Turka
6 735 zł/m² • 68 m² • 3 pokoje, Turka, Grabowa • 458.000 zł • smerecki.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Turka, Grabowa
68 m² • 458.000 zł
7 794 zł/m² • 68 m² • 3 pokoje, Turka, Grabowa • 530.000 zł • smerecki.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Turka, Grabowa
68 m² • 530.000 zł
8 584 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Turka • 386.295 zł • onestobroker.pl
2 pokoje, Turka
45 m² • 386.295 zł
9 069 zł/m² • 40 m² • 2 pokoje, Turka • 362.746 zł • onestobroker.pl
2 pokoje, Turka
40 m² • 362.746 zł
9 978 zł/m² • 46 m² • 2 pokoje, Turka, Leszczynowa • 459.000 zł • bonusnieruchomosci.pl
2 pokoje, Turka, Leszczynowa
46 m² • 459.000 zł
10 035 zł/m² • 63 m² • 3 pokoje, Turka • 632.200 zł • lublin.bigcitybroker.pl
3 pokoje, Turka
63 m² • 632.200 zł
10 126 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Turka • 425.274 zł • onestobroker.pl
2 pokoje, Turka
42 m² • 425.274 zł
Dominów
8 106 zł/m² • 43 m² • 2 pokoje, Dominów, Piękna • 348.552 zł • expresshouse.pl
2 pokoje, Dominów, Piękna
43 m² • 348.552 zł
8 469 zł/m² • 52 m² • 3 pokoje, Dominów, Piękna • 440.412 zł • expresshouse.pl
3 pokoje, Dominów, Piękna
52 m² • 440.412 zł
8 998 zł/m² • 67 m² • 4 pokoje, Dominów, Piękna • 602.886 zł • expresshouse.pl
4 pokoje, Dominów, Piękna
67 m² • 602.886 zł
10 164 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Dominów, Rynek • 619.999 zł • smerecki.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Dominów, Rynek
61 m² • 619.999 zł
10 562 zł/m² • 33 m² • 2 pokoje, Dominów, Piękna • 348.552 zł • expresshouse.pl
2 pokoje, Dominów, Piękna
33 m² • 348.552 zł
Jakubowice Konińskie
7 500 zł/m² • 78 m² • 2 pokoje, Jakubowice Konińskie • 585.000 zł • bnkwadrat.pl
2 pokoje, Jakubowice Konińskie
78 m² • 585.000 zł
7 691 zł/m² • 78 m² • 4 pokoje, Jakubowice Konińskie, Kasztanowa • 599.900 zł • lublin.bigcitybroker.pl
4 pokoje, Jakubowice Konińskie, Kasztanowa
78 m² • 599.900 zł
7 901 zł/m² • 81 m² • 3 pokoje, Jakubowice Konińskie • 640.000 zł • ad-rem.lublin.pl
3 pokoje, Jakubowice Konińskie
81 m² • 640.000 zł
8 150 zł/m² • 200 m² • 4 pokoje, Jakubowice Konińskie • 1.630.000 zł • ad-rem.lublin.pl (New!)
4 pokoje, Jakubowice Konińskie
200 m² • 1.630.000 zł (New!)
8 630 zł/m² • 73 m² • 3 pokoje, Jakubowice Konińskie • 630.000 zł • ad-rem.lublin.pl
3 pokoje, Jakubowice Konińskie
73 m² • 630.000 zł
Wolnica
18 000 zł/m² • 125 m² • Mieszkanie, Wolnica • 2.250.000 zł • royal-space.pl
Mieszkanie, Wolnica
125 m² • 2.250.000 zł
34 756 zł/m² • 82 m² • Mieszkanie, Wolnica • 2.850.000 zł • royal-space.pl
Mieszkanie, Wolnica
82 m² • 2.850.000 zł
Bychawa
821 zł/m² • 145 m² • Mieszkanie, Bychawa • 119.000 zł • ad-rem.lublin.pl
Mieszkanie, Bychawa
145 m² • 119.000 zł
5 989 zł/m² • 88 m² • 4 pokoje, Bychawa, Marszałka Józefa Piłsudskiego • 527.000 zł • homfi.com
4 pokoje, Bychawa, Marszałka Józefa Piłsudskiego
88 m² • 527.000 zł
Bełżyce
6 797 zł/m² • 69 m² • 3 pokoje, Bełżyce, ks. bp. Tomasza Wilczyńskiego • 469.000 zł • lublin.kncn.pl
3 pokoje, Bełżyce, ks. bp. Tomasza Wilczyńskiego
69 m² • 469.000 zł
13 000 zł/m² • 40 m² • 3 pokoje, Bełżyce • 520.000 zł • bnkwadrat.pl
3 pokoje, Bełżyce
40 m² • 520.000 zł
Niemce
8 939 zł/m² • 33 m² • 2 pokoje, Niemce • 295.000 zł • mojkatnieruchomosci.pl
2 pokoje, Niemce
33 m² • 295.000 zł
10 000 zł/m² • 32 m² • 2 pokoje, Niemce • 320.000 zł • onestobroker.pl
2 pokoje, Niemce
32 m² • 320.000 zł
Snopków
10 101 zł/m² • 55 m² • 3 pokoje, Snopków, Parkowa • 555.555 zł • smerecki.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Snopków, Parkowa
55 m² • 555.555 zł
11 389 zł/m² • 54 m² • 3 pokoje, Snopków, Parkowa • 615.000 zł • kmdbroker.pl
3 pokoje, Snopków, Parkowa
54 m² • 615.000 zł
Elizówka
6 143 zł/m² • 140 m² • Mieszkanie, Elizówka • 860.000 zł • lublin.kncn.pl
Mieszkanie, Elizówka
140 m² • 860.000 zł
Głuszczyzna
10 072 zł/m² • 69 m² • 3 pokoje, Głuszczyzna, Borek • 695.000 zł • as-lublin.pl
3 pokoje, Głuszczyzna, Borek
69 m² • 695.000 zł
Kiełczewice Górne
4 963 zł/m² • 80 m² • 3 pokoje, Kiełczewice Górne • 397.000 zł • ad-rem.lublin.pl (New!)
3 pokoje, Kiełczewice Górne
80 m² • 397.000 zł (New!)
Wilczopole
7 023 zł/m² • 128 m² • 5 pokoje, Wilczopole • 899.000 zł • lublin.bigcitybroker.pl
5 pokoje, Wilczopole
128 m² • 899.000 zł