Teplice
441 CZK/m² • 4.510 m² • Działka, Teplice • 1.990.000 CZK • kwcz.cz
Działka, Teplice
4.510 m² • 1.990.000 CZK
442 CZK/m² • 6.787 m² • Działka komercyjna, Teplice • 3.000.000 CZK • mmreality.cz
Działka komercyjna, Teplice
6.787 m² • 3.000.000 CZK
755 CZK/m² • 2.914 m² • Pole, Teplice, Hudcov • 2.200.000 CZK • mmreality.cz
Pole, Teplice, Hudcov
2.914 m² • 2.200.000 CZK
1 832 CZK/m² • 1.468 m² • Ogród, Teplice, Sobědruhy, Srbická • 2.690.000 CZK • kwcz.cz
Ogród, Teplice, Sobědruhy, Srbická
1.468 m² • 2.690.000 CZK
1 924 CZK/m² • 5.925 m² • Działka, Teplice • 11.399.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Teplice
5.925 m² • 11.399.000 CZK
2 000 CZK/m² • 959 m² • Działka budowlana, Teplice, Nová cesta • 1.918.000 CZK • machacekreality.cz
Działka budowlana, Teplice, Nová cesta
959 m² • 1.918.000 CZK
2 217 CZK/m² • 397 m² • Ogród, Teplice • 880.000 CZK • modernirealitak.cz
Ogród, Teplice
397 m² • 880.000 CZK
2 262 CZK/m² • 818 m² • Działka budowlana, Teplice • 1.850.000 CZK • saxoreality.cz
Działka budowlana, Teplice
818 m² • 1.850.000 CZK
2 278 CZK/m² • 790 m² • Działka budowlana, Teplice • 1.800.000 CZK • saxoreality.cz
Działka budowlana, Teplice
790 m² • 1.800.000 CZK
2 267 CZK/m² • 794 m² • Działka budowlana, Teplice • 1.800.000 CZK • saxoreality.cz
Działka budowlana, Teplice
794 m² • 1.800.000 CZK
2 327 CZK/m² • 752 m² • Działka budowlana, Teplice • 1.750.000 CZK • saxoreality.cz
Działka budowlana, Teplice
752 m² • 1.750.000 CZK
2 344 CZK/m² • 768 m² • Działka budowlana, Teplice • 1.800.000 CZK • saxoreality.cz
Działka budowlana, Teplice
768 m² • 1.800.000 CZK
2 500 CZK/m² • 1.088 m² • Działka budowlana, Teplice, Hudcov • 2.720.000 CZK • machacekreality.cz
Działka budowlana, Teplice, Hudcov
1.088 m² • 2.720.000 CZK
2 514 CZK/m² • 525 m² • Ogród, Teplice, Sobědruhy • 1.320.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Teplice, Sobědruhy
525 m² • 1.320.000 CZK
2 636 CZK/m² • 3.604 m² • Działka, Teplice, Trnovany • 9.500.000 CZK • annacerna.cz
Działka, Teplice, Trnovany
3.604 m² • 9.500.000 CZK
2 732 CZK/m² • 399 m² • Ogród, Teplice, Bratislavská • 1.090.000 CZK • xtrareality.cz
Ogród, Teplice, Bratislavská
399 m² • 1.090.000 CZK
2 852 CZK/m² • 298 m² • Działka, Teplice • 850.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Teplice
298 m² • 850.000 CZK
2 868 CZK/m² • 401 m² • Ogród, Teplice, Řetenice • 1.150.000 CZK • realitykotyzova.cz
Ogród, Teplice, Řetenice
401 m² • 1.150.000 CZK
