Terezín
40 CZK/m² • 16.110 m² • Działka, Terezín, Počaply • 640.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Terezín, Počaply
16.110 m² • 640.000 CZK
82 CZK/m² • 3.665 m² • Działka, Terezín, České Kopisty • 299.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Terezín, České Kopisty
3.665 m² • 299.000 CZK
1 953 CZK/m² • 1.024 m² • Ogród, Terezín • 2.000.000 CZK • realitynorth.cz
Ogród, Terezín
1.024 m² • 2.000.000 CZK
2 300 CZK/m² • 643 m² • Działka budowlana, Terezín • 1.478.900 CZK • mrkninareality.cz
Działka budowlana, Terezín
643 m² • 1.478.900 CZK
2 300 CZK/m² • 1.481 m² • Działka budowlana, Terezín • 3.406.300 CZK • mrkninareality.cz
Działka budowlana, Terezín
1.481 m² • 3.406.300 CZK
2 300 CZK/m² • 1.245 m² • Działka budowlana, Terezín • 2.863.500 CZK • mrkninareality.cz
Działka budowlana, Terezín
1.245 m² • 2.863.500 CZK
2 300 CZK/m² • 722 m² • Działka budowlana, Terezín • 1.660.600 CZK • mrkninareality.cz
Działka budowlana, Terezín
722 m² • 1.660.600 CZK
2 300 CZK/m² • 5.646 m² • Działka budowlana, Terezín • 12.985.800 CZK • mrkninareality.cz
Działka budowlana, Terezín
5.646 m² • 12.985.800 CZK
2 424 CZK/m² • 458 m² • Ogród, Terezín, Pražská • 1.110.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Terezín, Pražská
458 m² • 1.110.000 CZK
2 672 CZK/m² • 595 m² • Ogród, Terezín • 1.590.000 CZK • bidli.cz
Ogród, Terezín
595 m² • 1.590.000 CZK
4 374 CZK/m² • 1.600 m² • Działka, Terezín • 6.999.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Terezín
1.600 m² • 6.999.000 CZK
Úštěk
39 CZK/m² • 21.164 m² • Działka, Úštěk • 825.500 CZK • fondrealit.cz
Działka, Úštěk
21.164 m² • 825.500 CZK
75 CZK/m² • 4.600 m² • Działka, Úštěk • 345.000 CZK • fondrealit.cz
Działka, Úštěk
4.600 m² • 345.000 CZK
75 CZK/m² • 5.477 m² • Łąki, Úštěk, Tetčiněves • 410.775 CZK • mmreality.cz
Łąki, Úštěk, Tetčiněves
5.477 m² • 410.775 CZK
100 CZK/m² • 1.200 m² • Działka, Úštěk • 120.000 CZK • fondrealit.cz
Działka, Úštěk
1.200 m² • 120.000 CZK
183 CZK/m² • 10.875 m² • Działka, Úštěk • 1.990.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Úštěk
10.875 m² • 1.990.000 CZK
3 165 CZK/m² • 1.100 m² • Działka, Úštěk • 3.481.687 CZK • mmreality.cz
Działka, Úštěk
1.100 m² • 3.481.687 CZK
1.934 m² • Stavební parcela, Úštěk, Vědlice • jdbreality.cz
Stavební parcela, Úštěk, Vědlice
1.934 m²
Třebívlice
42 CZK/m² • 31.990 m² • Działka, Třebívlice • 1.343.580 CZK • realitycernohorsky.cz
Działka, Třebívlice
31.990 m² • 1.343.580 CZK
42 CZK/m² • 5.989 m² • Działka, Třebívlice, Šepetely • 251.538 CZK • realitycernohorsky.cz
