Biały Bór
1 241 zł/m² • 274 m² • 4 pokoje, Biały Bór • 340.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
4 pokoje, Biały Bór
274 m² • 340.000 zł
1 833 zł/m² • 180 m² • 5 pokoje, Biały Bór • 330.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
5 pokoje, Biały Bór
180 m² • 330.000 zł
Radzyń Chełmiński
2 245 zł/m² • 49 m² • Mieszkanie, Radzyń Chełmiński • 110.000 zł • lamkowska.pl
Mieszkanie, Radzyń Chełmiński
49 m² • 110.000 zł
2 527 zł/m² • 55 m² • Mieszkanie, Radzyń Chełmiński • 139.000 zł • lamkowska.pl
Mieszkanie, Radzyń Chełmiński
55 m² • 139.000 zł
Czeczewo
1 705 zł/m² • 41 m² • 2 pokoje, Czeczewo • 69.900 zł • baj-home.pl
2 pokoje, Czeczewo
41 m² • 69.900 zł
Dębieniec
3 723 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Dębieniec • 175.000 zł • trofeumnieruchomosci.pl
2 pokoje, Dębieniec
47 m² • 175.000 zł
Lisnowo-Zamek
2 077 zł/m² • 65 m² • 2 pokoje, Lisnowo-Zamek • 135.000 zł • homemaster.info.pl
2 pokoje, Lisnowo-Zamek
65 m² • 135.000 zł
Nowa Wieś
6 943 zł/m² • 72 m² • 3 pokoje, Nowa Wieś • 499.900 zł • baj-home.pl
3 pokoje, Nowa Wieś
72 m² • 499.900 zł
Skarszewy
6 387 zł/m² • 75 m² • 4 pokoje, Skarszewy • 479.000 zł • landowscy-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Skarszewy
75 m² • 479.000 zł
Wielkie Lniska
5 298 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Wielkie Lniska • 249.000 zł • lamkowska.pl
2 pokoje, Wielkie Lniska
47 m² • 249.000 zł
Węgrowo
1 491 zł/m² • 53 m² • 2 pokoje, Węgrowo • 79.000 zł • baj-home.pl
2 pokoje, Węgrowo
53 m² • 79.000 zł