Ełk
4 271 zł/m² • 48 m² • 2 pokoje, Ełk, gen. Władysława Sikorskiego • 205.000 zł • twojdom.mazury.pl
2 pokoje, Ełk, gen. Władysława Sikorskiego
48 m² • 205.000 zł
4 711 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Ełk • 212.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
2 pokoje, Ełk
45 m² • 212.000 zł
5 459 zł/m² • 74 m² • 4 pokoje, Ełk, Jana Pawła II • 404.000 zł • bh.elk.pl
4 pokoje, Ełk, Jana Pawła II
74 m² • 404.000 zł
5 473 zł/m² • 74 m² • 4 pokoje, Ełk, Wileńska • 405.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
4 pokoje, Ełk, Wileńska
74 m² • 405.000 zł
5 650 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Ełk • 339.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
3 pokoje, Ełk
60 m² • 339.000 zł
5 784 zł/m² • 51 m² • Mieszkanie, Ełk, Wojska Polskiego • 295.000 zł • chmielewska-nieruchomosci.pl
Mieszkanie, Ełk, Wojska Polskiego
51 m² • 295.000 zł
5 797 zł/m² • 74 m² • 3 pokoje, Ełk, Wojska Polskiego • 429.000 zł • bh.elk.pl
3 pokoje, Ełk, Wojska Polskiego
74 m² • 429.000 zł
5 830 zł/m² • 53 m² • 3 pokoje, Ełk, gen. Władysława Sikorskiego • 309.000 zł • bh.elk.pl
3 pokoje, Ełk, gen. Władysława Sikorskiego
53 m² • 309.000 zł
5 833 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Ełk, Jana Kochanowskiego • 350.000 zł • bh.elk.pl
3 pokoje, Ełk, Jana Kochanowskiego
60 m² • 350.000 zł
5 947 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Ełk, Michała Kajki • 339.000 zł • bh.elk.pl
3 pokoje, Ełk, Michała Kajki
57 m² • 339.000 zł
6 000 zł/m² • 35 m² • Mieszkanie, Ełk, Wojska Polskiego • 210.000 zł • bh.elk.pl
Mieszkanie, Ełk, Wojska Polskiego
35 m² • 210.000 zł
6 042 zł/m² • 48 m² • 2 pokoje, Ełk, Jana i Hieronima Małeckich • 290.000 zł • developergo.pl
2 pokoje, Ełk, Jana i Hieronima Małeckich
48 m² • 290.000 zł
6 068 zł/m² • 74 m² • 4 pokoje, Ełk, ks. Jerzego Popiełuszki • 449.000 zł • bh.elk.pl
4 pokoje, Ełk, ks. Jerzego Popiełuszki
74 m² • 449.000 zł
6 081 zł/m² • 74 m² • 4 pokoje, Ełk • 450.000 zł • dom-polski.com.pl
4 pokoje, Ełk
74 m² • 450.000 zł
6 100 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Ełk, ks. Jerzego Popiełuszki • 366.000 zł • bh.elk.pl
3 pokoje, Ełk, ks. Jerzego Popiełuszki
60 m² • 366.000 zł
6 105 zł/m² • 95 m² • 3 pokoje, Ełk, Wojska Polskiego • 580.000 zł • twojdom.mazury.pl
3 pokoje, Ełk, Wojska Polskiego
95 m² • 580.000 zł
6 136 zł/m² • 44 m² • 2 pokoje, Ełk, Toruńska • 270.000 zł • chmielewska-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Ełk, Toruńska
44 m² • 270.000 zł
6 317 zł/m² • 41 m² • 2 pokoje, Ełk, Michała Kajki • 259.000 zł • bh.elk.pl
2 pokoje, Ełk, Michała Kajki
41 m² • 259.000 zł
6 509 zł/m² • 53 m² • 3 pokoje, Ełk, gen. Władysława Sikorskiego • 345.000 zł • chmielewska-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Ełk, gen. Władysława Sikorskiego
53 m² • 345.000 zł
6 541 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Ełk, Armii Krajowej • 399.000 zł • bh.elk.pl
3 pokoje, Ełk, Armii Krajowej
61 m² • 399.000 zł
6 567 zł/m² • 30 m² • Mieszkanie, Ełk, Wojska Polskiego • 197.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
Mieszkanie, Ełk, Wojska Polskiego
30 m² • 197.000 zł