Działka, Třebívlice, Šepetely
5.989 m² • 251.538 CZK
42 CZK/m² • 45.497 m² • Działka, Třebívlice, Blešno • 1.910.874 CZK • realitycernohorsky.cz
Działka, Třebívlice, Blešno
45.497 m² • 1.910.874 CZK
150 CZK/m² • 4.510 m² • Działka, Třebívlice, Staré • 676.500 CZK • orcareality.cz
Działka, Třebívlice, Staré
4.510 m² • 676.500 CZK
160 CZK/m² • 15.940 m² • Działka, Třebívlice • 2.552.580 CZK • orcareality.cz
Działka, Třebívlice
15.940 m² • 2.552.580 CZK
1 896 CZK/m² • 1.155 m² • Działka budowlana, Třebívlice • 2.190.000 CZK • vaskonzultant-reality.cz
Działka budowlana, Třebívlice
1.155 m² • 2.190.000 CZK
4 529 CZK/m² • 859 m² • Działka, Třebívlice, U Bažantnice • 3.890.000 CZK • johnreality.cz
Działka, Třebívlice, U Bažantnice
859 m² • 3.890.000 CZK
4 529 CZK/m² • 859 m² • Działka, Třebívlice • 3.890.000 CZK • john-reality.cz
Działka, Třebívlice
859 m² • 3.890.000 CZK
(3.967 m²) • Louky, Třebívlice • 742.350 CZK • mmreality.cz
Louky, Třebívlice
(3.967 m²) • 742.350 CZK
Litoměřice
777 CZK/m² • 894 m² • Działka, Litoměřice, Předměstí • 777 CZK/m² • reality-reno.cz
Działka, Litoměřice, Předměstí
894 m² • 777 CZK/m²
777 CZK/m² • 982 m² • Działka, Litoměřice, Předměstí • 777 CZK/m² • reality-reno.cz
Działka, Litoměřice, Předměstí
982 m² • 777 CZK/m²
815 CZK/m² • 736 m² • Ogród, Litoměřice • 600.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Litoměřice
736 m² • 600.000 CZK
1 968 CZK/m² • 964 m² • Działka, Litoměřice • 1.897.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Litoměřice
964 m² • 1.897.000 CZK
7 206 CZK/m² • 970 m² • Działka, Litoměřice, Pokratice • 6.990.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Litoměřice, Pokratice
970 m² • 6.990.000 CZK
7 890 CZK/m² • 1.038 m² • Działka, Litoměřice, Pokratice, Jasmínová • 8.190.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Litoměřice, Pokratice, Jasmínová
1.038 m² • 8.190.000 CZK
Roudnice nad Labem
89 CZK/m² • 11.093 m² • Pole, Roudnice nad Labem • 990.000 CZK • mmreality.cz
Pole, Roudnice nad Labem
11.093 m² • 990.000 CZK
1 627 CZK/m² • 4.611 m² • Działka budowlana, Roudnice nad Labem, Podlusky • 7.500.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Roudnice nad Labem, Podlusky
4.611 m² • 7.500.000 CZK
8.354 m² • Pozemek, Roudnice nad Labem • realitykl.cz (New!)
Pozemek, Roudnice nad Labem
8.354 m² (New!)
Velemín
679 CZK/m² • 5.155 m² • Działka budowlana, Velemín • 3.500.000 CZK • realitykl.cz (New!)
Działka budowlana, Velemín
5.155 m² • 3.500.000 CZK (New!)
