Jetětice
22 CZK/m² • 31.810 m² • Lasy, Jetětice • 685.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
31.810 m² • 685.000 CZK
25 CZK/m² • 79.500 m² • Działka, Jetětice • 1.987.500 CZK • nemovitosti.edoreality.cz
Działka, Jetětice
79.500 m² • 1.987.500 CZK
25 CZK/m² • 4.993 m² • Lasy, Jetětice • 125.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
4.993 m² • 125.000 CZK
25 CZK/m² • 5.033 m² • Lasy, Jetětice • 125.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
5.033 m² • 125.000 CZK
22 CZK/m² • 31.088 m² • Lasy, Jetětice • 670.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
31.088 m² • 670.000 CZK
22 CZK/m² • 13.685 m² • Lasy, Jetětice • 305.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
13.685 m² • 305.000 CZK
21 CZK/m² • 33.230 m² • Lasy, Jetětice • 710.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
33.230 m² • 710.000 CZK
22 CZK/m² • 12.669 m² • Lasy, Jetětice • 285.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
12.669 m² • 285.000 CZK
21 CZK/m² • 36.550 m² • Lasy, Jetětice • 780.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
36.550 m² • 780.000 CZK
25 CZK/m² • 15.662 m² • Lasy, Jetětice • 395.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
15.662 m² • 395.000 CZK
22 CZK/m² • 17.738 m² • Lasy, Jetětice • 395.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
17.738 m² • 395.000 CZK
22 CZK/m² • 13.770 m² • Lasy, Jetětice • 305.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
13.770 m² • 305.000 CZK
22 CZK/m² • 29.198 m² • Lasy, Jetětice • 630.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
29.198 m² • 630.000 CZK
23 CZK/m² • 7.736 m² • Lasy, Jetětice • 175.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
7.736 m² • 175.000 CZK
22 CZK/m² • 32.445 m² • Lasy, Jetětice • 700.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
32.445 m² • 700.000 CZK
26 CZK/m² • 15.115 m² • Lasy, Jetětice • 395.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Jetětice
15.115 m² • 395.000 CZK
Dobev
482 CZK/m² • 14.495 m² • Ogród, Dobev • 6.990.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Dobev
14.495 m² • 6.990.000 CZK
1 200 CZK/m² • 1.183 m² • Działka, Dobev, Oldřichov • 1.200 CZK/m² • rgreality.cz
Działka, Dobev, Oldřichov
1.183 m² • 1.200 CZK/m²
1 200 CZK/m² • 1.125 m² • Działka, Dobev, Oldřichov • 1.200 CZK/m² • rgreality.cz
Działka, Dobev, Oldřichov
1.125 m² • 1.200 CZK/m²
1 200 CZK/m² • 2.250 m² • Działka, Dobev, Oldřichov • 1.200 CZK/m² • rgreality.cz
Działka, Dobev, Oldřichov
2.250 m² • 1.200 CZK/m²
1 550 CZK/m² • 1.226 m² • Działka, Dobev, Malé Nepodřice • 1.900.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Dobev, Malé Nepodřice
1.226 m² • 1.900.000 CZK
2 410 CZK/m² • 1.033 m² • Działka, Dobev • 2.490.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Dobev
1.033 m² • 2.490.000 CZK
3 360 CZK/m² • 1.366 m² • Działka, Dobev • 4.589.500 CZK • remax-czech.cz
Działka, Dobev
1.366 m² • 4.589.500 CZK
3 382 CZK/m² • 1.137 m² • Działka, Dobev • 3.845.250 CZK • remax-czech.cz
Działka, Dobev
1.137 m² • 3.845.250 CZK
3 372 CZK/m² • 1.227 m² • Działka, Dobev • 4.137.750 CZK • remax-czech.cz
