Stobno
6 014 zł/m² • 138 m² • 5 pokoje, Stobno • 830.000 zł • markethouse.pl
5 pokoje, Stobno
138 m² • 830.000 zł
6 949 zł/m² • 118 m² • 5 pokoje, Stobno • 820.000 zł • gawranieruchomosci.pl
5 pokoje, Stobno
118 m² • 820.000 zł
7 034 zł/m² • 118 m² • 5 pokoje, Stobno • 830.000 zł • primanieruchomosci.pl
5 pokoje, Stobno
118 m² • 830.000 zł
7 975 zł/m² • 119 m² • Mieszkanie, Stobno • 949.000 zł • rbprestige.nieruchomosci.pl
Mieszkanie, Stobno
119 m² • 949.000 zł
8 042 zł/m² • 118 m² • 5 pokoje, Stobno • 949.000 zł • horyzont.szczecin.pl
5 pokoje, Stobno
118 m² • 949.000 zł
18 250 zł/m² • 52 m² • 5 pokoje, Stobno • 949.000 zł • posesja.eu
5 pokoje, Stobno
52 m² • 949.000 zł
51 875 zł/m² • 16 m² • 5 pokoje, Stobno • 830.000 zł • cieplinski.nieruchomosci.pl
5 pokoje, Stobno
16 m² • 830.000 zł
Pruszków
12 106 zł/m² • 66 m² • 3 pokoje, Pruszków, Adama Mickiewicza • 799.000 zł • findsquare.pl
3 pokoje, Pruszków, Adama Mickiewicza
66 m² • 799.000 zł
14 815 zł/m² • 81 m² • 4 pokoje, Pruszków, Bolesława Prusa • 1.200.000 zł • reals.pl
4 pokoje, Pruszków, Bolesława Prusa
81 m² • 1.200.000 zł
15 741 zł/m² • 54 m² • 2 pokoje, Pruszków, Bolesława Prusa • 850.000 zł • property-in.pl
2 pokoje, Pruszków, Bolesława Prusa
54 m² • 850.000 zł
16 000 zł/m² • 43 m² • 2 pokoje, Pruszków, Bolesława Prusa • 688.000 zł • hossanieruchomosci.pl
2 pokoje, Pruszków, Bolesława Prusa
43 m² • 688.000 zł
Słoneczna
4 523 zł/m² • 44 m² • 2 pokoje, Słoneczna • 199.000 zł • posredniknieruchomosci.pl
2 pokoje, Słoneczna
44 m² • 199.000 zł
9 980 zł/m² • 49 m² • 3 pokoje, Słoneczna • 489.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Słoneczna
49 m² • 489.000 zł
11 061 zł/m² • 43 m² • 1 pokój, Słoneczna • 11.061 zł/m² • wgn.pl
1 pokój, Słoneczna
43 m² • 11.061 zł/m²
14 063 zł/m² • 32 m² • 1 pokój, Słoneczna • 450.000 zł • legra.biz
1 pokój, Słoneczna
32 m² • 450.000 zł
Iwanowice
7 487 zł/m² • 100 m² • Mieszkanie, Iwanowice • 748.680 zł • pacanowscy.pl
Mieszkanie, Iwanowice
100 m² • 748.680 zł
9 097 zł/m² • 72 m² • 4 pokoje, Iwanowice • 655.000 zł • spektrumestate.krakow.pl
4 pokoje, Iwanowice
72 m² • 655.000 zł
9 279 zł/m² • 72 m² • Mieszkanie, Iwanowice • 668.100 zł • pacanowscy.pl
Mieszkanie, Iwanowice
72 m² • 668.100 zł