Klatovy
741 CZK/m² • 16.029 m² • Działka, Klatovy, Štěpánovice • 11.870.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Klatovy, Štěpánovice
16.029 m² • 11.870.000 CZK
795 CZK/m² • 4.500 m² • Działka, Klatovy I • 3.575.375 CZK • bidli.cz
Działka, Klatovy I
4.500 m² • 3.575.375 CZK
1 046 CZK/m² • 1.386 m² • Ogród, Klatovy • 1.450.000 CZK • realityprokes.cz
Ogród, Klatovy
1.386 m² • 1.450.000 CZK
1 534 CZK/m² • 3.253 m² • Działka budowlana, Klatovy, Sobětice • 4.990.000 CZK • bydomreality.cz
Działka budowlana, Klatovy, Sobětice
3.253 m² • 4.990.000 CZK
2 466 CZK/m² • 730 m² • Ogród, Klatovy • 1.800.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Klatovy
730 m² • 1.800.000 CZK
2 749 CZK/m² • 542 m² • Ogród, Klatovy • 1.490.000 CZK • realityprokes.cz
Ogród, Klatovy
542 m² • 1.490.000 CZK
2 773 CZK/m² • 357 m² • Ogród, Klatovy • 990.000 CZK • lukaskydlicek.cz
Ogród, Klatovy
357 m² • 990.000 CZK
4 802 CZK/m² • 1.237 m² • Działka, Klatovy • 5.940.000 CZK • razka.cz
Działka, Klatovy
1.237 m² • 5.940.000 CZK
4 800 CZK/m² • 793 m² • Działka budowlana, Klatovy • 3.806.400 CZK • novisreality.cz
Działka budowlana, Klatovy
793 m² • 3.806.400 CZK
5 057 CZK/m² • 789 m² • Działka, Klatovy IV, Akátová • 3.990.000 CZK • bohemianestates.com
Działka, Klatovy IV, Akátová
789 m² • 3.990.000 CZK
5 357 CZK/m² • 700 m² • Działka, Klatovy • 3.750.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Klatovy
700 m² • 3.750.000 CZK
5 739 CZK/m² • 2.612 m² • Działka, Klatovy, Luby • 14.990.000 CZK • reality.dirmaxreality.cz
Działka, Klatovy, Luby
2.612 m² • 14.990.000 CZK
5 997 CZK/m² • 300 m² • Ogród, Klatovy • 1.799.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Klatovy
300 m² • 1.799.000 CZK
6 635 CZK/m² • 403 m² • Działka, Klatovy II • 2.674.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Klatovy II
403 m² • 2.674.000 CZK
8 500 CZK/m² • 2.509 m² • Działka budowlana, Klatovy • 8.500 CZK/m² • boreality.cz
Działka budowlana, Klatovy
2.509 m² • 8.500 CZK/m²
(11.589 m²) • Pozemek, Klatovy • 2.200 CZK/m² • fidox.com
Pozemek, Klatovy
(11.589 m²) • 2.200 CZK/m²
Sušice
77 CZK/m² • 14.292 m² • Działka, Sušice • 1.100.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Sušice
14.292 m² • 1.100.000 CZK
1 471 CZK/m² • 2.899 m² • Działka budowlana, Sušice • 4.264.000 CZK • bidli.cz
Działka budowlana, Sušice
2.899 m² • 4.264.000 CZK
2 839 CZK/m² • 1.159 m² • Działka, Sušice III, Pod Stráží • 3.290.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Sušice III, Pod Stráží
1.159 m² • 3.290.000 CZK
3 941 CZK/m² • 812 m² • Działka budowlana, Sušice III, Pod Kalichem • 3.200.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Sušice III, Pod Kalichem
812 m² • 3.200.000 CZK
4 572 CZK/m² • 852 m² • Działka budowlana, Sušice III, Pod Kalichem • 3.895.000 CZK • realityjaks.cz
Działka budowlana, Sušice III, Pod Kalichem
852 m² • 3.895.000 CZK
Nýrsko
1 800 CZK/m² • 4.399 m² • Działka, Nýrsko • 7.918.200 CZK • bidli.cz
Działka, Nýrsko
