Nový Hradec Králové • 14.999.999 CZK • rkevropa.cz
Działka budowlana, Nový Hradec Králové
1.235 m² • 14.999.999 CZK
22 273 CZK/m² • 1.122 m² • Działka budowlana, Hradec Králové, Kukleny • 24.990.000 CZK • vcrfreality.cz
Działka budowlana, Hradec Králové, Kukleny
1.122 m² • 24.990.000 CZK
(227.713 m²) • Pozemek, Hradec Králové • 8.590.000 CZK • zemedelske-reality.cz
Pozemek, Hradec Králové
(227.713 m²) • 8.590.000 CZK
5.469 m² • Komerční pozemek, Hradec Králové, Rusek • nemovite.eu
Komerční pozemek, Hradec Králové, Rusek
5.469 m²
Mokrovousy
4 790 CZK/m² • 743 m² • Działka budowlana, Mokrovousy • 3.558.970 CZK • elementry.cz
Działka budowlana, Mokrovousy
743 m² • 3.558.970 CZK
4 790 CZK/m² • 742 m² • Działka budowlana, Mokrovousy • 3.554.180 CZK • elementry.cz
Działka budowlana, Mokrovousy
742 m² • 3.554.180 CZK
4 790 CZK/m² • 650 m² • Działka budowlana, Mokrovousy • 3.113.500 CZK • elementry.cz
Działka budowlana, Mokrovousy
650 m² • 3.113.500 CZK
4 990 CZK/m² • 887 m² • Działka budowlana, Mokrovousy • 4.426.130 CZK • elementry.cz
Działka budowlana, Mokrovousy
887 m² • 4.426.130 CZK
5 190 CZK/m² • 669 m² • Działka budowlana, Mokrovousy • 3.472.110 CZK • elementry.cz
Działka budowlana, Mokrovousy
669 m² • 3.472.110 CZK
5 190 CZK/m² • 712 m² • Działka budowlana, Mokrovousy • 3.695.280 CZK • elementry.cz
Działka budowlana, Mokrovousy
712 m² • 3.695.280 CZK
5 280 CZK/m² • 1.230 m² • Działka budowlana, Mokrovousy • 6.494.400 CZK • elementry.cz
Działka budowlana, Mokrovousy
1.230 m² • 6.494.400 CZK
Chlumec nad Cidlinou
150 CZK/m² • 3.093 m² • Grunty rolne, Chlumec nad Cidlinou • 150 CZK/m² • personalreality.cz
Grunty rolne, Chlumec nad Cidlinou
3.093 m² • 150 CZK/m²
1 203 CZK/m² • 2.203 m² • Działka, Chlumec nad Cidlinou • 2.650.000 CZK • personalreality.cz
Działka, Chlumec nad Cidlinou
2.203 m² • 2.650.000 CZK
1 600 CZK/m² • 3.600 m² • Działka, Chlumec nad Cidlinou • 1.600 CZK/m² • personalreality.cz
Działka, Chlumec nad Cidlinou
3.600 m² • 1.600 CZK/m²
(1.350 m²) • Louky, Chlumec nad Cidlinou • 133.000 CZK • mmreality.cz
Louky, Chlumec nad Cidlinou
(1.350 m²) • 133.000 CZK
(2.253 m²) • Pozemek, Chlumec nad Cidlinou • 3.240 CZK/m² • personalreality.cz
Pozemek, Chlumec nad Cidlinou
(2.253 m²) • 3.240 CZK/m²
Jeníkovice
55 CZK/m² • 4.459 m² • Grunty rolne, Jeníkovice • 55 CZK/m² • bohemreal.cz
Grunty rolne, Jeníkovice
4.459 m² • 55 CZK/m²
47 CZK/m² • 14.728 m² • Grunty rolne, Jeníkovice • 47 CZK/m² • bohemreal.cz
Grunty rolne, Jeníkovice
14.728 m² • 47 CZK/m²
52 CZK/m² • 46.475 m² • Działka, Jeníkovice • 2.400.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Jeníkovice
46.475 m² • 2.400.000 CZK
800 CZK/m² • 1.591 m² • Działka budowlana, Jeníkovice • 800 CZK/m² • swisslife-reality.cz
Działka budowlana, Jeníkovice
1.591 m² • 800 CZK/m²
2 080 CZK/m² • 476 m² • Działka, Jeníkovice • 990.000 CZK • bydlenivklidu.cz
Działka, Jeníkovice
476 m² • 990.000 CZK
Nechanice
3 183 CZK/m² • 1.882 m² • Działka budowlana, Nechanice • 5.990.000 CZK • mexinvestment.cz
Działka budowlana, Nechanice
1.882 m² • 5.990.000 CZK
3 220 CZK/m² • 941 m² • Działka budowlana, Nechanice • 3.030.000 CZK • mexinvestment.cz
Działka budowlana, Nechanice
941 m² • 3.030.000 CZK
(778 m²) • Pozemek, Nechanice • 2.499.000 CZK • mmreality.cz
Pozemek, Nechanice
