Sosnówka
4 620 zł/m² • 79 m² • 3 pokoje, Sosnówka • 365.000 zł • nieruchomoscioptima.pl
3 pokoje, Sosnówka
79 m² • 365.000 zł
11 289 zł/m² • 38 m² • 2 pokoje, Sosnówka • 429.000 zł • verinex.pl
2 pokoje, Sosnówka
38 m² • 429.000 zł
11 795 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Sosnówka • 460.000 zł • verinex.pl
2 pokoje, Sosnówka
39 m² • 460.000 zł
11 842 zł/m² • 38 m² • 2 pokoje, Sosnówka • 450.000 zł • verinex.pl
2 pokoje, Sosnówka
38 m² • 450.000 zł
15 289 zł/m² • 28 m² • 1 pokój, Sosnówka • 428.100 zł • stepien.nieruchomosci.pl
1 pokój, Sosnówka
28 m² • 428.100 zł
15 357 zł/m² • 28 m² • 1 pokój, Sosnówka • 430.000 zł • stepien.nieruchomosci.pl
1 pokój, Sosnówka
28 m² • 430.000 zł
16 053 zł/m² • 38 m² • 2 pokoje, Sosnówka • 610.000 zł • stepien.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Sosnówka
38 m² • 610.000 zł
17 105 zł/m² • 38 m² • 2 pokoje, Sosnówka • 650.000 zł • nieruchomoscioptima.pl
2 pokoje, Sosnówka
38 m² • 650.000 zł
19 390 zł/m² • 41 m² • 2 pokoje, Sosnówka • 795.000 zł • verinex.pl
2 pokoje, Sosnówka
41 m² • 795.000 zł
Międzyrzec Podlaski
7 604 zł/m² • 48 m² • 2 pokoje, Międzyrzec Podlaski, Brzeska • 365.000 zł • nesciornieruchomosci.pl
2 pokoje, Międzyrzec Podlaski, Brzeska
48 m² • 365.000 zł
Młyniec
14 032 zł/m² • 31 m² • Mieszkanie, Młyniec • 435.000 zł • prosperityhome.pl
Mieszkanie, Młyniec
31 m² • 435.000 zł
Ogrodniki
2 375 zł/m² • 120 m² • 2 pokoje, Ogrodniki • 285.000 zł • ad-rem.lublin.pl (New!)
2 pokoje, Ogrodniki
120 m² • 285.000 zł (New!)
Wysokie
9 400 zł/m² • 85 m² • 4 pokoje, Wysokie • 799.000 zł • glubkaco.com
4 pokoje, Wysokie
85 m² • 799.000 zł
Zacisze
5 750 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Zacisze • 345.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Zacisze
60 m² • 345.000 zł