3 024 CZK/m² • 993 m² • Działka, Teplice, Nová Ves • 3.002.832 CZK • remax-czech.cz
Działka, Teplice, Nová Ves
993 m² • 3.002.832 CZK
3 090 CZK/m² • 1.165 m² • Działka budowlana, Teplice • 3.600.000 CZK • reality.buben-homes.cz
Działka budowlana, Teplice
1.165 m² • 3.600.000 CZK
4 052 CZK/m² • 326 m² • Ogród, Teplice, Bystřanská • 1.321.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Teplice, Bystřanská
326 m² • 1.321.000 CZK
4 389 CZK/m² • 909 m² • Działka budowlana, Teplice, Nová Ves, Novoveská • 3.990.000 CZK • kwcz.cz
Działka budowlana, Teplice, Nová Ves, Novoveská
909 m² • 3.990.000 CZK
4 808 CZK/m² • 312 m² • Ogród, Teplice • 1.500.000 CZK • hankakuncova.cz
Ogród, Teplice
312 m² • 1.500.000 CZK
4 832 CZK/m² • 393 m² • Ogród, Teplice • 1.899.000 CZK • kwcz.cz
Ogród, Teplice
393 m² • 1.899.000 CZK
Dubí
275 CZK/m² • 8.082 m² • Działka, Dubí, Cínovec • 275 CZK/m² • remax-czech.cz
Działka, Dubí, Cínovec
8.082 m² • 275 CZK/m²
963 CZK/m² • 478 m² • Działka, Dubí, Drahůnky • 460.500 CZK • annacerna.cz
Działka, Dubí, Drahůnky
478 m² • 460.500 CZK
1 000 CZK/m² • 23.011 m² • Działka, Dubí, Mstišov • 1.000 CZK/m² • remax-czech.cz
Działka, Dubí, Mstišov
23.011 m² • 1.000 CZK/m²
1 066 CZK/m² • 1.642 m² • Działka, Dubí, Pozorka, Ruská • 1.750.000 CZK • reality-pacovska.cz
Działka, Dubí, Pozorka, Ruská
1.642 m² • 1.750.000 CZK
1 245 CZK/m² • 1.727 m² • Działka budowlana, Dubí, Bystřice • 2.150.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Dubí, Bystřice
1.727 m² • 2.150.000 CZK
1 275 CZK/m² • 1.247 m² • Działka, Dubí • 1.590.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Dubí
1.247 m² • 1.590.000 CZK
1 290 CZK/m² • 1.388 m² • Działka, Dubí • 1.790.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Dubí
1.388 m² • 1.790.000 CZK
1 500 CZK/m² • 1.800 m² • Działka, Dubí, Běhánky • 1.500 CZK/m² • elitemanagement.cz
Działka, Dubí, Běhánky
1.800 m² • 1.500 CZK/m²
1 864 CZK/m² • 6.184 m² • Działka budowlana, Dubí, Drahůnky, Dubská • 11.530.000 CZK • archer-reality.cz
Działka budowlana, Dubí, Drahůnky, Dubská
6.184 m² • 11.530.000 CZK
2 012 CZK/m² • 248 m² • Działka, Dubí, Pozorka, Tramvajní • 499.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Dubí, Pozorka, Tramvajní
248 m² • 499.000 CZK
2 033 CZK/m² • 3.198 m² • Działka, Dubí, Drahůnky • 6.500.000 CZK • leoreality.cz
Działka, Dubí, Drahůnky
3.198 m² • 6.500.000 CZK
2 310 CZK/m² • 1.247 m² • Działka budowlana, Dubí, Pozorka, Kolonie • 2.880.000 CZK • kapitolreality.cz
