Świeradów-Zdrój
1 075 zł/m² • 120 m² • 5 pokoje, Świeradów-Zdrój • 129.000 zł • nieruchomoscimalydomek.pl
5 pokoje, Świeradów-Zdrój
120 m² • 129.000 zł
4 250 zł/m² • 160 m² • Mieszkanie, Świeradów-Zdrój • 680.000 zł • scheiner.pl
Mieszkanie, Świeradów-Zdrój
160 m² • 680.000 zł
4 340 zł/m² • 106 m² • 3 pokoje, Świeradów-Zdrój • 460.000 zł • dobryadres.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Świeradów-Zdrój
106 m² • 460.000 zł
4 380 zł/m² • 274 m² • Mieszkanie, Świeradów-Zdrój • 1.199.999 zł • bonum-nieruchomosci.pl
Mieszkanie, Świeradów-Zdrój
274 m² • 1.199.999 zł
4 778 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój, Bronka Czecha • 215.000 zł • dobryadres.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój, Bronka Czecha
45 m² • 215.000 zł
4 804 zł/m² • 102 m² • 5 pokoje, Świeradów-Zdrój • 490.000 zł • scheiner.pl
5 pokoje, Świeradów-Zdrój
102 m² • 490.000 zł
5 091 zł/m² • 55 m² • Mieszkanie, Świeradów-Zdrój • 280.000 zł • jelenia.nieruchomoscim2.pl
Mieszkanie, Świeradów-Zdrój
55 m² • 280.000 zł
5 455 zł/m² • 66 m² • Mieszkanie, Świeradów-Zdrój • 360.000 zł • zachodnie.nieruchomosci.pl
Mieszkanie, Świeradów-Zdrój
66 m² • 360.000 zł
5 517 zł/m² • 58 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 320.000 zł • scheiner.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
58 m² • 320.000 zł
5 663 zł/m² • 98 m² • 3 pokoje, Świeradów-Zdrój • 555.000 zł • nieruchomoscimalydomek.pl
3 pokoje, Świeradów-Zdrój
98 m² • 555.000 zł
6 364 zł/m² • 110 m² • 4 pokoje, Świeradów-Zdrój • 700.000 zł • scheiner.pl
4 pokoje, Świeradów-Zdrój
110 m² • 700.000 zł
6 743 zł/m² • 74 m² • 4 pokoje, Świeradów-Zdrój • 499.000 zł • scheiner.pl
4 pokoje, Świeradów-Zdrój
74 m² • 499.000 zł
6 842 zł/m² • 95 m² • 4 pokoje, Świeradów-Zdrój • 650.000 zł • nexthome.net.pl
4 pokoje, Świeradów-Zdrój
95 m² • 650.000 zł
8 259 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Świeradów-Zdrój • 479.000 zł • nieruchomoscimalydomek.pl
3 pokoje, Świeradów-Zdrój
58 m² • 479.000 zł
8 983 zł/m² • 59 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 530.000 zł • team4home.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
59 m² • 530.000 zł
9 432 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 349.000 zł • scheiner.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
37 m² • 349.000 zł
9 561 zł/m² • 126 m² • 1 pokój, Świeradów-Zdrój • 1.204.623 zł • scheiner.pl
1 pokój, Świeradów-Zdrój
126 m² • 1.204.623 zł
9 721 zł/m² • 68 m² • 1 pokój, Świeradów-Zdrój • 661.027 zł • scheiner.pl (New!)
1 pokój, Świeradów-Zdrój
68 m² • 661.027 zł (New!)