817 CZK/m² • 1.591 m² • Działka, Velemín, Oparno • 1.300.000 CZK • razka.cz
Działka, Velemín, Oparno
1.591 m² • 1.300.000 CZK
2 111 CZK/m² • 1.085 m² • Działka budowlana, Velemín • 2.290.000 CZK • annacerna.cz
Działka budowlana, Velemín
1.085 m² • 2.290.000 CZK
2 461 CZK/m² • 1.215 m² • Działka, Velemín • 2.990.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Velemín
1.215 m² • 2.990.000 CZK
Žitenice
430 CZK/m² • 4.999 m² • Ogród, Žitenice • 2.150.000 CZK • bonoreality.cz
Ogród, Žitenice
4.999 m² • 2.150.000 CZK
595 CZK/m² • 823 m² • Działka, Žitenice • 490.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Žitenice
823 m² • 490.000 CZK
1 193 CZK/m² • 323 m² • Ogród, Žitenice, Pohořany • 385.300 CZK • mmreality.cz
Ogród, Žitenice, Pohořany
323 m² • 385.300 CZK
2 929 CZK/m² • 2.356 m² • Działka budowlana, Žitenice, Pohořany • 6.900.000 CZK • bidli.cz
Działka budowlana, Žitenice, Pohořany
2.356 m² • 6.900.000 CZK
4 301 CZK/m² • 651 m² • Ogród, Žitenice • 2.800.000 CZK • realitysnami.cz
Ogród, Žitenice
651 m² • 2.800.000 CZK
Bechlín
32 CZK/m² • 6.309 m² • Działka, Bechlín • 201.888 CZK • orcareality.cz
Działka, Bechlín
6.309 m² • 201.888 CZK
512 CZK/m² • 625 m² • Pole, Bechlín, Předonín • 320.000 CZK • prima-real.cz
Pole, Bechlín, Předonín
625 m² • 320.000 CZK
2 362 CZK/m² • 1.185 m² • Działka, Bechlín • 2.799.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Bechlín
1.185 m² • 2.799.000 CZK
Budyně nad Ohří
50 CZK/m² • 13.906 m² • Obszary, Budyně nad Ohří, Nížebohy • 699.970 CZK • mmreality.cz
Obszary, Budyně nad Ohří, Nížebohy
13.906 m² • 699.970 CZK
335 CZK/m² • 6.336 m² • Działka, Budyně nad Ohří • 2.125.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Budyně nad Ohří
6.336 m² • 2.125.000 CZK
382 CZK/m² • 2.067 m² • Działka, Budyně nad Ohří • 790.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Budyně nad Ohří
2.067 m² • 790.000 CZK
1 699 CZK/m² • 1.736 m² • Działka, Budyně nad Ohří • 2.950.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Budyně nad Ohří
1.736 m² • 2.950.000 CZK
Čížkovice
212 CZK/m² • 7.073 m² • Działka, Čížkovice • 1.500.000 CZK • finosa.com
Działka, Čížkovice
7.073 m² • 1.500.000 CZK
594 CZK/m² • 2.021 m² • Działka, Čížkovice • 1.200.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Čížkovice
2.021 m² • 1.200.000 CZK
973 CZK/m² • 719 m² • Działka budowlana, Čížkovice • 699.900 CZK • nova-reality.cz
Działka budowlana, Čížkovice
719 m² • 699.900 CZK
1 570 CZK/m² • 4.318 m² • Działka, Čížkovice • 1.570 CZK/m² • personalreality.cz
Działka, Čížkovice
4.318 m² • 1.570 CZK/m²
Lovečkovice
39 CZK/m² • 21.494 m² • Działka, Lovečkovice • 838.000 CZK • fondrealit.cz
Działka, Lovečkovice
21.494 m² • 838.000 CZK
806 CZK/m² • 1.051 m² • Łąki, Lovečkovice • 847.000 CZK • mmreality.cz
Łąki, Lovečkovice
1.051 m² • 847.000 CZK
1 081 CZK/m² • 823 m² • Działka, Lovečkovice, Levínské Petrovice • 890.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Lovečkovice, Levínské Petrovice
823 m² • 890.000 CZK
Račice
142 CZK/m² • 1.396 m² • Lasy, Račice • 198.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Račice
1.396 m² • 198.000 CZK
613 CZK/m² • 191 m² • Obszary, Račice • 117.000 CZK • mmreality.cz
Obszary, Račice