6 774 zł/m² • 62 m² • 3 pokoje, Ełk, Jana Kilińskiego • 420.000 zł • bh.elk.pl
3 pokoje, Ełk, Jana Kilińskiego
62 m² • 420.000 zł
6 800 zł/m² • 35 m² • 1 pokój, Ełk • 238.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
1 pokój, Ełk
35 m² • 238.000 zł
6 833 zł/m² • 30 m² • Mieszkanie, Ełk • 205.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
Mieszkanie, Ełk
30 m² • 205.000 zł
6 860 zł/m² • 43 m² • 2 pokoje, Ełk, Konieczki • 295.000 zł • victoriahouse.pl
2 pokoje, Ełk, Konieczki
43 m² • 295.000 zł
6 891 zł/m² • 55 m² • Mieszkanie, Ełk, gen. Grota-Roweckiego • 379.000 zł • bh.elk.pl
Mieszkanie, Ełk, gen. Grota-Roweckiego
55 m² • 379.000 zł
6 904 zł/m² • 52 m² • 2 pokoje, Ełk, Wincentego Witosa • 359.000 zł • developergo.pl
2 pokoje, Ełk, Wincentego Witosa
52 m² • 359.000 zł
6 939 zł/m² • 33 m² • 1 pokój, Ełk • 229.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
1 pokój, Ełk
33 m² • 229.000 zł
6 960 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Ełk, Wielkanocna • 348.000 zł • developergo.pl
2 pokoje, Ełk, Wielkanocna
50 m² • 348.000 zł
7 241 zł/m² • 131 m² • 4 pokoje, Ełk, św. Rafała Kalinowskiego • 948.528 zł • maklerhaus.pl
4 pokoje, Ełk, św. Rafała Kalinowskiego
131 m² • 948.528 zł
7 369 zł/m² • 92 m² • 4 pokoje, Ełk • 677.951 zł • nieruchomosci.kupuje.net
4 pokoje, Ełk
92 m² • 677.951 zł
7 395 zł/m² • 56 m² • 2 pokoje, Ełk • 414.129 zł • nieruchomosci.kupuje.net
2 pokoje, Ełk
56 m² • 414.129 zł
7 481 zł/m² • 52 m² • 3 pokoje, Ełk, Wojska Polskiego • 389.000 zł • polnoc.pl
3 pokoje, Ełk, Wojska Polskiego
52 m² • 389.000 zł
7 660 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Ełk, Armii Krajowej • 360.000 zł • viwaldinieruchomosci.pl
2 pokoje, Ełk, Armii Krajowej
47 m² • 360.000 zł
7 708 zł/m² • 48 m² • 2 pokoje, Ełk • 370.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
2 pokoje, Ełk
48 m² • 370.000 zł
7 878 zł/m² • 49 m² • 2 pokoje, Ełk, gen. Władysława Sikorskiego • 386.000 zł • bh.elk.pl
2 pokoje, Ełk, gen. Władysława Sikorskiego
49 m² • 386.000 zł
7 921 zł/m² • 63 m² • 3 pokoje, Ełk, Matki Teresy z Kalkuty • 499.000 zł • bh.elk.pl
3 pokoje, Ełk, Matki Teresy z Kalkuty
63 m² • 499.000 zł
8 077 zł/m² • 26 m² • 1 pokój, Ełk • 210.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
1 pokój, Ełk
26 m² • 210.000 zł
8 125 zł/m² • 48 m² • 3 pokoje, Ełk, Warszawska • 390.000 zł • viwaldinieruchomosci.pl
3 pokoje, Ełk, Warszawska
48 m² • 390.000 zł
8 290 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Ełk, św. Rafała Kalinowskiego • 480.848 zł • maklerhaus.pl
3 pokoje, Ełk, św. Rafała Kalinowskiego
58 m² • 480.848 zł
8 483 zł/m² • 89 m² • 3 pokoje, Ełk • 755.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
3 pokoje, Ełk
89 m² • 755.000 zł
8 810 zł/m² • 63 m² • 3 pokoje, Ełk, Juliana Tuwima • 555.000 zł • bh.elk.pl
3 pokoje, Ełk, Juliana Tuwima
63 m² • 555.000 zł
8 854 zł/m² • 96 m² • 4 pokoje, Ełk, Wielkanocna • 850.000 zł • goralczyknieruchomosci.pl
4 pokoje, Ełk, Wielkanocna
96 m² • 850.000 zł
8 864 zł/m² • 88 m² • 3 pokoje, Ełk, Juliusza Słowackiego • 780.000 zł • twojdom.mazury.pl
3 pokoje, Ełk, Juliusza Słowackiego
88 m² • 780.000 zł
