Jaroty
5 300 zł/m² • 80 m² • 3 pokoje, Jaroty • 424.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jaroty
80 m² • 424.000 zł
5 721 zł/m² • 68 m² • 3 pokoje, Jaroty • 389.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jaroty
68 m² • 389.000 zł
5 750 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Jaroty • 345.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jaroty
60 m² • 345.000 zł
6 931 zł/m² • 72 m² • 3 pokoje, Jaroty • 499.000 zł • ocn.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jaroty
72 m² • 499.000 zł
7 625 zł/m² • 72 m² • 4 pokoje, Jaroty • 549.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Jaroty
72 m² • 549.000 zł
7 673 zł/m² • 52 m² • 2 pokoje, Jaroty • 399.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Jaroty
52 m² • 399.000 zł
7 882 zł/m² • 76 m² • 4 pokoje, Jaroty • 599.000 zł • ocn.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Jaroty
76 m² • 599.000 zł
8 431 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Jaroty • 489.000 zł • ocn.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jaroty
58 m² • 489.000 zł
9 068 zł/m² • 44 m² • 2 pokoje, Jaroty • 399.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Jaroty
44 m² • 399.000 zł
9 146 zł/m² • 48 m² • 3 pokoje, Jaroty • 439.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jaroty
48 m² • 439.000 zł
9 214 zł/m² • 70 m² • 3 pokoje, Jaroty • 645.000 zł • valor.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jaroty
70 m² • 645.000 zł
9 316 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Jaroty • 363.308 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Jaroty
39 m² • 363.308 zł
9 365 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Jaroty • 365.240 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Jaroty
39 m² • 365.240 zł
9 394 zł/m² • 38 m² • 2 pokoje, Jaroty • 356.960 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Jaroty
38 m² • 356.960 zł
9 417 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Jaroty • 367.257 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Jaroty
39 m² • 367.257 zł
9 463 zł/m² • 36 m² • 1 pokój, Jaroty • 340.659 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
1 pokój, Jaroty
36 m² • 340.659 zł
9 496 zł/m² • 38 m² • 2 pokoje, Jaroty • 360.840 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Jaroty
38 m² • 360.840 zł
9 533 zł/m² • 45 m² • Mieszkanie, Jaroty • 429.000 zł • dom.olsztyn.pl
Mieszkanie, Jaroty
45 m² • 429.000 zł
9 588 zł/m² • 51 m² • 3 pokoje, Jaroty • 489.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jaroty
51 m² • 489.000 zł
9 621 zł/m² • 29 m² • 1 pokój, Jaroty • 279.000 zł • verso.olsztyn.pl
1 pokój, Jaroty
29 m² • 279.000 zł
9 979 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Jaroty • 469.000 zł • mbnieruchomosci.com
2 pokoje, Jaroty
47 m² • 469.000 zł
9 987 zł/m² • 78 m² • 4 pokoje, Jaroty • 779.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Jaroty
78 m² • 779.000 zł
10 082 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Jaroty • 615.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jaroty
61 m² • 615.000 zł
10 674 zł/m² • 43 m² • 2 pokoje, Jaroty • 459.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Jaroty
43 m² • 459.000 zł
10 891 zł/m² • 55 m² • Mieszkanie, Jaroty • 599.000 zł • legishouse.pl