191 m² • 117.000 CZK
Třebušín
39 CZK/m² • 21.761 m² • Działka, Třebušín • 850.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Třebušín
21.761 m² • 850.000 CZK
277 CZK/m² • 2.841 m² • Ogród, Třebušín • 786.957 CZK • mmreality.cz
Ogród, Třebušín
2.841 m² • 786.957 CZK
1 669 CZK/m² • 2.187 m² • Działka budowlana, Třebušín, Řepčice • 3.650.000 CZK • jdbreality.cz
Działka budowlana, Třebušín, Řepčice
2.187 m² • 3.650.000 CZK
(74.552 m²) • Pozemek, Třebušín, Dolní Týnec • 2.450.000 CZK • realityucnova.cz
Pozemek, Třebušín, Dolní Týnec
(74.552 m²) • 2.450.000 CZK
Liběšice
531 CZK/m² • 3.506 m² • Działka, Liběšice, Horní Chobolice • 1.863.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Liběšice, Horní Chobolice
3.506 m² • 1.863.000 CZK
810 CZK/m² • 3.579 m² • Działka budowlana, Liběšice, Zimoř • 2.900.000 CZK • bezpobocky.cz
Działka budowlana, Liběšice, Zimoř
3.579 m² • 2.900.000 CZK
2 200 CZK/m² • 2.343 m² • Działka, Liběšice • 5.154.600 CZK • mmreality.cz
Działka, Liběšice
2.343 m² • 5.154.600 CZK
Lovosice
1 680 CZK/m² • 1.012 m² • Działka, Lovosice • 1.700.000 CZK • bidli.cz
Działka, Lovosice
1.012 m² • 1.700.000 CZK
Píšťany
3 734 CZK/m² • 1.098 m² • Działka, Píšťany • 4.100.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Píšťany
1.098 m² • 4.100.000 CZK
6 000 CZK/m² • 1.000 m² • Działka budowlana, Píšťany • 6.000.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Píšťany
1.000 m² • 6.000.000 CZK
Snědovice
341 CZK/m² • 734 m² • Łąki, Snědovice, Mošnice • 250.000 CZK • mmreality.cz
Łąki, Snědovice, Mošnice
734 m² • 250.000 CZK
(471 m²) • Pozemek, Snědovice • 129.525 CZK • orcareality.cz
Pozemek, Snědovice
(471 m²) • 129.525 CZK
Vědomice
211 CZK/m² • 14.460 m² • Łąki, Vědomice • 3.051.060 CZK • mmreality.cz
Łąki, Vědomice
14.460 m² • 3.051.060 CZK
Brozany nad Ohří
156 CZK/m² • 4.229 m² • Działka, Brozany nad Ohří • 660.000 CZK • rkadriana.cz
Działka, Brozany nad Ohří
4.229 m² • 660.000 CZK
4 035 CZK/m² • 793 m² • Działka, Brozany nad Ohří • 3.200.000 CZK • century21.cz
Działka, Brozany nad Ohří
793 m² • 3.200.000 CZK
Děčany
500 CZK/m² • 4.731 m² • Działka, Děčany • 2.365.500 CZK • realitycernohorsky.cz
Działka, Děčany
4.731 m² • 2.365.500 CZK
(1.410 m²) • Pozemek, Děčany, Lukohořany • 136.122 CZK • realitycernohorsky.cz
Pozemek, Děčany, Lukohořany
(1.410 m²) • 136.122 CZK
Hoštka
Křešice
721 CZK/m² • 1.095 m² • Ogród, Křešice • 790.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Křešice
1.095 m² • 790.000 CZK
847 CZK/m² • 1.122 m² • Działka, Křešice • 950.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Křešice
1.122 m² • 950.000 CZK
Malé Žernoseky
53 CZK/m² • 7.464 m² • Działka, Malé Žernoseky • 397.400 CZK • orcareality.cz
Działka, Malé Žernoseky
7.464 m² • 397.400 CZK
225 CZK/m² • 2.444 m² • Działka, Malé Žernoseky, U hřiště • 550.000 CZK • dumrealit.cz
Działka, Malé Žernoseky, U hřiště
2.444 m² • 550.000 CZK
Podsedice
(8.070 m²) • Stavební parcela, Podsedice • 4.500.000 CZK • petra-sucha.cz
Stavební parcela, Podsedice
(8.070 m²) • 4.500.000 CZK
(97.811 m²) • Pozemek, Podsedice, Pnětluky • 1.369.368 CZK • realitycernohorsky.cz
Pozemek, Podsedice, Pnětluky
(97.811 m²) • 1.369.368 CZK
Straškov-Vodochody