Działka budowlana, Dubí, Pozorka, Kolonie
1.247 m² • 2.880.000 CZK
2 384 CZK/m² • 1.275 m² • Działka budowlana, Dubí, Mstišov • 3.039.200 CZK • deckart.cz
Działka budowlana, Dubí, Mstišov
1.275 m² • 3.039.200 CZK
2 453 CZK/m² • 1.223 m² • Działka budowlana, Dubí, Pozorka, Tyršova • 3.000.000 CZK • vkreal.cz
Działka budowlana, Dubí, Pozorka, Tyršova
1.223 m² • 3.000.000 CZK
3 098 CZK/m² • 823 m² • Działka, Dubí, Mstišov, Javorová • 2.550.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Dubí, Mstišov, Javorová
823 m² • 2.550.000 CZK
3 376 CZK/m² • 711 m² • Działka, Dubí, Bystřice, Dlouhá • 2.400.000 CZK • reality-kurkova.cz
Działka, Dubí, Bystřice, Dlouhá
711 m² • 2.400.000 CZK
3 383 CZK/m² • 872 m² • Działka budowlana, Dubí • 2.950.000 CZK • reality-kurkova.cz
Działka budowlana, Dubí
872 m² • 2.950.000 CZK
3 675 CZK/m² • 2.629 m² • Działka, Dubí, Pozorka • 9.661.500 CZK • mmreality.cz
Działka, Dubí, Pozorka
2.629 m² • 9.661.500 CZK
3 674 CZK/m² • 860 m² • Działka, Dubí, Pozorka • 3.160.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Dubí, Pozorka
860 m² • 3.160.000 CZK
3 676 CZK/m² • 909 m² • Działka, Dubí, Pozorka • 3.341.500 CZK • mmreality.cz
Działka, Dubí, Pozorka
909 m² • 3.341.500 CZK
4 000 CZK/m² • 1.114 m² • Działka budowlana, Dubí, Bystřice, Dlouhá • 4.456.000 CZK • deckart.cz
Działka budowlana, Dubí, Bystřice, Dlouhá
1.114 m² • 4.456.000 CZK
Krupka
130 CZK/m² • 46.569 m² • Działka, Krupka, Nové Modlany • 130 CZK/m² • karlakyliskova.cz
Działka, Krupka, Nové Modlany
46.569 m² • 130 CZK/m²
347 CZK/m² • 806 m² • Działka, Krupka • 280.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Krupka
806 m² • 280.000 CZK
550 CZK/m² • 10.607 m² • Grunty rolne, Krupka, Unčín • 550 CZK/m² • karlakyliskova.cz
Grunty rolne, Krupka, Unčín
10.607 m² • 550 CZK/m²
1 626 CZK/m² • 738 m² • Działka budowlana, Krupka, Unčín, Nad Tratí • 1.200.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Krupka, Unčín, Nad Tratí
738 m² • 1.200.000 CZK
1 954 CZK/m² • 1.914 m² • Działka, Krupka • 3.739.100 CZK • mmreality.cz
Działka, Krupka
1.914 m² • 3.739.100 CZK
2 059 CZK/m² • 1.902 m² • Działka, Krupka • 3.916.300 CZK • mmreality.cz
Działka, Krupka
1.902 m² • 3.916.300 CZK
2 242 CZK/m² • 655 m² • Działka, Krupka • 1.468.445 CZK • mmreality.cz
Działka, Krupka
655 m² • 1.468.445 CZK
2 951 CZK/m² • 173 m² • Ogród, Krupka • 510.500 CZK • mmreality.cz (New!)
Ogród, Krupka
173 m² • 510.500 CZK (New!)