4.399 m² • 7.918.200 CZK
Soběšice
313 CZK/m² • 8.878 m² • Działka budowlana, Soběšice • 2.780.000 CZK • sumavskarealitka.cz
Działka budowlana, Soběšice
8.878 m² • 2.780.000 CZK
399 CZK/m² • 8.869 m² • Działka budowlana, Soběšice • 3.540.000 CZK • sumavskarealitka.cz
Działka budowlana, Soběšice
8.869 m² • 3.540.000 CZK
711 CZK/m² • 5.613 m² • Działka, Soběšice, Mačice • 3.990.000 CZK • century21.cz
Działka, Soběšice, Mačice
5.613 m² • 3.990.000 CZK
1 374 CZK/m² • 906 m² • Działka budowlana, Soběšice, Damíč • 1.245.000 CZK • realityjaks.cz
Działka budowlana, Soběšice, Damíč
906 m² • 1.245.000 CZK
1 648 CZK/m² • 904 m² • Działka, Soběšice • 1.490.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Soběšice
904 m² • 1.490.000 CZK
1 776 CZK/m² • 1.098 m² • Działka budowlana, Soběšice, Damíč • 1.950.000 CZK • remax-only.cz
Działka budowlana, Soběšice, Damíč
1.098 m² • 1.950.000 CZK
Železná Ruda
99 CZK/m² • 4.656 m² • Obszary, Železná Ruda • 459.000 CZK • mmreality.cz
Obszary, Železná Ruda
4.656 m² • 459.000 CZK
1 200 CZK/m² • 1.722 m² • Działka, Železná Ruda, Špičák • 1.200 CZK/m² • partnerrealit.eu
Działka, Železná Ruda, Špičák
1.722 m² • 1.200 CZK/m²
1 200 CZK/m² • 1.110 m² • Działka, Železná Ruda, Špičák • 1.200 CZK/m² • partnerrealit.eu
Działka, Železná Ruda, Špičák
1.110 m² • 1.200 CZK/m²
1 200 CZK/m² • 2.832 m² • Działka, Železná Ruda • 1.200 CZK/m² • onelivereality.cz
Działka, Železná Ruda
2.832 m² • 1.200 CZK/m²
1 250 CZK/m² • 16.959 m² • Działka, Železná Ruda, Hojsova Stráž • 21.198.750 CZK • krausovareality.cz
Działka, Železná Ruda, Hojsova Stráž
16.959 m² • 21.198.750 CZK
5 626 CZK/m² • 1.866 m² • Działka, Železná Ruda, Špičák • 10.499.000 CZK • century21.cz
Działka, Železná Ruda, Špičák
1.866 m² • 10.499.000 CZK
Chudenín
52 CZK/m² • 139.968 m² • Łąki, Chudenín • 7.346.716 CZK • taurumreality.cz
Łąki, Chudenín
139.968 m² • 7.346.716 CZK
1 025 CZK/m² • 4.000 m² • Działka, Chudenín, Svatá Kateřina • 4.100.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Chudenín, Svatá Kateřina
4.000 m² • 4.100.000 CZK
1 091 CZK/m² • 1.650 m² • Działka budowlana, Chudenín • 1.800.000 CZK • bidli.cz
Działka budowlana, Chudenín
1.650 m² • 1.800.000 CZK
1 800 CZK/m² • 1.978 m² • Działka budowlana, Chudenín, Hadrava • 1.800 CZK/m² • fidox.com
Działka budowlana, Chudenín, Hadrava
1.978 m² • 1.800 CZK/m²
1 889 CZK/m² • 1.481 m² • Działka budowlana, Chudenín, Liščí • 2.797.000 CZK • idea-reality.cz
Działka budowlana, Chudenín, Liščí
1.481 m² • 2.797.000 CZK
Kolinec
122 CZK/m² • 6.484 m² • Pole, Kolinec • 791.048 CZK • mmreality.cz
Pole, Kolinec
6.484 m² • 791.048 CZK
1 650 CZK/m² • 3.805 m² • Działka, Kolinec • 6.278.250 CZK • mmreality.cz
Działka, Kolinec
3.805 m² • 6.278.250 CZK
2 664 CZK/m² • 375 m² • Działka, Kolinec, Boříkovy • 999.000 CZK • realitymidals.cz
Działka, Kolinec, Boříkovy
375 m² • 999.000 CZK
3 197 CZK/m² • 375 m² • Działka, Kolinec, Boříkovy • 1.199.000 CZK • realitymidals.cz
Działka, Kolinec, Boříkovy
