Bojary
7 023 zł/m² • 44 m² • 2 pokoje, Bojary • 309.000 zł • imperialspace.pl
2 pokoje, Bojary
44 m² • 309.000 zł
9 390 zł/m² • 41 m² • 2 pokoje, Bojary • 385.000 zł • imperialspace.pl
2 pokoje, Bojary
41 m² • 385.000 zł
13 909 zł/m² • 33 m² • 2 pokoje, Bojary • 459.000 zł • eranieruchomosci.eu
2 pokoje, Bojary
33 m² • 459.000 zł
13 984 zł/m² • 64 m² • 3 pokoje, Bojary • 895.000 zł • eranieruchomosci.eu
3 pokoje, Bojary
64 m² • 895.000 zł
14 972 zł/m² • 36 m² • 2 pokoje, Bojary • 539.000 zł • eranieruchomosci.eu
2 pokoje, Bojary
36 m² • 539.000 zł
16 000 zł/m² • 28 m² • 2 pokoje, Bojary • 448.000 zł • eranieruchomosci.eu
2 pokoje, Bojary
28 m² • 448.000 zł
Jabłoń
13 667 zł/m² • 30 m² • 5 pokoje, Jabłoń, Polna • 410.000 zł • bnkwadrat.pl
5 pokoje, Jabłoń, Polna
30 m² • 410.000 zł
Nowe Mosty
1 500 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Nowe Mosty • 75.000 zł • dom-pol.pl
2 pokoje, Nowe Mosty
50 m² • 75.000 zł