(778 m²) • 2.499.000 CZK
Třebechovice pod Orebem
32 CZK/m² • 3.964 m² • Grunty rolne, Třebechovice pod Orebem • 32 CZK/m² • bohemreal.cz
Grunty rolne, Třebechovice pod Orebem
3.964 m² • 32 CZK/m²
107 CZK/m² • 4.201 m² • Działka, Třebechovice pod Orebem • 450.100 CZK • orcareality.cz
Działka, Třebechovice pod Orebem
4.201 m² • 450.100 CZK
1 393 CZK/m² • 4.306 m² • Działka komercyjna, Třebechovice pod Orebem • 6.000.000 CZK • hmct.cz
Działka komercyjna, Třebechovice pod Orebem
4.306 m² • 6.000.000 CZK
3 429 CZK/m² • 525 m² • Działka, Třebechovice pod Orebem • 1.800.000 CZK • nemovitosti.edoreality.cz
Działka, Třebechovice pod Orebem
525 m² • 1.800.000 CZK
3 627 CZK/m² • 907 m² • Działka, Třebechovice pod Orebem, Štěnkov • 3.290.000 CZK • bidli.cz
Działka, Třebechovice pod Orebem, Štěnkov
907 m² • 3.290.000 CZK
Kratonohy
155 CZK/m² • 2.084 m² • Łąki, Kratonohy • 322.000 CZK • mmreality.cz
Łąki, Kratonohy
2.084 m² • 322.000 CZK
945 CZK/m² • 4.869 m² • Działka, Kratonohy, Michnovka • 4.600.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Kratonohy, Michnovka
4.869 m² • 4.600.000 CZK
1 583 CZK/m² • 2.053 m² • Działka budowlana, Kratonohy, Michnovka • 3.250.000 CZK • mexinvestment.cz
Działka budowlana, Kratonohy, Michnovka
2.053 m² • 3.250.000 CZK
2 313 CZK/m² • 1.600 m² • Działka, Kratonohy • 3.700.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Kratonohy
1.600 m² • 3.700.000 CZK
Smiřice
52 CZK/m² • 3.824 m² • Działka, Smiřice • 199.000 CZK • fondrealit.cz
Działka, Smiřice
3.824 m² • 199.000 CZK
490 CZK/m² • 22.324 m² • Działka, Smiřice, Rodov • 490 CZK/m² • pkr.cz
Działka, Smiřice, Rodov
22.324 m² • 490 CZK/m²
Stračov
2 150 CZK/m² • 11.189 m² • Działka, Stračov • 24.056.350 CZK • mmreality.cz
Działka, Stračov
11.189 m² • 24.056.350 CZK
2 222 CZK/m² • 1.395 m² • Działka budowlana, Stračov • 3.100.000 CZK • swisslife-reality.cz
Działka budowlana, Stračov
1.395 m² • 3.100.000 CZK
Dohalice
2 692 CZK/m² • 704 m² • Działka, Horní Dohalice • 1.895.000 CZK • idealnet.cz
Działka, Horní Dohalice
704 m² • 1.895.000 CZK
(696 m²) • Pozemek, Dohalice • 1.550.000 CZK • mmreality.cz
Pozemek, Dohalice
(696 m²) • 1.550.000 CZK
Kosice
1 528 CZK/m² • 4.068 m² • Działka, Kosice • 6.217.800 CZK • mmreality.cz
Działka, Kosice
4.068 m² • 6.217.800 CZK
2 477 CZK/m² • 1.211 m² • Działka budowlana, Kosice • 3.000.000 CZK • globalreality.cz
Działka budowlana, Kosice
1.211 m² • 3.000.000 CZK
Lovčice
98 CZK/m² • 2.108 m² • Łąki, Lovčice • 206.584 CZK • mmreality.cz
Łąki, Lovčice
2.108 m² • 206.584 CZK
598 CZK/m² • 3.326 m² • Działka, Lovčice • 1.990.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Lovčice
3.326 m² • 1.990.000 CZK
Nový Bydžov
213 CZK/m² • 1.857 m² • Działka, Nový Bydžov, Zábědov • 395.000 CZK • fondrealit.cz
Działka, Nový Bydžov, Zábědov
1.857 m² • 395.000 CZK
727 CZK/m² • 4.580 m² • Działka, Nový Bydžov, Vysočany • 3.330.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Nový Bydžov, Vysočany
4.580 m² • 3.330.000 CZK
Smidary
63 CZK/m² • 18.591 m² • Grunty rolne, Smidary, Chotělice • 63 CZK/m² • ersreality.cz
Grunty rolne, Smidary, Chotělice
18.591 m² • 63 CZK/m²
63 CZK/m² • 12.012 m² • Grunty rolne, Smidary, Chotělice • 63 CZK/m² • ersreality.cz
Grunty rolne, Smidary, Chotělice
12.012 m² • 63 CZK/m²
Těchlovice