375 m² • 1.199.000 CZK
Nalžovské Hory
62 CZK/m² • 25.838 m² • Lasy, Nalžovské Hory • 1.590.750 CZK • mmreality.cz
Lasy, Nalžovské Hory
25.838 m² • 1.590.750 CZK
199 CZK/m² • 14.994 m² • Działka, Nalžovské Hory • 2.983.806 CZK • razka.cz
Działka, Nalžovské Hory
14.994 m² • 2.983.806 CZK
704 CZK/m² • 4.292 m² • Działka, Nalžovské Hory • 3.022.500 CZK • mmreality.cz
Działka, Nalžovské Hory
4.292 m² • 3.022.500 CZK
884 CZK/m² • 1.798 m² • Działka budowlana, Nalžovské Hory • 1.590.000 CZK • taurumreality.cz
Działka budowlana, Nalžovské Hory
1.798 m² • 1.590.000 CZK
(398 m²) • Pozemek, Nalžovské Hory • 699.000 CZK • mmreality.cz
Pozemek, Nalžovské Hory
(398 m²) • 699.000 CZK
Břežany
33 CZK/m² • 19.636 m² • Działka, Břežany • 650.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Břežany
19.636 m² • 650.000 CZK
173 CZK/m² • 11.768 m² • Działka, Břežany • 2.036.160 CZK • remax-czech.cz
Działka, Břežany
11.768 m² • 2.036.160 CZK
(8.048 m²) • Pozemek, Břežany • 1.674.300 CZK • mmreality.cz
Pozemek, Břežany
(8.048 m²) • 1.674.300 CZK
Chanovice
36 CZK/m² • 39.063 m² • Pole, Chanovice • 1.395.200 CZK • mmreality.cz
Pole, Chanovice
39.063 m² • 1.395.200 CZK
98 CZK/m² • 11.380 m² • Pole, Chanovice, Černice • 1.115.240 CZK • mmreality.cz
Pole, Chanovice, Černice
11.380 m² • 1.115.240 CZK
1 604 CZK/m² • 559 m² • Działka, Chanovice • 896.800 CZK • mmreality.cz
Działka, Chanovice
559 m² • 896.800 CZK
11 184 CZK/m² • 3.800 m² • Działka, Chanovice • 42.500.000 CZK • mnichovicka-rk.cz
Działka, Chanovice
3.800 m² • 42.500.000 CZK
Janovice nad Úhlavou
60 CZK/m² • 11.416 m² • Działka, Janovice nad Úhlavou, Veselí • 690.000 CZK • realityprokes.cz
Działka, Janovice nad Úhlavou, Veselí
11.416 m² • 690.000 CZK
465 CZK/m² • 22.123 m² • Obszary, Janovice nad Úhlavou, Vacovy • 10.287.195 CZK • mmreality.cz
Obszary, Janovice nad Úhlavou, Vacovy
22.123 m² • 10.287.195 CZK
2 000 CZK/m² • 906 m² • Działka budowlana, Janovice nad Úhlavou, Petrovice nad Úhlavou • 2.000 CZK/m² • novisreality.cz
Działka budowlana, Janovice nad Úhlavou, Petrovice nad Úhlavou
906 m² • 2.000 CZK/m²
Maňovice
96 CZK/m² • 2.533 m² • Pole, Maňovice • 243.168 CZK • mmreality.cz
Pole, Maňovice
2.533 m² • 243.168 CZK
96 CZK/m² • 2.819 m² • Pole, Maňovice • 270.624 CZK • mmreality.cz
Pole, Maňovice
2.819 m² • 270.624 CZK
96 CZK/m² • 1.429 m² • Pole, Maňovice • 137.184 CZK • mmreality.cz
Pole, Maňovice
1.429 m² • 137.184 CZK
(99.724 m²) • Pozemek, Maňovice • 37 CZK/m² • realitysmajlik.cz
Pozemek, Maňovice
(99.724 m²) • 37 CZK/m²
Plánice
894 CZK/m² • 1.734 m² • Działka, Plánice • 1.550.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Plánice
1.734 m² • 1.550.000 CZK
990 CZK/m² • 1.000 m² • Działka, Plánice • 990 CZK/m² • kwcz.cz
Działka, Plánice
1.000 m² • 990 CZK/m²
990 CZK/m² • 5.322 m² • Działka, Plánice • 990 CZK/m² • kwcz.cz
Działka, Plánice
5.322 m² • 990 CZK/m²
Rabí
2 456 CZK/m² • 1.018 m² • Działka budowlana, Rabí • 2.500.000 CZK • realityjaks.cz (New!)
