Polkowice
3 605 zł/m² • 86 m² • 4 pokoje, Polkowice, Miedziana • 310.000 zł • colosseum.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Polkowice, Miedziana
86 m² • 310.000 zł
5 000 zł/m² • 82 m² • 3 pokoje, Polkowice • 410.000 zł • colosseum.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Polkowice
82 m² • 410.000 zł
5 000 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 185.000 zł • suchowacka.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 185.000 zł
5 000 zł/m² • 56 m² • 3 pokoje, Polkowice, Kolejowa • 280.000 zł • tmhome.pl
3 pokoje, Polkowice, Kolejowa
56 m² • 280.000 zł
5 100 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Polkowice, Legnicka • 255.000 zł • colosseum.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Polkowice, Legnicka
50 m² • 255.000 zł
5 270 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 195.000 zł • suchowacka.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 195.000 zł
5 541 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 205.000 zł • suchowacka.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 205.000 zł
5 756 zł/m² • 45 m² • 3 pokoje, Polkowice • 259.000 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
45 m² • 259.000 zł
5 938 zł/m² • 32 m² • 2 pokoje, Polkowice • 190.000 zł • nieruchomosci.lubin.pl
2 pokoje, Polkowice
32 m² • 190.000 zł
6 027 zł/m² • 55 m² • 3 pokoje, Polkowice, Miedziana • 331.500 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Miedziana
55 m² • 331.500 zł
6 154 zł/m² • 69 m² • 3 pokoje, Polkowice • 6.154 zł/m² • wgn.pl
3 pokoje, Polkowice
69 m² • 6.154 zł/m²
6 154 zł/m² • 52 m² • 2 pokoje, Polkowice • 6.154 zł/m² • wgn.pl
2 pokoje, Polkowice
52 m² • 6.154 zł/m²
6 154 zł/m² • 82 m² • 3 pokoje, Polkowice • 6.154 zł/m² • wgn.pl
3 pokoje, Polkowice
82 m² • 6.154 zł/m²
6 170 zł/m² • 100 m² • 5 pokoje, Polkowice • 617.000 zł • cuf.polkowice.pl
5 pokoje, Polkowice
100 m² • 617.000 zł
6 279 zł/m² • 43 m² • 3 pokoje, Polkowice • 270.000 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
43 m² • 270.000 zł
6 500 zł/m² • 80 m² • 3 pokoje, Polkowice, Rynek • 520.000 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Rynek
80 m² • 520.000 zł
6 681 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 314.000 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 314.000 zł
7 130 zł/m² • 46 m² • 3 pokoje, Polkowice • 328.000 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
46 m² • 328.000 zł
7 166 zł/m² • 87 m² • 3 pokoje, Polkowice • 623.448 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
87 m² • 623.448 zł
7 203 zł/m² • 87 m² • 3 pokoje, Polkowice • 626.688 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
87 m² • 626.688 zł
7 208 zł/m² • 77 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 555.048 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
77 m² • 555.048 zł
7 240 zł/m² • 86 m² • 3 pokoje, Polkowice • 622.656 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
86 m² • 622.656 zł
7 275 zł/m² • 86 m² • 3 pokoje, Polkowice • 625.608 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
86 m² • 625.608 zł
7 351 zł/m² • 62 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 455.739 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
62 m² • 455.739 zł
7 406 zł/m² • 67 m² • 3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 496.170 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
67 m² • 496.170 zł
7 409 zł/m² • 67 m² • 3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 496.392 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
67 m² • 496.392 zł
7 413 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Polkowice • 452.214 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
61 m² • 452.214 zł
7 432 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 431.050 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 431.050 zł
7 473 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 433.418 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 433.418 zł
7 479 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Polkowice • 448.736 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
60 m² • 448.736 zł
7 488 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Polkowice • 449.254 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
60 m² • 449.254 zł
7 496 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Polkowice • 449.772 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
60 m² • 449.772 zł
7 503 zł/m² • 66 m² • 3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 495.208 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
66 m² • 495.208 zł
7 508 zł/m² • 56 m² • 2 pokoje, Polkowice • 420.468 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
56 m² • 420.468 zł
7 513 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 353.100 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 353.100 zł
7 513 zł/m² • 80 m² • 3 pokoje, Polkowice • 601.050 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
80 m² • 601.050 zł
7 517 zł/m² • 84 m² • 4 pokoje, Polkowice • 631.425 zł • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice
84 m² • 631.425 zł
7 514 zł/m² • 64 m² • 3 pokoje, Polkowice • 480.926 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
64 m² • 480.926 zł
7 524 zł/m² • 49 m² • 2 pokoje, Polkowice • 368.700 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
49 m² • 368.700 zł
7 530 zł/m² • 58 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 436.725 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
58 m² • 436.725 zł
7 548 zł/m² • 80 m² • 3 pokoje, Polkowice • 603.825 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
80 m² • 603.825 zł
7 565 zł/m² • 47 m² • 3 pokoje, Polkowice • 355.575 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
47 m² • 355.575 zł
7 564 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice, Ociosowa • 355.500 zł • domplus-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Polkowice, Ociosowa
47 m² • 355.500 zł
7 596 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 357.000 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 357.000 zł
7 602 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Polkowice • 342.075 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