2 007 CZK/m² • 11.163 m² • Działka budowlana, Těchlovice • 22.400.000 CZK • nemovitosti.edoreality.cz
Działka budowlana, Těchlovice
11.163 m² • 22.400.000 CZK
5 383 CZK/m² • 483 m² • Działka budowlana, Těchlovice • 2.599.999 CZK • rkevropa.cz
Działka budowlana, Těchlovice
483 m² • 2.599.999 CZK
Všestary
3 480 CZK/m² • 1.293 m² • Działka, Všestary, Rosnice • 4.500.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Všestary, Rosnice
1.293 m² • 4.500.000 CZK
3 579 CZK/m² • 1.671 m² • Działka, Všestary, Rosnice • 5.980.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Všestary, Rosnice
1.671 m² • 5.980.000 CZK
Barchov
2 693 CZK/m² • 2.410 m² • Działka budowlana, Barchov • 6.490.000 CZK • elitemanagement.cz
Działka budowlana, Barchov
2.410 m² • 6.490.000 CZK
Benátky
5 129 CZK/m² • 856 m² • Działka budowlana, Benátky • 4.390.000 CZK • qara.cz
Działka budowlana, Benátky
856 m² • 4.390.000 CZK
Divec
5 972 CZK/m² • 1.024 m² • Działka budowlana, Divec • 5.972 CZK/m² • fortunae.cz
Działka budowlana, Divec
1.024 m² • 5.972 CZK/m²
Hněvčeves
Hořiněves
(32.514 m²) • Louka, Hořiněves, Jeřičky • 1.650.000 CZK • zemedelske-reality.cz
Louka, Hořiněves, Jeřičky
(32.514 m²) • 1.650.000 CZK
Klamoš
705 CZK/m² • 5.657 m² • Działka budowlana, Klamoš, Štít • 3.990.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Klamoš, Štít
5.657 m² • 3.990.000 CZK
Králíky
1 892 CZK/m² • 563 m² • Działka komercyjna, Králíky • 1.065.000 CZK • mmreality.cz
Działka komercyjna, Králíky
563 m² • 1.065.000 CZK
Ledce
55 CZK/m² • 7.494 m² • Działka, Ledce • 412.170 CZK • rkevropa.cz
Działka, Ledce
7.494 m² • 412.170 CZK
Lišice
224 CZK/m² • 289.582 m² • Działka, Lišice • 65.000.000 CZK • svoboda-williams.com
Działka, Lišice
289.582 m² • 65.000.000 CZK
Lužec nad Cidlinou
(387 m²) • Pozemek, Lužec nad Cidlinou • 256 CZK/m² • remax-czech.cz
Pozemek, Lužec nad Cidlinou
(387 m²) • 256 CZK/m²
Měník
1 511 CZK/m² • 3.037 m² • Działka budowlana, Měník • 4.590.000 CZK • swisslife-reality.cz
Działka budowlana, Měník
3.037 m² • 4.590.000 CZK
Mžany
3 592 CZK/m² • 863 m² • Działka, Mžany, Stračovská Lhota • 3.100.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Mžany, Stračovská Lhota
863 m² • 3.100.000 CZK
Nepolisy
1 800 CZK/m² • 1.429 m² • Działka, Nepolisy, Zadražany • 1.800 CZK/m² • boreality.cz
Działka, Nepolisy, Zadražany
1.429 m² • 1.800 CZK/m²
Ohnišťany
60 CZK/m² • 4.928 m² • Grunty rolne, Ohnišťany • 60 CZK/m² • ersreality.cz
Grunty rolne, Ohnišťany
4.928 m² • 60 CZK/m²
Olešnice
1.200 m² • Stavební parcela, Olešnice, Levín • michalkalman.cz
Stavební parcela, Olešnice, Levín
1.200 m²
Předměřice nad Labem
11.770 m² • Pozemek, Předměřice nad Labem, Obránců míru • gebas-reality.cz
Pozemek, Předměřice nad Labem, Obránců míru
11.770 m²
Sendražice
1 609 CZK/m² • 2.914 m² • Działka, Sendražice • 4.690.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Sendražice
2.914 m² • 4.690.000 CZK
Skřivany
376 CZK/m² • 1.461 m² • Lasy, Skřivany • 550.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Skřivany
1.461 m² • 550.000 CZK
Stěžery
250 CZK/m² • 5.001 m² • Działka, Stěžery • 250 CZK/m² • cityrealityliberec.cz
Działka, Stěžery
5.001 m² • 250 CZK/m²
Vinary
321 CZK/m² • 5.600 m² • Działka, Vinary, Smidarská Lhota • 1.800.000 CZK • michalkalman.cz
Działka, Vinary, Smidarská Lhota
5.600 m² • 1.800.000 CZK