Działka budowlana, Rabí
1.018 m² • 2.500.000 CZK (New!)
(1.126 m²) • Stavební parcela, Rabí • 2.900.000 CZK • realityjaks.cz
Stavební parcela, Rabí
(1.126 m²) • 2.900.000 CZK
Strážov
1 900 CZK/m² • 1.190 m² • Działka budowlana, Strážov • 1.900 CZK/m² • gavlas.cz
Działka budowlana, Strážov
1.190 m² • 1.900 CZK/m²
2 177 CZK/m² • 1.286 m² • Działka, Strážov • 2.799.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Strážov
1.286 m² • 2.799.000 CZK
Týnec
243 CZK/m² • 1.237 m² • Winnica, Týnec • 300.000 CZK • leoreality.cz
Winnica, Týnec
1.237 m² • 300.000 CZK
623 CZK/m² • 2.713 m² • Staw, Týnec • 1.690.000 CZK • novisreality.cz
Staw, Týnec
2.713 m² • 1.690.000 CZK
Dlažov
1 077 CZK/m² • 1.179 m² • Działka, Dlažov • 1.270.000 CZK • realityprokes.cz
Działka, Dlažov
1.179 m² • 1.270.000 CZK
(1.468 m²) • Lesy, Dlažov, Miletice • 115.972 CZK • mmreality.cz
Lesy, Dlažov, Miletice
(1.468 m²) • 115.972 CZK
(3.245 m²) • Louky, Dlažov, Miletice • 256.355 CZK • mmreality.cz
Louky, Dlažov, Miletice
(3.245 m²) • 256.355 CZK
Dlouhá Ves
459 CZK/m² • 327 m² • Działka, Dlouhá Ves, Bohdašice • 150.000 CZK • sumavskarealitka.cz
Działka, Dlouhá Ves, Bohdašice
327 m² • 150.000 CZK
2 167 CZK/m² • 737 m² • Działka, Dlouhá Ves • 1.597.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Dlouhá Ves
737 m² • 1.597.000 CZK
2 225 CZK/m² • 1.168 m² • Działka, Dlouhá Ves • 2.598.225 CZK • mmreality.cz
Działka, Dlouhá Ves
1.168 m² • 2.598.225 CZK
Horažďovice
36 CZK/m² • 19.860 m² • Działka, Horažďovice • 716.624 CZK • razka.cz
Działka, Horažďovice
19.860 m² • 716.624 CZK
38 CZK/m² • 230.379 m² • Działka, Horažďovice, Třebomyslice • 8.805.637 CZK • razka.cz
Działka, Horažďovice, Třebomyslice
230.379 m² • 8.805.637 CZK
38 CZK/m² • 13.970 m² • Działka, Horažďovice, Horažďovická Lhota • 529.374 CZK • razka.cz
Działka, Horažďovice, Horažďovická Lhota
13.970 m² • 529.374 CZK
Chudenice
325 CZK/m² • 7.691 m² • Staw, Chudenice, Slatina • 2.500.000 CZK • realityprokes.cz
Staw, Chudenice, Slatina
7.691 m² • 2.500.000 CZK
1 807 CZK/m² • 880 m² • Działka, Chudenice • 1.590.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Chudenice
880 m² • 1.590.000 CZK
1 943 CZK/m² • 1.246 m² • Działka, Chudenice • 2.421.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Chudenice
1.246 m² • 2.421.000 CZK
Kašperské Hory
1 800 CZK/m² • 1.834 m² • Działka, Kašperské Hory • 3.301.200 CZK • mmreality.cz
Działka, Kašperské Hory
1.834 m² • 3.301.200 CZK
4 384 CZK/m² • 958 m² • Działka budowlana, Kašperské Hory, Nerudova • 4.200.000 CZK • hanex.cz
Działka budowlana, Kašperské Hory, Nerudova
958 m² • 4.200.000 CZK