9 746 zł/m² • 63 m² • Mieszkanie, Świeradów-Zdrój • 614.000 zł • nieruchomoscimalydomek.pl
Mieszkanie, Świeradów-Zdrój
63 m² • 614.000 zł
10 132 zł/m² • 76 m² • 3 pokoje, Świeradów-Zdrój • 770.000 zł • homeexpert.pl
3 pokoje, Świeradów-Zdrój
76 m² • 770.000 zł
10 886 zł/m² • 44 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 479.000 zł • scheiner.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
44 m² • 479.000 zł
11 509 zł/m² • 53 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 610.000 zł • scheiner.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
53 m² • 610.000 zł
11 627 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój, Polna • 453.445 zł • freedom.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój, Polna
39 m² • 453.445 zł
11 761 zł/m² • 71 m² • Mieszkanie, Świeradów-Zdrój, Zakopiańska • 835.000 zł • get-house.pl
Mieszkanie, Świeradów-Zdrój, Zakopiańska
71 m² • 835.000 zł
11 761 zł/m² • 71 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 835.000 zł • nieruchomoscimalydomek.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
71 m² • 835.000 zł
12 629 zł/m² • 65 m² • 3 pokoje, Świeradów-Zdrój • 820.875 zł • prosperty.pl
3 pokoje, Świeradów-Zdrój
65 m² • 820.875 zł
13 000 zł/m² • 135 m² • 3 pokoje, Świeradów-Zdrój • 1.755.000 zł • scheiner.pl
3 pokoje, Świeradów-Zdrój
135 m² • 1.755.000 zł
13 486 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój, Źródlana • 499.000 zł • bialelwy.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój, Źródlana
37 m² • 499.000 zł
13 551 zł/m² • 53 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 718.200 zł • prosperty.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
53 m² • 718.200 zł
13 586 zł/m² • 44 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 597.780 zł • leachandlang.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
44 m² • 597.780 zł
13 888 zł/m² • 24 m² • 1 pokój, Świeradów-Zdrój • 333.315 zł • leachandlang.pl
1 pokój, Świeradów-Zdrój
24 m² • 333.315 zł
14 255 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 670.000 zł • stepien.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
47 m² • 670.000 zł
14 375 zł/m² • 32 m² • 1 pokój, Świeradów-Zdrój • 460.000 zł • propertyhomes.pl
1 pokój, Świeradów-Zdrój
32 m² • 460.000 zł
14 550 zł/m² • 33 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój, Źródlana • 480.151 zł • polnoc.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój, Źródlana
33 m² • 480.151 zł
14 656 zł/m² • 32 m² • 1 pokój, Świeradów-Zdrój • 469.000 zł • stepien.nieruchomosci.pl
1 pokój, Świeradów-Zdrój
32 m² • 469.000 zł
16 208 zł/m² • 24 m² • 1 pokój, Świeradów-Zdrój • 389.000 zł • scheiner.pl
1 pokój, Świeradów-Zdrój
24 m² • 389.000 zł
16 346 zł/m² • 26 m² • 1 pokój, Świeradów-Zdrój • 425.000 zł • scheiner.pl
1 pokój, Świeradów-Zdrój
26 m² • 425.000 zł
16 531 zł/m² • 35 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 578.583 zł • solum-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
35 m² • 578.583 zł
17 742 zł/m² • 31 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 550.000 zł • scheiner.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
31 m² • 550.000 zł
18 596 zł/m² • 51 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 948.395 zł • solum-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
51 m² • 948.395 zł
20 429 zł/m² • 21 m² • 1 pokój, Świeradów-Zdrój, Czerniawa-Zdrój • 429.000 zł • nieruchomoscimalydomek.pl