Mieszkanie, Jaroty
55 m² • 599.000 zł
11 932 zł/m² • 44 m² • Mieszkanie, Jaroty • 525.000 zł • abrys.nieruchomosci.pl
Mieszkanie, Jaroty
44 m² • 525.000 zł
12 300 zł/m² • 30 m² • 1 pokój, Jaroty • 369.000 zł • mbnieruchomosci.com
1 pokój, Jaroty
30 m² • 369.000 zł
12 447 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Jaroty • 585.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Jaroty
47 m² • 585.000 zł
12 633 zł/m² • 49 m² • 3 pokoje, Jaroty • 619.000 zł • valor.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jaroty
49 m² • 619.000 zł
Bartąg
7 272 zł/m² • 114 m² • 4 pokoje, Bartąg, Bartąska • 829.000 zł • nieruchomoscihappyhouse.pl
4 pokoje, Bartąg, Bartąska
114 m² • 829.000 zł
7 610 zł/m² • 105 m² • 5 pokoje, Bartąg • 799.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
5 pokoje, Bartąg
105 m² • 799.000 zł
7 619 zł/m² • 97 m² • 5 pokoje, Bartąg • 739.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
5 pokoje, Bartąg
97 m² • 739.000 zł
8 014 zł/m² • 71 m² • 3 pokoje, Bartąg, Nad Łyną • 569.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Bartąg, Nad Łyną
71 m² • 569.000 zł
8 014 zł/m² • 71 m² • 3 pokoje, Bartąg • 569.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Bartąg
71 m² • 569.000 zł
8 048 zł/m² • 62 m² • 3 pokoje, Bartąg, Morenowa • 499.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Bartąg, Morenowa
62 m² • 499.000 zł
8 437 zł/m² • 71 m² • 3 pokoje, Bartąg, Nad Łyną • 599.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Bartąg, Nad Łyną
71 m² • 599.000 zł
8 437 zł/m² • 71 m² • 3 pokoje, Bartąg • 599.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Bartąg
71 m² • 599.000 zł
8 750 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Bartąg • 525.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Bartąg
60 m² • 525.000 zł
8 768 zł/m² • 69 m² • 3 pokoje, Bartąg • 605.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Bartąg
69 m² • 605.000 zł
8 854 zł/m² • 96 m² • 3 pokoje, Bartąg • 850.000 zł • valor.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Bartąg
96 m² • 850.000 zł
9 800 zł/m² • 25 m² • 2 pokoje, Bartąg, Nad Łyną • 245.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Bartąg, Nad Łyną
25 m² • 245.000 zł
9 986 zł/m² • 70 m² • 4 pokoje, Bartąg, Bartąska • 699.000 zł • grupacdf.pl
4 pokoje, Bartąg, Bartąska
70 m² • 699.000 zł
10 575 zł/m² • 87 m² • 5 pokoje, Bartąg, Bartąska • 920.000 zł • mbnieruchomosci.com
5 pokoje, Bartąg, Bartąska
87 m² • 920.000 zł
10 600 zł/m² • 25 m² • 2 pokoje, Bartąg, Nad Łyną • 265.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Bartąg, Nad Łyną
25 m² • 265.000 zł
12 863 zł/m² • 51 m² • 2 pokoje, Bartąg, Morenowa • 656.000 zł • mbnieruchomosci.com
2 pokoje, Bartąg, Morenowa
51 m² • 656.000 zł
13 000 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Bartąg, Morenowa • 546.000 zł • mbnieruchomosci.com
2 pokoje, Bartąg, Morenowa
42 m² • 546.000 zł
Olsztynek
3 500 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Olsztynek, Daszyńskiego • 175.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Olsztynek, Daszyńskiego
50 m² • 175.000 zł
3 898 zł/m² • 128 m² • 5 pokoje, Olsztynek, Kościuszki • 499.000 zł • home-living.pl
5 pokoje, Olsztynek, Kościuszki
128 m² • 499.000 zł
4 184 zł/m² • 38 m² • 2 pokoje, Olsztynek, Kościuszki • 159.000 zł • home-living.pl