Działka, Dobev
1.227 m² • 4.137.750 CZK
3 390 CZK/m² • 841 m² • Działka budowlana, Dobev, Velké Nepodřice • 3.390 CZK/m² • nemoreality.cz
Działka budowlana, Dobev, Velké Nepodřice
841 m² • 3.390 CZK/m²
3 500 CZK/m² • 1.134 m² • Działka budowlana, Dobev, Oldřichov • 3.500 CZK/m² • mavo-invest.cz
Działka budowlana, Dobev, Oldřichov
1.134 m² • 3.500 CZK/m²
3 500 CZK/m² • 1.200 m² • Działka budowlana, Dobev, Velké Nepodřice • 4.200.000 CZK • unitedreal.cz
Działka budowlana, Dobev, Velké Nepodřice
1.200 m² • 4.200.000 CZK
3 850 CZK/m² • 906 m² • Działka budowlana, Dobev, Velké Nepodřice • 3.850 CZK/m² • nemoreality.cz
Działka budowlana, Dobev, Velké Nepodřice
906 m² • 3.850 CZK/m²
3 885 CZK/m² • 1.233 m² • Działka, Dobev • 4.790.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Dobev
1.233 m² • 4.790.000 CZK
3 900 CZK/m² • 1.233 m² • Działka budowlana, Dobev • 3.900 CZK/m² • realitymatulka.cz
Działka budowlana, Dobev
1.233 m² • 3.900 CZK/m²
Písek
985 CZK/m² • 404 m² • Działka, Písek, Smrkovice • 398.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Písek, Smrkovice
404 m² • 398.000 CZK
1 074 CZK/m² • 391 m² • Działka, Písek, Smrkovice • 420.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Písek, Smrkovice
391 m² • 420.000 CZK
1 190 CZK/m² • 353 m² • Działka, Písek, Smrkovice • 420.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Písek, Smrkovice
353 m² • 420.000 CZK
1 674 CZK/m² • 1.308 m² • Działka, Písek, Budějovické Předměstí • 2.190.000 CZK • nemovitosti.maxima.cz
Działka, Písek, Budějovické Předměstí
1.308 m² • 2.190.000 CZK
2 600 CZK/m² • 759 m² • Działka budowlana, Písek, Budějovické Předměstí, Vrcovická • 2.600 CZK/m² • rgreality.cz
Działka budowlana, Písek, Budějovické Předměstí, Vrcovická
759 m² • 2.600 CZK/m²
3 054 CZK/m² • 9.495 m² • Działka, Písek, Hradiště, Hradiště • 29.000.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Písek, Hradiště, Hradiště
9.495 m² • 29.000.000 CZK
3 990 CZK/m² • 1.361 m² • Działka, Písek, Semice • 5.430.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Písek, Semice
1.361 m² • 5.430.000 CZK
4 574 CZK/m² • 846 m² • Działka, Písek, Budějovické Předměstí, Šobrova • 3.870.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Písek, Budějovické Předměstí, Šobrova
846 m² • 3.870.000 CZK
Stehlovice
24 CZK/m² • 6.579 m² • Lasy, Stehlovice • 160.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Stehlovice
6.579 m² • 160.000 CZK
25 CZK/m² • 4.125 m² • Lasy, Stehlovice • 105.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Stehlovice
4.125 m² • 105.000 CZK
23 CZK/m² • 8.547 m² • Lasy, Stehlovice • 200.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Stehlovice
8.547 m² • 200.000 CZK
23 CZK/m² • 7.675 m² • Lasy, Stehlovice • 180.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Stehlovice
7.675 m² • 180.000 CZK
1 103 CZK/m² • 3.480 m² • Działka, Stehlovice • 3.840.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Stehlovice
3.480 m² • 3.840.000 CZK
Albrechtice nad Vltavou
160 CZK/m² • 6.183 m² • Łąki, Albrechtice nad Vltavou • 990.000 CZK • mmreality.cz
Łąki, Albrechtice nad Vltavou