2 960 CZK/m² • 2.028 m² • Działka, Krupka • 6.002.200 CZK • mmreality.cz
Działka, Krupka
2.028 m² • 6.002.200 CZK
3 059 CZK/m² • 762 m² • Działka, Krupka • 2.330.800 CZK • mmreality.cz
Działka, Krupka
762 m² • 2.330.800 CZK
3 200 CZK/m² • 1.015 m² • Działka, Krupka, Unčín • 3.200 CZK/m² • reality-skyner.cz
Działka, Krupka, Unčín
1.015 m² • 3.200 CZK/m²
3 200 CZK/m² • 1.470 m² • Działka, Krupka, Unčín • 3.200 CZK/m² • reality-skyner.cz
Działka, Krupka, Unčín
1.470 m² • 3.200 CZK/m²
3 400 CZK/m² • 826 m² • Działka, Krupka, Unčín • 3.400 CZK/m² • reality-skyner.cz
Działka, Krupka, Unčín
826 m² • 3.400 CZK/m²
3 511 CZK/m² • 225 m² • Działka, Krupka, Bohosudov • 790.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Krupka, Bohosudov
225 m² • 790.000 CZK
Bystřany
712 CZK/m² • 8.573 m² • Działka, Bystřany • 6.102.500 CZK • mmreality.cz
Działka, Bystřany
8.573 m² • 6.102.500 CZK
1 200 CZK/m² • 16.000 m² • Działka, Bystřany, Na hrázi • 1.200 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka, Bystřany, Na hrázi
16.000 m² • 1.200 CZK/m²
1 245 CZK/m² • 20.000 m² • Działka budowlana, Bystřany, Havlíčkova • 24.900.000 CZK • bydleniaja.cz
Działka budowlana, Bystřany, Havlíčkova
20.000 m² • 24.900.000 CZK
1 836 CZK/m² • 1.253 m² • Działka, Bystřany • 2.300.000 CZK • annacerna.cz
Działka, Bystřany
1.253 m² • 2.300.000 CZK
2 500 CZK/m² • 747 m² • Działka budowlana, Bystřany • 2.500 CZK/m² • realityfaborska.cz
Działka budowlana, Bystřany
747 m² • 2.500 CZK/m²
2 531 CZK/m² • 729 m² • Działka, Bystřany • 1.845.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Bystřany
729 m² • 1.845.000 CZK
2 973 CZK/m² • 225 m² • Działka, Bystřany • 669.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Bystřany
225 m² • 669.000 CZK
3 300 CZK/m² • 1.495 m² • Działka, Bystřany, Havlíčkova • 3.300 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka, Bystřany, Havlíčkova
1.495 m² • 3.300 CZK/m²
3 300 CZK/m² • 1.203 m² • Działka budowlana, Bystřany, Havlíčkova • 3.300 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka budowlana, Bystřany, Havlíčkova
1.203 m² • 3.300 CZK/m²
Mikulov
62 CZK/m² • 62.733 m² • Pole, Mikulov • 62 CZK/m² • schmidt-reality.cz
Pole, Mikulov
62.733 m² • 62 CZK/m²
73 CZK/m² • 4.809 m² • Winnica, Mikulov • 350.000 CZK • moravika.cz
Winnica, Mikulov
4.809 m² • 350.000 CZK
62 CZK/m² • 55.004 m² • Pole, Mikulov • 62 CZK/m² • schmidt-reality.cz
Pole, Mikulov
55.004 m² • 62 CZK/m²
62 CZK/m² • 11.615 m² • Pole, Mikulov • 62 CZK/m² • schmidt-reality.cz
Pole, Mikulov
11.615 m² • 62 CZK/m²
200 CZK/m² • 20.906 m² • Winnica, Mikulov • 200 CZK/m² • century21.cz
Winnica, Mikulov
20.906 m² • 200 CZK/m²
995 CZK/m² • 4.009 m² • Działka komercyjna, Mikulov • 3.990.000 CZK • vatoreal.cz
Działka komercyjna, Mikulov
4.009 m² • 3.990.000 CZK
1 370 CZK/m² • 781 m² • Ogród, Mikulov • 1.070.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Mikulov
