Mikołów
4 563 zł/m² • 160 m² • 5 pokoje, Mikołów, Powstańców Śląskich • 730.000 zł • vax.com.pl
5 pokoje, Mikołów, Powstańców Śląskich
160 m² • 730.000 zł
5 863 zł/m² • 51 m² • 2 pokoje, Mikołów, Żwirki i Wigury • 299.000 zł • investor.waw.pl
2 pokoje, Mikołów, Żwirki i Wigury
51 m² • 299.000 zł
6 351 zł/m² • 37 m² • Mieszkanie, Mikołów • 235.000 zł • zboralscy-group.pl
Mieszkanie, Mikołów
37 m² • 235.000 zł
6 636 zł/m² • 55 m² • 3 pokoje, Mikołów • 365.000 zł • salex-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Mikołów
55 m² • 365.000 zł
6 833 zł/m² • 54 m² • 3 pokoje, Mikołów, Katowicka • 369.000 zł • bialelwy.pl
3 pokoje, Mikołów, Katowicka
54 m² • 369.000 zł
7 000 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Mikołów, Reta Śmiłowicka • 349.999 zł • formaestates.pl
2 pokoje, Mikołów, Reta Śmiłowicka
50 m² • 349.999 zł
7 031 zł/m² • 64 m² • 3 pokoje, Mikołów, Skalna • 450.000 zł • bialelwy.pl
3 pokoje, Mikołów, Skalna
64 m² • 450.000 zł
7 081 zł/m² • 62 m² • 3 pokoje, Mikołów, Podleska • 439.000 zł • vax.com.pl
3 pokoje, Mikołów, Podleska
62 m² • 439.000 zł
7 215 zł/m² • 65 m² • 3 pokoje, Mikołów, Skalna • 469.000 zł • wolfnieruchomosci.pl
3 pokoje, Mikołów, Skalna
65 m² • 469.000 zł
7 260 zł/m² • 73 m² • 3 pokoje, Mikołów • 530.000 zł • rozeknieruchomosci.pl
3 pokoje, Mikołów
73 m² • 530.000 zł
8 283 zł/m² • 53 m² • 2 pokoje, Mikołów, Katowicka • 439.000 zł • veritasnieruchomosci.pl
2 pokoje, Mikołów, Katowicka
53 m² • 439.000 zł
8 417 zł/m² • 24 m² • 1 pokój, Mikołów, Bernarda Krawczyka • 202.000 zł • vax.com.pl
1 pokój, Mikołów, Bernarda Krawczyka
24 m² • 202.000 zł
8 902 zł/m² • 152 m² • 4 pokoje, Mikołów, Katowicka • 1.353.156 zł • veritasnieruchomosci.pl
4 pokoje, Mikołów, Katowicka
152 m² • 1.353.156 zł
9 037 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Mikołów, Katowicka • 551.266 zł • veritasnieruchomosci.pl
3 pokoje, Mikołów, Katowicka
61 m² • 551.266 zł
9 184 zł/m² • 87 m² • 4 pokoje, Mikołów, Łączna • 799.000 zł • villam.pl
4 pokoje, Mikołów, Łączna
87 m² • 799.000 zł
9 464 zł/m² • 56 m² • 3 pokoje, Mikołów • 530.000 zł • formaestates.pl
3 pokoje, Mikołów
56 m² • 530.000 zł
9 841 zł/m² • 69 m² • 3 pokoje, Mikołów, Łączna • 679.000 zł • villam.pl
3 pokoje, Mikołów, Łączna
69 m² • 679.000 zł
Łaziska Górne
2 931 zł/m² • 102 m² • 4 pokoje, Łaziska Górne • 299.000 zł • vax.com.pl
4 pokoje, Łaziska Górne
102 m² • 299.000 zł
3 219 zł/m² • 96 m² • 3 pokoje, Łaziska Górne • 309.000 zł • kkrybnik.pl
3 pokoje, Łaziska Górne
96 m² • 309.000 zł
4 677 zł/m² • 31 m² • 2 pokoje, Łaziska Górne • 145.000 zł • salex-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Łaziska Górne
31 m² • 145.000 zł
5 089 zł/m² • 45 m² • 3 pokoje, Łaziska Górne, Stanisława Staszica • 229.000 zł • revelio.pl
3 pokoje, Łaziska Górne, Stanisława Staszica
45 m² • 229.000 zł
5 129 zł/m² • 31 m² • 2 pokoje, Łaziska Górne, Wyrska • 159.000 zł • vax.com.pl
2 pokoje, Łaziska Górne, Wyrska
31 m² • 159.000 zł
5 455 zł/m² • 55 m² • Mieszkanie, Łaziska Górne • 300.000 zł • rozeknieruchomosci.pl
Mieszkanie, Łaziska Górne
55 m² • 300.000 zł
5 500 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Łaziska Górne • 275.000 zł • formaestates.pl
2 pokoje, Łaziska Górne
50 m² • 275.000 zł
5 909 zł/m² • 33 m² • 2 pokoje, Łaziska Górne, Łaziska Średnie • 195.000 zł • rozeknieruchomosci.pl
2 pokoje, Łaziska Górne, Łaziska Średnie
33 m² • 195.000 zł
6 300 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Łaziska Górne • 378.000 zł • mojkatnieruchomosci.pl
3 pokoje, Łaziska Górne
60 m² • 378.000 zł
6 311 zł/m² • 61 m² • Mieszkanie, Łaziska Górne • 385.000 zł • rozeknieruchomosci.pl (New!)
Mieszkanie, Łaziska Górne
61 m² • 385.000 zł (New!)
6 463 zł/m² • 54 m² • 2 pokoje, Łaziska Górne, Osiedle Tadeusza Kościuszki • 349.000 zł • vax.com.pl
2 pokoje, Łaziska Górne, Osiedle Tadeusza Kościuszki
54 m² • 349.000 zł
6 579 zł/m² • 38 m² • 2 pokoje, Łaziska Górne • 250.000 zł • nieruchomoscisroka.pl
2 pokoje, Łaziska Górne
38 m² • 250.000 zł
6 600 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Łaziska Górne, Osiedle Tadeusza Kościuszki • 330.000 zł • vax.com.pl
2 pokoje, Łaziska Górne, Osiedle Tadeusza Kościuszki
50 m² • 330.000 zł
Orzesze
4 070 zł/m² • 86 m² • 3 pokoje, Orzesze, Spokojna • 350.000 zł • carbonestate.pl
3 pokoje, Orzesze, Spokojna
86 m² • 350.000 zł
4 587 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Orzesze, Jaśkowice • 4.587 zł/m² • wgn.pl
2 pokoje, Orzesze, Jaśkowice
45 m² • 4.587 zł/m²
Gostyń
4 474 zł/m² • 95 m² • 4 pokoje, Gostyń • 425.000 zł • panorama.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Gostyń
95 m² • 425.000 zł
6 875 zł/m² • 56 m² • 3 pokoje, Gostyń • 385.000 zł • nieruchomosci-centrum.com.pl
3 pokoje, Gostyń
56 m² • 385.000 zł