6.183 m² • 990.000 CZK
1 121 CZK/m² • 2.696 m² • Działka, Albrechtice nad Vltavou • 3.022.425 CZK • mmreality.cz
Działka, Albrechtice nad Vltavou
2.696 m² • 3.022.425 CZK
1 708 CZK/m² • 2.590 m² • Działka, Albrechtice nad Vltavou • 4.423.500 CZK • mmreality.cz
Działka, Albrechtice nad Vltavou
2.590 m² • 4.423.500 CZK
1 997 CZK/m² • 1.159 m² • Działka, Albrechtice nad Vltavou • 2.315.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Albrechtice nad Vltavou
1.159 m² • 2.315.000 CZK
Kovářov
290 CZK/m² • 32.752 m² • Działka, Kovářov, Březí • 9.500.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Kovářov, Březí
32.752 m² • 9.500.000 CZK
581 CZK/m² • 2.558 m² • Działka komercyjna, Kovářov • 1.485.325 CZK • fortexreality.cz
Działka komercyjna, Kovářov
2.558 m² • 1.485.325 CZK
1 000 CZK/m² • 32.752 m² • Działka, Kovářov, Březí • 1.000 CZK/m² • remax-czech.cz
Działka, Kovářov, Březí
32.752 m² • 1.000 CZK/m²
1 279 CZK/m² • 1.798 m² • Działka, Kovářov, Vladyčín • 2.300.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Kovářov, Vladyčín
1.798 m² • 2.300.000 CZK
3 788 CZK/m² • 924 m² • Działka, Kovářov • 3.500.000 CZK • bezvark.cz
Działka, Kovářov
924 m² • 3.500.000 CZK
Mirotice
150 CZK/m² • 16.721 m² • Działka, Mirotice • 2.500.000 CZK • swisslife-reality.cz
Działka, Mirotice
16.721 m² • 2.500.000 CZK
524 CZK/m² • 2.999 m² • Działka, Mirotice • 1.572.000 CZK • orcareality.cz
Działka, Mirotice
2.999 m² • 1.572.000 CZK
584 CZK/m² • 5.484 m² • Działka komercyjna, Mirotice • 3.200.000 CZK • swisslife-reality.cz
Działka komercyjna, Mirotice
5.484 m² • 3.200.000 CZK
1 669 CZK/m² • 5.811 m² • Działka, Mirotice • 9.700.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Mirotice
5.811 m² • 9.700.000 CZK
2 790 CZK/m² • 1.200 m² • Działka, Mirotice • 3.348.000 CZK • rkprinc.cz
Działka, Mirotice
1.200 m² • 3.348.000 CZK
Okrouhlá
308 CZK/m² • 48.679 m² • Działka, Okrouhlá • 15.000.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Okrouhlá
48.679 m² • 15.000.000 CZK
1 048 CZK/m² • 1.699 m² • Działka, Okrouhlá • 1.780.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Okrouhlá
1.699 m² • 1.780.000 CZK
1 064 CZK/m² • 1.353 m² • Działka, Okrouhlá • 1.440.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Okrouhlá
1.353 m² • 1.440.000 CZK
1 250 CZK/m² • 2.116 m² • Działka budowlana, Okrouhlá • 1.250 CZK/m² • rk-sedlacek.cz
Działka budowlana, Okrouhlá
2.116 m² • 1.250 CZK/m²
1 364 CZK/m² • 1.241 m² • Działka, Okrouhlá • 1.693.300 CZK • mmreality.cz
Działka, Okrouhlá
1.241 m² • 1.693.300 CZK
Paseky
1 200 CZK/m² • 4.833 m² • Działka, Paseky • 5.799.000 CZK • kwcz.cz
Działka, Paseky
4.833 m² • 5.799.000 CZK
1 200 CZK/m² • 1.906 m² • Działka, Paseky • 2.287.200 CZK • kwcz.cz
Działka, Paseky
1.906 m² • 2.287.200 CZK
1 300 CZK/m² • 1.462 m² • Działka, Paseky • 1.900.000 CZK • kwcz.cz
Działka, Paseky
1.462 m² • 1.900.000 CZK
1 299 CZK/m² • 1.465 m² • Działka, Paseky • 1.903.000 CZK • kwcz.cz
Działka, Paseky
1.465 m² • 1.903.000 CZK
Čížová
1 500 CZK/m² • 1.600 m² • Działka budowlana, Čížová, Topělec • 2.400.000 CZK • rgreality.cz
Działka budowlana, Čížová, Topělec
