Mikołajki
6 500 zł/m² • 100 m² • 4 pokoje, Mikołajki • 6.500 zł/m² • wgn.pl
4 pokoje, Mikołajki
100 m² • 6.500 zł/m²
6 721 zł/m² • 43 m² • 2 pokoje, Mikołajki, Łabędzia • 289.000 zł • newhouse.co
2 pokoje, Mikołajki, Łabędzia
43 m² • 289.000 zł
7 342 zł/m² • 38 m² • 1 pokój, Mikołajki, Michała Kajki • 279.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
1 pokój, Mikołajki, Michała Kajki
38 m² • 279.000 zł
8 489 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Mikołajki, Michała Kajki • 399.000 zł • newhouse.co
2 pokoje, Mikołajki, Michała Kajki
47 m² • 399.000 zł
9 542 zł/m² • 24 m² • 1 pokój, Mikołajki, Michała Kajki • 229.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
1 pokój, Mikołajki, Michała Kajki
24 m² • 229.000 zł
9 846 zł/m² • 26 m² • Mieszkanie, Mikołajki • 256.000 zł • kudybanieruchomosci.pl
Mieszkanie, Mikołajki
26 m² • 256.000 zł
10 018 zł/m² • 112 m² • 3 pokoje, Mikołajki, Plac Wolności • 1.122.000 zł • freedom.pl
3 pokoje, Mikołajki, Plac Wolności
112 m² • 1.122.000 zł
10 368 zł/m² • 38 m² • 1 pokój, Mikołajki, Plac Wolności • 394.000 zł • freedom.pl
1 pokój, Mikołajki, Plac Wolności
38 m² • 394.000 zł
11 257 zł/m² • 35 m² • 1 pokój, Mikołajki, Plac Wolności • 394.000 zł • freedom.pl
1 pokój, Mikołajki, Plac Wolności
35 m² • 394.000 zł
14 029 zł/m² • 95 m² • 3 pokoje, Mikołajki, Plac Wolności • 1.332.800 zł • rubinkiewicznieruchomosci.pl
3 pokoje, Mikołajki, Plac Wolności
95 m² • 1.332.800 zł
14 091 zł/m² • 55 m² • Mieszkanie, Mikołajki, Plac Wolności • 775.000 zł • newhouse.co
Mieszkanie, Mikołajki, Plac Wolności
55 m² • 775.000 zł
15 672 zł/m² • 67 m² • Mieszkanie, Mikołajki • 1.050.000 zł • newhouse.co
Mieszkanie, Mikołajki
67 m² • 1.050.000 zł
17 172 zł/m² • 64 m² • 3 pokoje, Mikołajki • 1.099.000 zł • kancelarianieruchomosci.pl
3 pokoje, Mikołajki
64 m² • 1.099.000 zł
20 323 zł/m² • 31 m² • 2 pokoje, Mikołajki, Michała Kajki • 630.000 zł • wilsons.pl
2 pokoje, Mikołajki, Michała Kajki
31 m² • 630.000 zł
20 667 zł/m² • 30 m² • 2 pokoje, Mikołajki, Michała Kajki • 620.000 zł • wilsons.pl
2 pokoje, Mikołajki, Michała Kajki
30 m² • 620.000 zł
20 690 zł/m² • 29 m² • 2 pokoje, Mikołajki, Michała Kajki • 600.000 zł • wilsons.pl
2 pokoje, Mikołajki, Michała Kajki
29 m² • 600.000 zł
20 781 zł/m² • 32 m² • 2 pokoje, Mikołajki, Michała Kajki • 665.000 zł • wilsons.pl
2 pokoje, Mikołajki, Michała Kajki
32 m² • 665.000 zł
23 958 zł/m² • 96 m² • 4 pokoje, Mikołajki, Łąkowa • 2.300.000 zł • panorama.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Mikołajki, Łąkowa
96 m² • 2.300.000 zł
Mrągowo
5 936 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Mrągowo, Mrongowiusza • 279.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Mrągowo, Mrongowiusza
47 m² • 279.000 zł
6 229 zł/m² • 48 m² • 3 pokoje, Mrągowo • 299.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Mrągowo
48 m² • 299.000 zł
6 547 zł/m² • 64 m² • Mieszkanie, Mrągowo, Wojska Polskiego • 419.000 zł • newhouse.co
Mieszkanie, Mrągowo, Wojska Polskiego
64 m² • 419.000 zł
7 933 zł/m² • 75 m² • 3 pokoje, Mrągowo • 595.000 zł • freedom.pl
3 pokoje, Mrągowo
75 m² • 595.000 zł
8 423 zł/m² • 26 m² • 2 pokoje, Mrągowo, Wileńska • 219.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Mrągowo, Wileńska
26 m² • 219.000 zł
9 210 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Mrągowo, Słoneczna • 359.190 zł • lubowiecki-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Mrągowo, Słoneczna
39 m² • 359.190 zł
Boże
2 172 zł/m² • 64 m² • 3 pokoje, Boże • 139.000 zł • mbnieruchomosci.com
3 pokoje, Boże
64 m² • 139.000 zł
Jora Wielka
8 636 zł/m² • 22 m² • 1 pokój, Jora Wielka • 190.000 zł • grewal.com.pl
1 pokój, Jora Wielka
22 m² • 190.000 zł