Makowskie
11 500 zł/m² • 55 m² • 3 pokoje, Makowskie • 632.500 zł • kncn.pl
3 pokoje, Makowskie
55 m² • 632.500 zł
11 540 zł/m² • 29 m² • 1 pokój, Makowskie • 334.650 zł • kncn.pl
1 pokój, Makowskie
29 m² • 334.650 zł
11 596 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Makowskie • 695.750 zł • kncn.pl
3 pokoje, Makowskie
60 m² • 695.750 zł
11 601 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Makowskie • 661.250 zł • kncn.pl
3 pokoje, Makowskie
57 m² • 661.250 zł
11 931 zł/m² • 24 m² • 1 pokój, Makowskie • 286.350 zł • kncn.pl
1 pokój, Makowskie
24 m² • 286.350 zł
Podgórze
14 714 zł/m² • 70 m² • Mieszkanie, Podgórze • 1.030.000 zł • royal-space.pl
Mieszkanie, Podgórze
70 m² • 1.030.000 zł
18 235 zł/m² • 34 m² • Mieszkanie, Podgórze • 620.000 zł • royal-space.pl
Mieszkanie, Podgórze
34 m² • 620.000 zł
18 627 zł/m² • 59 m² • 3 pokoje, Podgórze • 1.099.000 zł • morestate.pl
3 pokoje, Podgórze
59 m² • 1.099.000 zł
5 234 €/m² • 65 m² • Mieszkanie, Podgórze • 340.228 € • goeste.pl
Mieszkanie, Podgórze
65 m² • 340.228 €
Rydzewo
2 769 zł/m² • 195 m² • Mieszkanie, Rydzewo • 540.000 zł • legra.biz
Mieszkanie, Rydzewo
195 m² • 540.000 zł
24 986 zł/m² • 70 m² • 3 pokoje, Rydzewo, Mazurska • 1.749.000 zł • encasa.pl
3 pokoje, Rydzewo, Mazurska
70 m² • 1.749.000 zł
Nowogród
3 810 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Nowogród, Stacha Konwy • 160.000 zł • tytan.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Nowogród, Stacha Konwy
42 m² • 160.000 zł