1.600 m² • 2.400.000 CZK
3 300 CZK/m² • 1.210 m² • Działka, Čížová • 3.300 CZK/m² • rgreality.cz
Działka, Čížová
1.210 m² • 3.300 CZK/m²
3 523 CZK/m² • 792 m² • Działka, Čížová, Borečnice • 2.790.000 CZK • rgreality.cz
Działka, Čížová, Borečnice
792 m² • 2.790.000 CZK
Přeštěnice
2 350 CZK/m² • 1.100 m² • Działka budowlana, Přeštěnice • 2.585.000 CZK • fzreality.cz
Działka budowlana, Přeštěnice
1.100 m² • 2.585.000 CZK
2 450 CZK/m² • 1.020 m² • Działka budowlana, Přeštěnice • 2.499.000 CZK • fzreality.cz
Działka budowlana, Přeštěnice
1.020 m² • 2.499.000 CZK
2 450 CZK/m² • 2.120 m² • Działka budowlana, Přeštěnice • 5.194.000 CZK • fzreality.cz
Działka budowlana, Přeštěnice
2.120 m² • 5.194.000 CZK
Skály
Zvíkovské Podhradí
284 CZK/m² • 2.467 m² • Działka, Zvíkovské Podhradí • 700.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Zvíkovské Podhradí
2.467 m² • 700.000 CZK
746 CZK/m² • 6.704 m² • Działka, Zvíkovské Podhradí • 4.998.000 CZK • amazingreality.cz
Działka, Zvíkovské Podhradí
6.704 m² • 4.998.000 CZK
6.907 m² • Stavební parcela, Zvíkovské Podhradí • rk-klic.cz
Stavební parcela, Zvíkovské Podhradí
6.907 m²
Heřmaň
314 CZK/m² • 6.696 m² • Ogród, Heřmaň • 2.105.600 CZK • mmreality.cz
Ogród, Heřmaň
6.696 m² • 2.105.600 CZK
4 881 CZK/m² • 1.011 m² • Działka, Heřmaň • 4.935.000 CZK • nemovitosti.maxima.cz
Działka, Heřmaň
1.011 m² • 4.935.000 CZK
Chyšky
896 CZK/m² • 502 m² • Działka, Chyšky, Nosetín • 450.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Chyšky, Nosetín
502 m² • 450.000 CZK
1 315 CZK/m² • 1.430 m² • Działka, Chyšky, Ratiboř • 1.880.000 CZK • qara.cz
Działka, Chyšky, Ratiboř
1.430 m² • 1.880.000 CZK
Králova Lhota
708 CZK/m² • 2.640 m² • Działka, Králova Lhota, Laziště • 1.870.000 CZK • ek-reality.cz
Działka, Králova Lhota, Laziště
2.640 m² • 1.870.000 CZK
Křenovice
357 CZK/m² • 3.613 m² • Działka, Křenovice • 1.290.000 CZK • bidli.cz
Działka, Křenovice
3.613 m² • 1.290.000 CZK
3 750 CZK/m² • 2.651 m² • Działka budowlana, Křenovice • 3.750 CZK/m² • brnenskarealitka.cz
Działka budowlana, Křenovice
2.651 m² • 3.750 CZK/m²
Milevsko
900 CZK/m² • 3.636 m² • Działka, Milevsko, Dmýštice • 3.272.400 CZK • realitypintner.cz
Działka, Milevsko, Dmýštice
3.636 m² • 3.272.400 CZK
(154.293 m²) • Lesy, Milevsko • 3.600.000 CZK • mmreality.cz
Lesy, Milevsko
(154.293 m²) • 3.600.000 CZK
Olešná
1 081 CZK/m² • 1.249 m² • Działka, Olešná • 1.350.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Olešná
1.249 m² • 1.350.000 CZK
1 115 CZK/m² • 654 m² • Działka, Olešná • 729.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Olešná
654 m² • 729.000 CZK
Orlík nad Vltavou
171 CZK/m² • 2.509 m² • Łąki, Orlík nad Vltavou • 430.000 CZK • mmreality.cz
Łąki, Orlík nad Vltavou
2.509 m² • 430.000 CZK
2 000 CZK/m² • 8.825 m² • Działka, Orlík nad Vltavou • 17.650.000 CZK • nemovitosti.edoreality.cz
Działka, Orlík nad Vltavou
8.825 m² • 17.650.000 CZK
Ostrovec
1 400 CZK/m² • 1.586 m² • Działka budowlana, Dolní Ostrovec • 1.400 CZK/m² • behounekreality.cz
Działka budowlana, Dolní Ostrovec
1.586 m² • 1.400 CZK/m²
1 700 CZK/m² • 11.240 m² • Działka, Dolní Ostrovec • 1.700 CZK/m² • rgreality.cz