2 pokoje, Olsztynek, Kościuszki
38 m² • 159.000 zł
4 257 zł/m² • 35 m² • 1 pokój, Olsztynek, Szkolna • 149.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
1 pokój, Olsztynek, Szkolna
35 m² • 149.000 zł
4 979 zł/m² • 48 m² • 3 pokoje, Olsztynek, Chopina • 239.000 zł • homemaster.info.pl
3 pokoje, Olsztynek, Chopina
48 m² • 239.000 zł
4 986 zł/m² • 72 m² • Mieszkanie, Olsztynek, Kolejowa • 359.000 zł • newhouse.co
Mieszkanie, Olsztynek, Kolejowa
72 m² • 359.000 zł
5 774 zł/m² • 31 m² • 1 pokój, Olsztynek, Zamkowa • 179.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
1 pokój, Olsztynek, Zamkowa
31 m² • 179.000 zł
9 068 zł/m² • 44 m² • 3 pokoje, Olsztynek, Władysława Jagiełły • 399.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Olsztynek, Władysława Jagiełły
44 m² • 399.000 zł
10 806 zł/m² • 36 m² • 2 pokoje, Olsztynek, Władysława Jagiełły • 389.000 zł • nieruchomoscihappyhouse.pl
2 pokoje, Olsztynek, Władysława Jagiełły
36 m² • 389.000 zł
Barczewo
5 783 zł/m² • 69 m² • 3 pokoje, Barczewo, Miła • 399.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Barczewo, Miła
69 m² • 399.000 zł
6 081 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Barczewo, Osiedle Słoneczne • 225.000 zł • bresdom.pl
2 pokoje, Barczewo, Osiedle Słoneczne
37 m² • 225.000 zł
6 486 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Barczewo, Armii Krajowej • 240.000 zł • bresdom.pl
2 pokoje, Barczewo, Armii Krajowej
37 m² • 240.000 zł
6 543 zł/m² • 35 m² • 2 pokoje, Barczewo, Nadrzeczna • 229.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Barczewo, Nadrzeczna
35 m² • 229.000 zł
6 712 zł/m² • 59 m² • 3 pokoje, Barczewo, Wojska Polskiego • 396.000 zł • bonusnieruchomosci.pl
3 pokoje, Barczewo, Wojska Polskiego
59 m² • 396.000 zł
6 712 zł/m² • 73 m² • 4 pokoje, Barczewo • 490.000 zł • m2estate.pl
4 pokoje, Barczewo
73 m² • 490.000 zł
7 125 zł/m² • 56 m² • 3 pokoje, Barczewo, Wojska Polskiego • 399.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Barczewo, Wojska Polskiego
56 m² • 399.000 zł
Biskupiec
3 756 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Biskupiec, Armii Krajowej • 169.000 zł • home-living.pl
2 pokoje, Biskupiec, Armii Krajowej
45 m² • 169.000 zł
4 781 zł/m² • 73 m² • 3 pokoje, Biskupiec, Ludowa • 349.000 zł • dom.olsztyn.pl
3 pokoje, Biskupiec, Ludowa
73 m² • 349.000 zł
5 230 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Biskupiec, Kryniczna • 319.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Biskupiec, Kryniczna
61 m² • 319.000 zł
5 500 zł/m² • 58 m² • 2 pokoje, Biskupiec, Aleja Broni • 319.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Biskupiec, Aleja Broni
58 m² • 319.000 zł
Dobre Miasto
3 878 zł/m² • 90 m² • 3 pokoje, Dobre Miasto, Jeziorańska • 349.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Dobre Miasto, Jeziorańska
90 m² • 349.000 zł
4 300 zł/m² • 50 m² • 3 pokoje, Dobre Miasto, Wojska Polskiego • 215.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Dobre Miasto, Wojska Polskiego
50 m² • 215.000 zł
8 080 zł/m² • 40 m² • 2 pokoje, Dobre Miasto, Zwycięstwa • 323.200 zł • mbnieruchomosci.com
2 pokoje, Dobre Miasto, Zwycięstwa
40 m² • 323.200 zł
8 128 zł/m² • 66 m² • 4 pokoje, Dobre Miasto, Zwycięstwa • 536.480 zł • mbnieruchomosci.com