5 833 CZK/m² • 684 m² • Działka budowlana, Kašperské Hory, Šumavská • 3.990.000 CZK • realityjaks.cz
Działka budowlana, Kašperské Hory, Šumavská
684 m² • 3.990.000 CZK
Malý Bor
26 CZK/m² • 19.057 m² • Lasy, Malý Bor • 490.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Malý Bor
19.057 m² • 490.000 CZK
Podmokly
1 350 CZK/m² • 1.467 m² • Działka budowlana, Podmokly • 1.980.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Podmokly
1.467 m² • 1.980.000 CZK
1 430 CZK/m² • 909 m² • Działka budowlana, Podmokly • 1.300.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Podmokly
909 m² • 1.300.000 CZK
1 613 CZK/m² • 558 m² • Działka budowlana, Podmokly • 900.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Podmokly
558 m² • 900.000 CZK
Švihov
328 CZK/m² • 22.356 m² • Działka, Švihov • 7.333.333 CZK • mmreality.cz
Działka, Švihov
22.356 m² • 7.333.333 CZK
418 CZK/m² • 6.467 m² • Staw, Švihov, Kamýk • 2.700.000 CZK • realityprokes.cz
Staw, Švihov, Kamýk
6.467 m² • 2.700.000 CZK
1 909 CZK/m² • 1.100 m² • Działka budowlana, Švihov • 2.100.000 CZK • rk-jelinek.cz
Działka budowlana, Švihov
1.100 m² • 2.100.000 CZK
Velký Bor
38 CZK/m² • 12.986 m² • Działka, Velký Bor, Jetenovice • 497.566 CZK • razka.cz
Działka, Velký Bor, Jetenovice
12.986 m² • 497.566 CZK
38 CZK/m² • 264.094 m² • Działka, Velký Bor • 10.158.750 CZK • razka.cz
Działka, Velký Bor
264.094 m² • 10.158.750 CZK
1 100 CZK/m² • 921 m² • Działka budowlana, Velký Bor • 1.013.100 CZK • molikreality.cz
Działka budowlana, Velký Bor
921 m² • 1.013.100 CZK
Hradešice
35 CZK/m² • 6.411 m² • Działka, Hradešice, Smrkovec • 224.385 CZK • razka.cz
Działka, Hradešice, Smrkovec
6.411 m² • 224.385 CZK
371 CZK/m² • 3.802 m² • Pole, Hradešice • 1.410.000 CZK • mmreality.cz
Pole, Hradešice
3.802 m² • 1.410.000 CZK
Lomec
2 800 CZK/m² • 1.044 m² • Działka budowlana, Lomec, Novákovice • 2.923.200 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Lomec, Novákovice
1.044 m² • 2.923.200 CZK
2 800 CZK/m² • 1.035 m² • Działka budowlana, Lomec, Novákovice • 2.898.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Lomec, Novákovice
1.035 m² • 2.898.000 CZK
Měčín
233 CZK/m² • 4.204 m² • Działka komercyjna, Měčín • 980.000 CZK • mmreality.cz
Działka komercyjna, Měčín
4.204 m² • 980.000 CZK
1 999 CZK/m² • 1.513 m² • Działka budowlana, Měčín • 1.999 CZK/m² • rk-jelinek.cz
Działka budowlana, Měčín
1.513 m² • 1.999 CZK/m²
Mezihoří
1 808 CZK/m² • 1.311 m² • Działka, Mezihoří • 2.370.000 CZK • prima-real.cz
Działka, Mezihoří
1.311 m² • 2.370.000 CZK
1 900 CZK/m² • 1.645 m² • Działka, Mezihoří • 3.125.500 CZK • prima-real.cz
Działka, Mezihoří
1.645 m² • 3.125.500 CZK
Myslív