3 043 CZK/m² • 1.528 m² • Działka, Straškov-Vodochody • 4.650.000 CZK • nemovitosti.maxima.cz
Działka, Straškov-Vodochody
1.528 m² • 4.650.000 CZK
(1.115 m²) • Pozemek, Straškov-Vodochody • 130.000 CZK • kvkreality.cz
Pozemek, Straškov-Vodochody
(1.115 m²) • 130.000 CZK
Štětí
416 CZK/m² • 1.805 m² • Ogród, Štětí • 750.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Štětí
1.805 m² • 750.000 CZK
(453 m²) • Pozemek, Štětí, Brocno • 1.090.000 CZK • sipreal.cz
Pozemek, Štětí, Brocno
(453 m²) • 1.090.000 CZK
Třebenice
534 CZK/m² • 468 m² • Działka, Třebenice • 250.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Třebenice
468 m² • 250.000 CZK
Bříza
Černiv
12 034 CZK/m² • 349 m² • Działka, Černiv • 4.200.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Černiv
349 m² • 4.200.000 CZK
Horní Beřkovice
4 970 CZK/m² • 996 m² • Działka, Horní Beřkovice • 4.950.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Horní Beřkovice
996 m² • 4.950.000 CZK
Hrobce
4 520 CZK/m² • 1.104 m² • Działka, Hrobce, Rohatce • 4.990.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Hrobce, Rohatce
1.104 m² • 4.990.000 CZK
Chodouny
491 CZK/m² • 4.072 m² • Działka, Chodouny • 2.000.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Chodouny
4.072 m² • 2.000.000 CZK
Chotiměř
139 CZK/m² • 35.505 m² • Sad, Chotiměř • 4.935.195 CZK • mmreality.cz
Sad, Chotiměř
35.505 m² • 4.935.195 CZK
Chudoslavice
2 076 CZK/m² • 1.296 m² • Działka, Chudoslavice, Myštice • 2.690.000 CZK • bonus-reality.cz
Działka, Chudoslavice, Myštice
1.296 m² • 2.690.000 CZK
Jenčice
331 CZK/m² • 3.167 m² • Pole, Jenčice • 1.049.000 CZK • mmreality.cz
Pole, Jenčice
3.167 m² • 1.049.000 CZK
Kleneč
1 351 CZK/m² • 2.057 m² • Działka, Kleneč • 2.780.000 CZK • bidli.cz
Działka, Kleneč
2.057 m² • 2.780.000 CZK
Krabčice
1 753 CZK/m² • 850 m² • Działka, Krabčice • 1.490.000 CZK • nemovitosti.maxima.cz
Działka, Krabčice
850 m² • 1.490.000 CZK
Kyškovice
869 CZK/m² • 11.500 m² • Działka, Kyškovice • 9.990.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Kyškovice
11.500 m² • 9.990.000 CZK
Libkovice pod Řípem
3 045 CZK/m² • 821 m² • Działka budowlana, Libkovice pod Řípem • 2.500.000 CZK • jdbreality.cz
Działka budowlana, Libkovice pod Řípem
821 m² • 2.500.000 CZK
Libochovice
1 477 CZK/m² • 799 m² • Działka, Libochovice, Poplze • 1.180.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Libochovice, Poplze
799 m² • 1.180.000 CZK
Lkáň
(14.001 m²) • Pozemek, Lkáň • 514.836 CZK • realitycernohorsky.cz
Pozemek, Lkáň
(14.001 m²) • 514.836 CZK
Martiněves
3 400 CZK/m² • 500 m² • Działka, Martiněves • 1.700.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Martiněves
500 m² • 1.700.000 CZK
Račiněves
(6.349 m²) • Pozemek, Račiněves • 12.490.000 CZK • remax-czech.cz
Pozemek, Račiněves
(6.349 m²) • 12.490.000 CZK
Rochov
49 CZK/m² • 60.462 m² • Działka, Rochov • 2.990.000 CZK • gpre.cz
Działka, Rochov
60.462 m² • 2.990.000 CZK
Sedlec
Vchynice
Vražkov
397 CZK/m² • 1.256 m² • Działka, Vražkov • 499.000 CZK • realitykl.cz (New!)
Działka, Vražkov
1.256 m² • 499.000 CZK (New!)
Žalhostice
3 645 CZK/m² • 1.728 m² • Działka, Žalhostice • 6.299.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Žalhostice
1.728 m² • 6.299.000 CZK