Konin
15 zł/m² • 2.633 m² • Dzialka, Konin • 40.000 zł • toknieruchomosci.com.pl
Dzialka, Konin
2.633 m² • 40.000 zł
84 zł/m² • 2.605 m² • Dzialka budowlana, Konin, Wilków • 220.000 zł • invicus.pl
Dzialka budowlana, Konin, Wilków
2.605 m² • 220.000 zł
90 zł/m² • 1.844 m² • Dzialka, Konin, Wilków • 165.960 zł • invicus.pl
Dzialka, Konin, Wilków
1.844 m² • 165.960 zł
105 zł/m² • 2.268 m² • Dzialka budowlana, Konin, Wilków • 238.140 zł • invicus.pl
Dzialka budowlana, Konin, Wilków
2.268 m² • 238.140 zł
176 zł/m² • 9.700 m² • Dzialka, Konin, Nowy Dwór • 176 zł/m² • wgn.pl
Dzialka, Konin, Nowy Dwór
9.700 m² • 176 zł/m²
248 zł/m² • 444 m² • Dzialka budowlana, Konin • 110.000 zł • toknieruchomosci.com.pl
Dzialka budowlana, Konin
444 m² • 110.000 zł
254 zł/m² • 1.064 m² • Dzialka, Konin, Przydziałki • 270.000 zł • dominium-nieruchomosci.pl
Dzialka, Konin, Przydziałki
1.064 m² • 270.000 zł
280 zł/m² • 300 m² • Dzialka, Konin, Świętojańska • 84.000 zł • invicus.pl
Dzialka, Konin, Świętojańska
300 m² • 84.000 zł
295 zł/m² • 2.200 m² • Dzialka budowlana, Konin, Michała Siedleckiego • 650.000 zł • strefa-nieruchomosci.pl
Dzialka budowlana, Konin, Michała Siedleckiego
2.200 m² • 650.000 zł