Klatka
23 449 zł/m² • 31 m² • 1 pokój, Klatka • 726.919 zł • imperialcapital.pl
1 pokój, Klatka
31 m² • 726.919 zł
26 260 zł/m² • 30 m² • 2 pokoje, Klatka • 787.800 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
30 m² • 787.800 zł
30 444 zł/m² • 26 m² • 2 pokoje, Klatka • 791.544 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
26 m² • 791.544 zł
32 978 zł/m² • 22 m² • 2 pokoje, Klatka • 725.505 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
22 m² • 725.505 zł
33 625 zł/m² • 22 m² • 2 pokoje, Klatka • 739.756 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
22 m² • 739.756 zł
34 438 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 723.195 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 723.195 zł
34 511 zł/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 690.228 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 690.228 zł
34 778 zł/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 695.555 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 695.555 zł
34 998 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 734.967 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 734.967 zł
35 418 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 743.769 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 743.769 zł
35 464 zł/m² • 22 m² • 2 pokoje, Klatka • 780.216 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
22 m² • 780.216 zł
35 552 zł/m² • 18 m² • 2 pokoje, Klatka • 639.930 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
18 m² • 639.930 zł
35 624 zł/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 712.470 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 712.470 zł
36 045 zł/m² • 18 m² • 2 pokoje, Klatka • 648.816 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
18 m² • 648.816 zł
36 122 zł/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 722.442 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 722.442 zł
36 214 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 760.500 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 760.500 zł
36 474 zł/m² • 18 m² • 2 pokoje, Klatka • 656.540 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
18 m² • 656.540 zł
36 555 zł/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 731.094 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 731.094 zł
37 570 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 788.970 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 788.970 zł
37 746 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 792.672 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 792.672 zł
37 776 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 793.305 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 793.305 zł
37 791 zł/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 755.820 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 755.820 zł
37 844 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 794.730 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 794.730 zł
37 968 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 797.331 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 797.331 zł
38 139 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 800.925 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 800.925 zł
38 157 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 801.287 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 801.287 zł
38 157 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 801.288 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 801.288 zł
38 369 zł/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 767.380 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 767.380 zł
38 383 zł/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 806.045 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 806.045 zł
38 824 zł/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 776.480 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 776.480 zł
39 246 zł/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 784.920 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 784.920 zł
40 167 zł/m² • 19 m² • 2 pokoje, Klatka • 763.182 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
19 m² • 763.182 zł
40 539 zł/m² • 19 m² • 2 pokoje, Klatka • 770.236 zł • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
19 m² • 770.236 zł
48 723 zł/m² • 25 m² • 4 pokoje, Klatka • 1.218.078 zł • imperialcapital.pl
4 pokoje, Klatka
25 m² • 1.218.078 zł
51 471 zł/m² • 13 m² • Mieszkanie, Klatka • 669.117 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
13 m² • 669.117 zł
52 796 zł/m² • 13 m² • Mieszkanie, Klatka • 686.352 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
13 m² • 686.352 zł
53 317 zł/m² • 13 m² • Mieszkanie, Klatka • 693.126 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
13 m² • 693.126 zł
53 665 zł/m² • 13 m² • Mieszkanie, Klatka • 697.641 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
13 m² • 697.641 zł
53 838 zł/m² • 13 m² • Mieszkanie, Klatka • 699.899 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
13 m² • 699.899 zł
55 256 zł/m² • 12 m² • Mieszkanie, Klatka • 663.066 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
12 m² • 663.066 zł
66 597 zł/m² • 12 m² • Mieszkanie, Klatka • 799.167 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
12 m² • 799.167 zł
69 796 zł/m² • 10 m² • Mieszkanie, Klatka • 697.958 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
10 m² • 697.958 zł
69 886 zł/m² • 10 m² • Mieszkanie, Klatka • 698.856 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
10 m² • 698.856 zł
70 918 zł/m² • 10 m² • Mieszkanie, Klatka • 709.179 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
10 m² • 709.179 zł
72 000 zł/m² • 12 m² • Mieszkanie, Klatka • 863.994 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
12 m² • 863.994 zł
72 541 zł/m² • 12 m² • Mieszkanie, Klatka • 870.490 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
12 m² • 870.490 zł
73 082 zł/m² • 12 m² • Mieszkanie, Klatka • 876.987 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
12 m² • 876.987 zł
91 652 zł/m² • 10 m² • Mieszkanie, Klatka • 916.522 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
10 m² • 916.522 zł
140 180 zł/m² • 9 m² • Mieszkanie, Klatka • 1.261.623 zł • superkrak.pl
Mieszkanie, Klatka
9 m² • 1.261.623 zł
Krotoszyn
4 462 zł/m² • 65 m² • Mieszkanie, Krotoszyn, Zdunowska • 290.000 zł • muvon.pl
Mieszkanie, Krotoszyn, Zdunowska
65 m² • 290.000 zł
4 531 zł/m² • 64 m² • 3 pokoje, Krotoszyn, Zdunowska • 290.000 zł • investor.waw.pl
3 pokoje, Krotoszyn, Zdunowska
64 m² • 290.000 zł
7 049 zł/m² • 27 m² • 1 pokój, Krotoszyn • 7.049 zł/m² • wgn.pl
1 pokój, Krotoszyn
27 m² • 7.049 zł/m²
Psie Pole
9 983 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Psie Pole • 599.000 zł • fidom.pl
3 pokoje, Psie Pole
60 m² • 599.000 zł
Wielowieś
3 863 zł/m² • 51 m² • 3 pokoje, Wielowieś • 197.000 zł • prestige-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Wielowieś
51 m² • 197.000 zł
Wrotków
8 915 zł/m² • 47 m² • 3 pokoje, Wrotków • 419.000 zł • polnoc.pl
3 pokoje, Wrotków
47 m² • 419.000 zł