781 m² • 1.070.000 CZK
3 664 CZK/m² • 1.018 m² • Działka budowlana, Mikulov • 3.730.000 CZK • schmidt-reality.cz
Działka budowlana, Mikulov
1.018 m² • 3.730.000 CZK
3 866 CZK/m² • 1.032 m² • Działka budowlana, Mikulov • 3.990.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Mikulov
1.032 m² • 3.990.000 CZK
Modlany
949 CZK/m² • 3.371 m² • Działka budowlana, Modlany, Kvítkov • 3.200.000 CZK • annacerna.cz
Działka budowlana, Modlany, Kvítkov
3.371 m² • 3.200.000 CZK
1 250 CZK/m² • 6.268 m² • Działka, Modlany • 1.250 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka, Modlany
6.268 m² • 1.250 CZK/m²
1 242 CZK/m² • 563 m² • Działka, Modlany, Kvítkov • 699.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Modlany, Kvítkov
563 m² • 699.000 CZK
1 850 CZK/m² • 1.092 m² • Działka, Modlany, Kvítkov • 2.020.200 CZK • karlakyliskova.cz
Działka, Modlany, Kvítkov
1.092 m² • 2.020.200 CZK
1 987 CZK/m² • 755 m² • Działka, Modlany • 1.500.000 CZK • karlakyliskova.cz
Działka, Modlany
755 m² • 1.500.000 CZK
2 150 CZK/m² • 698 m² • Działka budowlana, Modlany, Kvítkov • 2.150 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka budowlana, Modlany, Kvítkov
698 m² • 2.150 CZK/m²
2 150 CZK/m² • 780 m² • Działka, Modlany, Kvítkov • 2.150 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka, Modlany, Kvítkov
780 m² • 2.150 CZK/m²
2 150 CZK/m² • 826 m² • Działka, Modlany, Kvítkov • 2.150 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka, Modlany, Kvítkov
826 m² • 2.150 CZK/m²
2 200 CZK/m² • 780 m² • Działka, Modlany, Kvítkov • 2.200 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka, Modlany, Kvítkov
780 m² • 2.200 CZK/m²
Bílina
35 CZK/m² • 22.760 m² • Działka, Bílina • 796.600 CZK • kwcz.cz
Działka, Bílina
22.760 m² • 796.600 CZK
454 CZK/m² • 1.101 m² • Działka, Bílina • 499.790 CZK • mmreality.cz
Działka, Bílina
1.101 m² • 499.790 CZK
1 500 CZK/m² • 6.190 m² • Działka komercyjna, Bílina • 1.500 CZK/m² • profitreality.cz
Działka komercyjna, Bílina
6.190 m² • 1.500 CZK/m²
1 727 CZK/m² • 1.155 m² • Działka, Bílina • 1.995.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Bílina
1.155 m² • 1.995.000 CZK
3 112 CZK/m² • 286 m² • Ogród, Bílina • 890.000 CZK • annacerna.cz
Ogród, Bílina
286 m² • 890.000 CZK
3 931 CZK/m² • 379 m² • Ogród, Bílina • 1.490.000 CZK • leoreality.cz
Ogród, Bílina
379 m² • 1.490.000 CZK
Duchcov
1 043 CZK/m² • 2.333 m² • Działka, Duchcov • 2.433.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Duchcov
2.333 m² • 2.433.000 CZK
1 400 CZK/m² • 1.374 m² • Działka, Duchcov, Nové sady • 1.400 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka, Duchcov, Nové sady
1.374 m² • 1.400 CZK/m²
2 080 CZK/m² • 500 m² • Działka, Duchcov • 1.040.000 CZK • machacekreality.cz
Działka, Duchcov
500 m² • 1.040.000 CZK
2 289 CZK/m² • 284 m² • Działki, Duchcov • 650.000 CZK • machacekreality.cz
Działki, Duchcov