4 pokoje, Dobre Miasto, Zwycięstwa
66 m² • 536.480 zł
Gutkowo
6 393 zł/m² • 28 m² • 2 pokoje, Gutkowo • 179.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Gutkowo
28 m² • 179.000 zł
8 458 zł/m² • 59 m² • 3 pokoje, Gutkowo • 499.000 zł • allestate.pl
3 pokoje, Gutkowo
59 m² • 499.000 zł
9 000 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Gutkowo • 549.000 zł • allestate.pl
3 pokoje, Gutkowo
61 m² • 549.000 zł
10 475 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Gutkowo • 639.000 zł • allestate.pl
3 pokoje, Gutkowo
61 m² • 639.000 zł
Jeziorany
2 764 zł/m² • 72 m² • 3 pokoje, Jeziorany, Kościuszki • 199.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jeziorany, Kościuszki
72 m² • 199.000 zł
4 241 zł/m² • 54 m² • 3 pokoje, Jeziorany, Sienkiewicza • 229.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Jeziorany, Sienkiewicza
54 m² • 229.000 zł
4 271 zł/m² • 70 m² • 4 pokoje, Jeziorany, Kopernika • 299.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Jeziorany, Kopernika
70 m² • 299.000 zł
5 614 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Jeziorany, Konopnickiej • 320.000 zł • home-living.pl
3 pokoje, Jeziorany, Konopnickiej
57 m² • 320.000 zł
Redykajny
6 667 zł/m² • 51 m² • 2 pokoje, Redykajny • 340.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Redykajny
51 m² • 340.000 zł
7 541 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Redykajny • 279.000 zł • gut.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Redykajny
37 m² • 279.000 zł
7 957 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Redykajny • 374.000 zł • newhouse.co
2 pokoje, Redykajny
47 m² • 374.000 zł
18 400 zł/m² • 50 m² • 3 pokoje, Redykajny • 920.000 zł • valor.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Redykajny
50 m² • 920.000 zł
Kołatek
9 402 zł/m² • 117 m² • Mieszkanie, Kołatek • 1.100.000 zł • newhouse.co
Mieszkanie, Kołatek
117 m² • 1.100.000 zł
15 846 zł/m² • 65 m² • Mieszkanie, Kołatek • 1.030.000 zł • newhouse.co
Mieszkanie, Kołatek
65 m² • 1.030.000 zł
17 969 zł/m² • 64 m² • 3 pokoje, Kołatek • 1.150.000 zł • newhouse.co
3 pokoje, Kołatek
64 m² • 1.150.000 zł
Dywity
10 975 zł/m² • 40 m² • 2 pokoje, Dywity, Franciszka Hynka • 439.000 zł • wisdom-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Dywity, Franciszka Hynka
40 m² • 439.000 zł
11 167 zł/m² • 30 m² • 1 pokój, Dywity • 335.000 zł • home-living.pl
1 pokój, Dywity
30 m² • 335.000 zł
Jonkowo
6 120 zł/m² • 75 m² • 3 pokoje, Jonkowo, Poranna • 459.000 zł • nieruchomoscihappyhouse.pl
3 pokoje, Jonkowo, Poranna
75 m² • 459.000 zł
8 556 zł/m² • 63 m² • 3 pokoje, Jonkowo, Poranna • 539.000 zł • nieruchomoscihappyhouse.pl
3 pokoje, Jonkowo, Poranna
63 m² • 539.000 zł
Kwiecewo
3 238 zł/m² • 80 m² • 4 pokoje, Kwiecewo • 259.000 zł • treehouse-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Kwiecewo
80 m² • 259.000 zł
Nikielkowo
4 983 zł/m² • 60 m² • 2 pokoje, Nikielkowo, Dębowa • 299.000 zł • ocn.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Nikielkowo, Dębowa
60 m² • 299.000 zł
Piotraszewo
1 744 zł/m² • 86 m² • 3 pokoje, Piotraszewo • 150.000 zł • nieruchomosciwybrzeze.pl
3 pokoje, Piotraszewo
86 m² • 150.000 zł
Purda
2 059 zł/m² • 102 m² • 4 pokoje, Purda • 210.000 zł • sakuraestates.pl
4 pokoje, Purda
102 m² • 210.000 zł