27 CZK/m² • 33.347 m² • Działka, Myslív, Nový Dvůr • 890.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Myslív, Nový Dvůr
33.347 m² • 890.000 CZK
35 CZK/m² • 21.625 m² • Grunty rolne, Myslív, Milčice • 750.000 CZK • fidox.com
Grunty rolne, Myslív, Milčice
21.625 m² • 750.000 CZK
Obytce
454 CZK/m² • 4.827 m² • Działka budowlana, Obytce • 2.190.000 CZK • fortexreality.cz
Działka budowlana, Obytce
4.827 m² • 2.190.000 CZK
Běšiny
685 CZK/m² • 679 m² • Działka, Běšiny • 465.000 CZK • rgpichler.cz
Działka, Běšiny
679 m² • 465.000 CZK
Bezděkov
344 CZK/m² • 12.361 m² • Działka, Bezděkov, Struhadlo • 4.250.000 CZK • realityprokes.cz
Działka, Bezděkov, Struhadlo
12.361 m² • 4.250.000 CZK
Čachrov
(512 m²) • Pozemek, Čachrov, Onen Svět • 1.750.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemek, Čachrov, Onen Svět
(512 m²) • 1.750.000 CZK
Červené Poříčí
Hlavňovice
546 CZK/m² • 5.000 m² • Działka, Hlavňovice • 2.728.041 CZK • mmreality.cz
Działka, Hlavňovice
5.000 m² • 2.728.041 CZK
Hrádek
Kejnice
(4.850 m²) • Pozemek, Kejnice • 485.000 CZK • fondrealit.cz
Pozemek, Kejnice
(4.850 m²) • 485.000 CZK
Mochtín
47 CZK/m² • 21.407 m² • Pole, Mochtín • 999.000 CZK • mmreality.cz
Pole, Mochtín
21.407 m² • 999.000 CZK
Mokrosuky
24 CZK/m² • 6.236 m² • Działka, Mokrosuky • 149.000 CZK • kontaktservis.cz
Działka, Mokrosuky
6.236 m² • 149.000 CZK
Nezamyslice
798 CZK/m² • 2.659 m² • Działka, Nezamyslice • 2.121.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Nezamyslice
2.659 m² • 2.121.000 CZK
Nezdice na Šumavě
800 CZK/m² • 3.411 m² • Działka, Nezdice na Šumavě • 2.730.000 CZK • novisreality.cz
Działka, Nezdice na Šumavě
3.411 m² • 2.730.000 CZK
Olšany
1 096 CZK/m² • 1.816 m² • Działka budowlana, Olšany • 1.990.000 CZK • nemovitostsodhadem.cz
Działka budowlana, Olšany
1.816 m² • 1.990.000 CZK
Petrovice u Sušice
70 CZK/m² • 15.707 m² • Lasy, Petrovice u Sušice • 1.099.999 CZK • mmreality.cz
Lasy, Petrovice u Sušice
15.707 m² • 1.099.999 CZK
Poleň
Prášily
Rejštejn
1 584 CZK/m² • 4.413 m² • Działka, Rejštejn, Radešov • 6.990.000 CZK • remax-czech.cz (New!)
Działka, Rejštejn, Radešov
4.413 m² • 6.990.000 CZK (New!)
Srní
3 001 CZK/m² • 3.812 m² • Działka budowlana, Srní • 3.001 CZK/m² • realityjaks.cz
Działka budowlana, Srní
3.812 m² • 3.001 CZK/m²
Velhartice
1 700 CZK/m² • 2.210 m² • Działka budowlana, Velhartice • 3.757.000 CZK • kavkarealestates.cz
Działka budowlana, Velhartice
2.210 m² • 3.757.000 CZK
Vrhaveč
3 090 CZK/m² • 1.194 m² • Działka, Vrhaveč • 3.689.460 CZK • mmreality.cz
Działka, Vrhaveč
1.194 m² • 3.689.460 CZK
Zavlekov
842 CZK/m² • 1.922 m² • Działka, Zavlekov • 1.617.600 CZK • mmreality.cz
Działka, Zavlekov
1.922 m² • 1.617.600 CZK