284 m² • 650.000 CZK
3 434 CZK/m² • 405 m² • Ogród, Duchcov • 1.390.750 CZK • annacerna.cz
Ogród, Duchcov
405 m² • 1.390.750 CZK
3 876 CZK/m² • 178 m² • Działka budowlana, Duchcov • 690.000 CZK • machacekreality.cz
Działka budowlana, Duchcov
178 m² • 690.000 CZK
4 190 CZK/m² • 210 m² • Ogród, Duchcov • 880.000 CZK • finreahome.cz
Ogród, Duchcov
210 m² • 880.000 CZK
Košťany
2 215 CZK/m² • 1.350 m² • Działka, Košťany • 2.990.000 CZK • elitemanagement.cz
Działka, Košťany
1.350 m² • 2.990.000 CZK
2 240 CZK/m² • 2.054 m² • Działka budowlana, Košťany • 4.600.000 CZK • elitemanagement.cz
Działka budowlana, Košťany
2.054 m² • 4.600.000 CZK
2 300 CZK/m² • 989 m² • Działka, Košťany • 2.274.700 CZK • remax-czech.cz
Działka, Košťany
989 m² • 2.274.700 CZK
2 300 CZK/m² • 883 m² • Działka, Košťany • 2.030.900 CZK • remax-czech.cz
Działka, Košťany
883 m² • 2.030.900 CZK
2 304 CZK/m² • 421 m² • Ogród, Košťany • 970.000 CZK • elitemanagement.cz
Ogród, Košťany
421 m² • 970.000 CZK
2 300 CZK/m² • 838 m² • Działka, Košťany • 1.927.400 CZK • remax-czech.cz
Działka, Košťany
838 m² • 1.927.400 CZK
2 984 CZK/m² • 1.002 m² • Działka, Košťany • 2.990.000 CZK • elitemanagement.cz
Działka, Košťany
1.002 m² • 2.990.000 CZK
Světec
469 CZK/m² • 918 m² • Obszary, Světec • 430.680 CZK • mmreality.cz
Obszary, Světec
918 m² • 430.680 CZK
1 600 CZK/m² • 1.489 m² • Działka budowlana, Světec, Štrbice • 2.382.400 CZK • molikreality.cz
Działka budowlana, Světec, Štrbice
1.489 m² • 2.382.400 CZK
1 600 CZK/m² • 2.602 m² • Działka budowlana, Světec, Štrbice • 4.163.200 CZK • molikreality.cz
Działka budowlana, Světec, Štrbice
2.602 m² • 4.163.200 CZK
3 179 CZK/m² • 626 m² • Działka, Světec • 1.990.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Světec
626 m² • 1.990.000 CZK
3 741 CZK/m² • 1.113 m² • Działka budowlana, Světec, Štrbice • 4.163.200 CZK • molikreality.cz
Działka budowlana, Světec, Štrbice
1.113 m² • 4.163.200 CZK
Hostomice
1 733 CZK/m² • 1.397 m² • Ogród, Hostomice, Duchcovská • 2.421.000 CZK • mmreality.cz
Ogród, Hostomice, Duchcovská
1.397 m² • 2.421.000 CZK
Moldava
96 CZK/m² • 18.118 m² • Działki, Moldava, Nové Město • 1.746.800 CZK • machacekreality.cz
Działki, Moldava, Nové Město
18.118 m² • 1.746.800 CZK
1 138 CZK/m² • 264 m² • Działka, Moldava, Nové Město • 300.300 CZK • mmreality.cz
Działka, Moldava, Nové Město
264 m² • 300.300 CZK
1 679 CZK/m² • 1.506 m² • Ogród, Moldava • 2.529.095 CZK • mmreality.cz
Ogród, Moldava
1.506 m² • 2.529.095 CZK
1 978 CZK/m² • 1.006 m² • Działka budowlana, Moldava • 1.990.000 CZK • kwcz.cz
Działka budowlana, Moldava
1.006 m² • 1.990.000 CZK
Osek
654 CZK/m² • 21.376 m² • Działka, Osek, Dlouhá Louka • 13.990.000 CZK • bidli.cz
Działka, Osek, Dlouhá Louka
21.376 m² • 13.990.000 CZK
2 120 CZK/m² • 2.000 m² • Działka, Osek, Dlouhá Louka • 2.120 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka, Osek, Dlouhá Louka