9 083 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Ełk • 545.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
3 pokoje, Ełk
60 m² • 545.000 zł
9 884 zł/m² • 86 m² • 3 pokoje, Ełk • 850.000 zł • nieruchomosci.kupuje.net
3 pokoje, Ełk
86 m² • 850.000 zł
10 155 zł/m² • 58 m² • 2 pokoje, Ełk, Konieczki • 589.000 zł • victoriahouse.pl
2 pokoje, Ełk, Konieczki
58 m² • 589.000 zł
10 424 zł/m² • 59 m² • 3 pokoje, Ełk, płk. Witolda Pileckiego • 615.000 zł • expresshouse.pl
3 pokoje, Ełk, płk. Witolda Pileckiego
59 m² • 615.000 zł
10 806 zł/m² • 36 m² • 2 pokoje, Ełk, Juliana Tuwima • 389.000 zł • developergo.pl
2 pokoje, Ełk, Juliana Tuwima
36 m² • 389.000 zł
11 097 zł/m² • 72 m² • 3 pokoje, Ełk, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego • 799.000 zł • expresshouse.pl
3 pokoje, Ełk, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
72 m² • 799.000 zł
11 364 zł/m² • 55 m² • Mieszkanie, Ełk, Armii Krajowej • 625.000 zł • bh.elk.pl
Mieszkanie, Ełk, Armii Krajowej
55 m² • 625.000 zł
11 375 zł/m² • 40 m² • 1 pokój, Ełk, Armii Krajowej • 455.000 zł • twojdom.mazury.pl
1 pokój, Ełk, Armii Krajowej
40 m² • 455.000 zł
11 595 zł/m² • 37 m² • Mieszkanie, Ełk, Juliusza Słowackiego • 429.000 zł • bh.elk.pl
Mieszkanie, Ełk, Juliusza Słowackiego
37 m² • 429.000 zł
12 800 zł/m² • 75 m² • 3 pokoje, Ełk, Nadjeziorna • 960.000 zł • bh.elk.pl
3 pokoje, Ełk, Nadjeziorna
75 m² • 960.000 zł
15 612 zł/m² • 18 m² • 1 pokój, Ełk • 281.015 zł • nieruchomosci.kupuje.net
1 pokój, Ełk
18 m² • 281.015 zł
16 482 zł/m² • 31 m² • 2 pokoje, Ełk • 510.948 zł • nieruchomosci.kupuje.net
2 pokoje, Ełk
31 m² • 510.948 zł
Skup
4 576 zł/m² • 59 m² • 1 pokój, Skup • 269.999 zł • openhouse.com.pl (New!)
1 pokój, Skup
59 m² • 269.999 zł (New!)
5 500 zł/m² • 78 m² • 3 pokoje, Skup • 429.000 zł • openhouse.com.pl
3 pokoje, Skup
78 m² • 429.000 zł
6 019 zł/m² • 53 m² • 2 pokoje, Skup • 319.000 zł • openhouse.com.pl
2 pokoje, Skup
53 m² • 319.000 zł
13 980 zł/m² • 50 m² • 1 pokój, Skup • 699.000 zł • openhouse.com.pl (New!)
1 pokój, Skup
50 m² • 699.000 zł (New!)
Buczki
1 750 zł/m² • 100 m² • Mieszkanie, Buczki • 175.000 zł • mieszczaknieruchomosci.pl
Mieszkanie, Buczki
100 m² • 175.000 zł
5 833 zł/m² • 30 m² • 3 pokoje, Buczki • 175.000 zł • nieruchomosci-invest.pl
3 pokoje, Buczki
30 m² • 175.000 zł
Chojniak
3 288 zł/m² • 73 m² • 4 pokoje, Chojniak • 240.000 zł • expresshouse.pl
4 pokoje, Chojniak
73 m² • 240.000 zł
3 939 zł/m² • 66 m² • 3 pokoje, Chojniak • 260.000 zł • expresshouse.pl
3 pokoje, Chojniak
66 m² • 260.000 zł
Pisanica
3 433 zł/m² • 67 m² • 3 pokoje, Pisanica • 230.000 zł • expresshouse.pl
3 pokoje, Pisanica
67 m² • 230.000 zł
4 324 zł/m² • 74 m² • 3 pokoje, Pisanica • 320.000 zł • developergo.pl
3 pokoje, Pisanica
74 m² • 320.000 zł
Lega
Nowa Wieś Ełcka
4 000 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Nowa Wieś Ełcka • 180.000 zł • developergo.pl
2 pokoje, Nowa Wieś Ełcka
45 m² • 180.000 zł
Prostki
2 509 zł/m² • 55 m² • 2 pokoje, Prostki • 138.000 zł • apogeum-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Prostki
55 m² • 138.000 zł
Straduny
6 102 zł/m² • 49 m² • 2 pokoje, Straduny, Nadrzeczna • 299.000 zł • bh.elk.pl
2 pokoje, Straduny, Nadrzeczna
49 m² • 299.000 zł