1 pokój, Świeradów-Zdrój, Czerniawa-Zdrój
21 m² • 429.000 zł
21 500 zł/m² • 36 m² • 2 pokoje, Świeradów-Zdrój • 774.000 zł • nieruchomoscimalydomek.pl
2 pokoje, Świeradów-Zdrój
36 m² • 774.000 zł
23 345 zł/m² • 29 m² • 1 pokój, Świeradów-Zdrój, Leśna • 677.016 zł • kingaleszczynska.pl
1 pokój, Świeradów-Zdrój, Leśna
29 m² • 677.016 zł
Lubań
4 486 zł/m² • 138 m² • 5 pokoje, Lubań, Mikołaja • 619.000 zł • lowejkonieruchomosci.pl
5 pokoje, Lubań, Mikołaja
138 m² • 619.000 zł
5 242 zł/m² • 62 m² • 4 pokoje, Lubań, Mieszka I • 325.000 zł • fankulewscy.pl
4 pokoje, Lubań, Mieszka I
62 m² • 325.000 zł
7 121 zł/m² • 33 m² • 2 pokoje, Lubań, Przemysłowa • 235.000 zł • lowejkonieruchomosci.pl
2 pokoje, Lubań, Przemysłowa
33 m² • 235.000 zł
7 273 zł/m² • 66 m² • 3 pokoje, Lubań, Przemysłowa • 480.000 zł • lowejkonieruchomosci.pl
3 pokoje, Lubań, Przemysłowa
66 m² • 480.000 zł
7 711 zł/m² • 62 m² • 3 pokoje, Lubań, Przemysłowa • 478.093 zł • lowejkonieruchomosci.pl
3 pokoje, Lubań, Przemysłowa
62 m² • 478.093 zł
7 773 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Lubań, Królowej Jadwigi • 326.480 zł • lowejkonieruchomosci.pl
2 pokoje, Lubań, Królowej Jadwigi
42 m² • 326.480 zł
7 825 zł/m² • 43 m² • 2 pokoje, Lubań, Przemysłowa • 336.492 zł • lowejkonieruchomosci.pl
2 pokoje, Lubań, Przemysłowa
43 m² • 336.492 zł
7 961 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Lubań, Przemysłowa • 477.651 zł • lowejkonieruchomosci.pl
3 pokoje, Lubań, Przemysłowa
60 m² • 477.651 zł
8 033 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Lubań, Przemysłowa • 337.382 zł • lowejkonieruchomosci.pl
2 pokoje, Lubań, Przemysłowa
42 m² • 337.382 zł
8 052 zł/m² • 54 m² • 2 pokoje, Lubań, Przemysłowa • 434.813 zł • lowejkonieruchomosci.pl
2 pokoje, Lubań, Przemysłowa
54 m² • 434.813 zł
8 184 zł/m² • 41 m² • 2 pokoje, Lubań, Przemysłowa • 335.531 zł • lowejkonieruchomosci.pl
2 pokoje, Lubań, Przemysłowa
41 m² • 335.531 zł
8 226 zł/m² • 38 m² • 2 pokoje, Lubań, Królowej Jadwigi • 312.600 zł • lowejkonieruchomosci.pl
2 pokoje, Lubań, Królowej Jadwigi
38 m² • 312.600 zł
8 424 zł/m² • 28 m² • 1 pokój, Lubań, Przemysłowa • 235.875 zł • lowejkonieruchomosci.pl
1 pokój, Lubań, Przemysłowa
28 m² • 235.875 zł
Leśna
2 727 zł/m² • 88 m² • Mieszkanie, Leśna, Lubańska • 240.000 zł • lowejkonieruchomosci.pl
Mieszkanie, Leśna, Lubańska
88 m² • 240.000 zł
3 309 zł/m² • 68 m² • 2 pokoje, Leśna, Rynek • 225.000 zł • lowejkonieruchomosci.pl
2 pokoje, Leśna, Rynek
68 m² • 225.000 zł
Olszyna
4 923 zł/m² • 195 m² • Mieszkanie, Olszyna • 960.000 zł • scheiner.pl
Mieszkanie, Olszyna
195 m² • 960.000 zł
5 930 zł/m² • 50 m² • 3 pokoje, Olszyna, Adama Asnyka • 296.500 zł • lowejkonieruchomosci.pl
3 pokoje, Olszyna, Adama Asnyka
50 m² • 296.500 zł
Pobiedna
1 167 zł/m² • 120 m² • 5 pokoje, Pobiedna • 140.000 zł • scheiner.pl
5 pokoje, Pobiedna
120 m² • 140.000 zł
1 417 zł/m² • 120 m² • Mieszkanie, Pobiedna • 170.000 zł • scheiner.pl
Mieszkanie, Pobiedna
120 m² • 170.000 zł
Grabiszyce Górne
1 267 zł/m² • 150 m² • 5 pokoje, Grabiszyce Górne • 190.000 zł • hoszowski.com.pl
5 pokoje, Grabiszyce Górne
150 m² • 190.000 zł
Miłoszów
3 405 zł/m² • 79 m² • 3 pokoje, Miłoszów • 269.000 zł • hoszowski.com.pl
3 pokoje, Miłoszów
79 m² • 269.000 zł
Nawojów Śląski
3 036 zł/m² • 56 m² • 2 pokoje, Nawojów Śląski • 170.000 zł • lowejkonieruchomosci.pl
2 pokoje, Nawojów Śląski
56 m² • 170.000 zł