2.000 m² • 2.120 CZK/m²
2 145 CZK/m² • 1.000 m² • Działka budowlana, Osek, Obránců míru • 2.145.000 CZK • molikreality.cz
Działka budowlana, Osek, Obránců míru
1.000 m² • 2.145.000 CZK
3 239 CZK/m² • 926 m² • Działka, Osek, Dlouhá Louka • 2.999.000 CZK • johnreality.cz
Działka, Osek, Dlouhá Louka
926 m² • 2.999.000 CZK
Bžany
1 549 CZK/m² • 2.059 m² • Działka budowlana, Bžany • 3.190.000 CZK • century21.cz
Działka budowlana, Bžany
2.059 m² • 3.190.000 CZK
1 560 CZK/m² • 1.596 m² • Działka, Bžany • 2.490.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Bžany
1.596 m² • 2.490.000 CZK
2 150 CZK/m² • 1.645 m² • Działka budowlana, Bžany • 3.536.750 CZK • molikreality.cz
Działka budowlana, Bžany
1.645 m² • 3.536.750 CZK
Háj u Duchcova
490 CZK/m² • 28.016 m² • Działka, Háj u Duchcova • 13.727.840 CZK • dobrebydleni.cz
Działka, Háj u Duchcova
28.016 m² • 13.727.840 CZK
1 975 CZK/m² • 400 m² • Działka budowlana, Háj u Duchcova • 790.000 CZK • bidli.cz
Działka budowlana, Háj u Duchcova
400 m² • 790.000 CZK
Hrobčice
845 CZK/m² • 2.959 m² • Działka budowlana, Hrobčice • 2.499.000 CZK • swisslife-reality.cz
Działka budowlana, Hrobčice
2.959 m² • 2.499.000 CZK
1 500 CZK/m² • 2.339 m² • Działka budowlana, Hrobčice, Červený Újezd • 3.508.500 CZK • mostav.cz
Działka budowlana, Hrobčice, Červený Újezd
2.339 m² • 3.508.500 CZK
Proboštov
86 CZK/m² • 5.741 m² • Działka, Proboštov • 495.000 CZK • remax-czech.cz
Działka, Proboštov
5.741 m² • 495.000 CZK
650 CZK/m² • 9.445 m² • Działka, Proboštov, Přítkov • 6.139.250 CZK • molikreality.cz
Działka, Proboštov, Přítkov
9.445 m² • 6.139.250 CZK
2 200 CZK/m² • 6.694 m² • Działka, Proboštov, Přítkov • 14.726.800 CZK • molikreality.cz
Działka, Proboštov, Přítkov
6.694 m² • 14.726.800 CZK
Rtyně nad Bílinou
1 896 CZK/m² • 1.845 m² • Działka, Rtyně nad Bílinou • 3.499.000 CZK • mmreality.cz
Działka, Rtyně nad Bílinou
1.845 m² • 3.499.000 CZK
4 259 CZK/m² • 587 m² • Działka, Rtyně nad Bílinou • 2.500.000 CZK • reality-liskova.cz
Działka, Rtyně nad Bílinou
587 m² • 2.500.000 CZK
Zabrušany
484 CZK/m² • 15.490 m² • Działka, Zabrušany • 7.500.000 CZK • molikreality.cz
Działka, Zabrušany
15.490 m² • 7.500.000 CZK
2 063 CZK/m² • 8.118 m² • Działka budowlana, Zabrušany, Želénky • 16.749.000 CZK • nemovitostisever.cz
Działka budowlana, Zabrušany, Želénky
8.118 m² • 16.749.000 CZK
Bořislav
2 191 CZK/m² • 776 m² • Działka budowlana, Bořislav • 1.700.000 CZK • machacekreality.cz
Działka budowlana, Bořislav
776 m² • 1.700.000 CZK
Jeníkov
Lukov
472 CZK/m² • 4.446 m² • Ogród, Lukov • 2.100.000 CZK • molikreality.cz
Ogród, Lukov
4.446 m² • 2.100.000 CZK
Ohníč
Srbice
1 800 CZK/m² • 1.761 m² • Działka, Srbice • 1.800 CZK/m² • bydleniaja.cz
Działka, Srbice
1.761 m² • 1.800 CZK/m²
Újezdeček
3 502 CZK/m² • 307 m² • Działka, Újezdeček, Krušnohorská • 1.075.000 CZK • kwcz.cz
Działka, Újezdeček, Krušnohorská
307 m² • 1.075.000 CZK