Działka, Dolní Ostrovec
11.240 m² • 1.700 CZK/m²
Předotice
206 CZK/m² • 20.363 m² • Pastwina, Předotice, Šamonice • 4.190.000 CZK • mmreality.cz
Pastwina, Předotice, Šamonice
20.363 m² • 4.190.000 CZK
Tálín
1 200 CZK/m² • 2.278 m² • Działka, Tálín • 1.200 CZK/m² • rgreality.cz
Działka, Tálín
2.278 m² • 1.200 CZK/m²
1 536 CZK/m² • 1.074 m² • Działka budowlana, Tálín, Kukle • 1.650.000 CZK • rondocb.cz
Działka budowlana, Tálín, Kukle
1.074 m² • 1.650.000 CZK
Temešvár
739 CZK/m² • 4.684 m² • Działka, Temešvár • 3.460.000 CZK • nemovitosti.maxima.cz
Działka, Temešvár
4.684 m² • 3.460.000 CZK
Varvažov
500 CZK/m² • 10.928 m² • Działka, Varvažov • 5.464.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Varvažov
10.928 m² • 5.464.000 CZK
1 800 CZK/m² • 2.793 m² • Działka, Varvažov, Zbonín • 1.800 CZK/m² • remax-czech.cz
Działka, Varvažov, Zbonín
2.793 m² • 1.800 CZK/m²
Boudy
359 CZK/m² • 7.500 m² • Staw, Boudy • 2.690.000 CZK • realitymatulka.cz
Staw, Boudy
7.500 m² • 2.690.000 CZK
Dolní Novosedly
1 900 CZK/m² • 1.020 m² • Działka, Dolní Novosedly • 1.900 CZK/m² • remax-czech.cz
Działka, Dolní Novosedly
1.020 m² • 1.900 CZK/m²
Drhovle
Hrazany
24 CZK/m² • 9.634 m² • Lasy, Hrazany • 235.000 CZK • mmreality.cz
Lasy, Hrazany
9.634 m² • 235.000 CZK
Hrejkovice
606 CZK/m² • 1.618 m² • Obszary, Hrejkovice • 980.000 CZK • mmreality.cz
Obszary, Hrejkovice
1.618 m² • 980.000 CZK
Jickovice
(32.955 m²) • Pozemek, Jickovice • 399.000 CZK • kontaktservis.cz
Pozemek, Jickovice
(32.955 m²) • 399.000 CZK
Kestřany
Kluky
1 300 CZK/m² • 1.877 m² • Działka, Kluky • 2.440.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Kluky
1.877 m² • 2.440.000 CZK
Kostelec nad Vltavou
31 CZK/m² • 323.138 m² • Łąki, Kostelec nad Vltavou, Přílepov • 10.040.970 CZK • janakrejci.com
Łąki, Kostelec nad Vltavou, Přílepov
323.138 m² • 10.040.970 CZK
Kožlí
1 548 CZK/m² • 4.129 m² • Działka, Kožlí • 6.390.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Kožlí
4.129 m² • 6.390.000 CZK
Křižanov
663 CZK/m² • 2.595 m² • Działka, Křižanov • 1.720.000 CZK • fortexreality.cz
Działka, Křižanov
2.595 m² • 1.720.000 CZK
Mirovice
1 509 CZK/m² • 4.705 m² • Działka budowlana, Mirovice • 7.100.000 CZK • mmreality.cz
Działka budowlana, Mirovice
4.705 m² • 7.100.000 CZK
Oslov
Podolí I
782 CZK/m² • 19.823 m² • Działka, Podolí I • 15.500.000 CZK • rgreality.cz
Działka, Podolí I
19.823 m² • 15.500.000 CZK
Probulov
1 681 CZK/m² • 3.073 m² • Działka, Probulov • 5.164.635 CZK • mmreality.cz
Działka, Probulov
3.073 m² • 5.164.635 CZK
Protivín
985 CZK/m² • 5.565 m² • Działka, Protivín • 5.480.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Protivín
5.565 m² • 5.480.000 CZK
Putim
Vlastec
1 351 CZK/m² • 1.158 m² • Działka budowlana, Vlastec • 1.565.000 CZK • jihreality.cz
Działka budowlana, Vlastec
1.158 m² • 1.565.000 CZK
Vlksice
420 CZK/m² • 5.600 m² • Działka, Vlksice • 2.350.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Vlksice
5.600 m² • 2.350.000 CZK
Záhoří
2 000 CZK/m² • 985 m² • Działka budowlana, Záhoří • 1.970.000 CZK • rgreality.cz
Działka budowlana, Záhoří
985 m² • 1.970.000 CZK