45 m² • 342.075 zł
7 621 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 358.200 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 358.200 zł
7 626 zł/m² • 74 m² • 4 pokoje, Polkowice • 564.300 zł • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice
74 m² • 564.300 zł
7 626 zł/m² • 46 m² • 2 pokoje, Polkowice • 350.775 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
46 m² • 350.775 zł
7 634 zł/m² • 74 m² • 4 pokoje, Polkowice • 564.908 zł • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice
74 m² • 564.908 zł
7 653 zł/m² • 49 m² • 2 pokoje, Polkowice • 375.000 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
49 m² • 375.000 zł
7 658 zł/m² • 70 m² • 3 pokoje, Polkowice • 536.028 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
70 m² • 536.028 zł
7 669 zł/m² • 74 m² • 3 pokoje, Polkowice • 567.492 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
74 m² • 567.492 zł
7 669 zł/m² • 58 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 444.828 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
58 m² • 444.828 zł
7 675 zł/m² • 58 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 445.132 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
58 m² • 445.132 zł
7 677 zł/m² • 79 m² • 3 pokoje, Polkowice • 606.480 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
79 m² • 606.480 zł
7 678 zł/m² • 68 m² • 3 pokoje, Polkowice • 522.120 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
68 m² • 522.120 zł
7 683 zł/m² • 73 m² • 4 pokoje, Polkowice • 560.880 zł • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice
73 m² • 560.880 zł
7 700 zł/m² • 73 m² • 4 pokoje, Polkowice • 562.096 zł • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice
73 m² • 562.096 zł
7 734 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 301.609 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
39 m² • 301.609 zł
7 764 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Polkowice • 473.627 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
61 m² • 473.627 zł
7 773 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 450.835 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 450.835 zł
7 782 zł/m² • 51 m² • 2 pokoje, Polkowice • 396.858 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
51 m² • 396.858 zł
7 793 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 451.990 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 451.990 zł
7 797 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Polkowice • 475.629 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
61 m² • 475.629 zł
7 805 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 351.234 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
45 m² • 351.234 zł
7 807 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 366.912 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 366.912 zł
7 807 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 351.312 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
45 m² • 351.312 zł
7 822 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 453.684 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 453.684 zł
7 827 zł/m² • 51 m² • 2 pokoje, Polkowice • 399.168 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
51 m² • 399.168 zł
7 827 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Polkowice • 391.326 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
50 m² • 391.326 zł
7 827 zł/m² • 58 m² • 2 pokoje, Polkowice • 453.992 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
58 m² • 453.992 zł
7 824 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Polkowice • 469.469 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
60 m² • 469.469 zł
7 830 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 368.004 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 368.004 zł
7 832 zł/m² • 47 m² • 3 pokoje, Polkowice • 368.082 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
47 m² • 368.082 zł
7 833 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Polkowice • 470.000 zł • banas24.pl
3 pokoje, Polkowice
60 m² • 470.000 zł
7 845 zł/m² • 43 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 337.350 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
43 m² • 337.350 zł
7 844 zł/m² • 43 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 337.272 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
43 m² • 337.272 zł
7 861 zł/m² • 41 m² • 2 pokoje, Polkowice • 322.296 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
41 m² • 322.296 zł
7 870 zł/m² • 46 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 361.998 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
46 m² • 361.998 zł
7 868 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 369.798 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 369.798 zł
7 873 zł/m² • 48 m² • 3 pokoje, Polkowice • 377.910 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
48 m² • 377.910 zł
7 874 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Polkowice • 330.720 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
42 m² • 330.720 zł
7 876 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 330.792 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
42 m² • 330.792 zł
7 891 zł/m² • 41 m² • 2 pokoje, Polkowice • 323.544 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
41 m² • 323.544 zł
7 890 zł/m² • 46 m² • 2 pokoje, Polkowice • 362.934 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
46 m² • 362.934 zł
7 890 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Polkowice • 394.524 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
50 m² • 394.524 zł
7 893 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Polkowice • 331.500 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
42 m² • 331.500 zł
7 899 zł/m² • 48 m² • 3 pokoje, Polkowice • 379.158 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
48 m² • 379.158 zł
7 909 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Polkowice • 395.460 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
50 m² • 395.460 zł
7 912 zł/m² • 46 m² • 2 pokoje, Polkowice • 363.948 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
46 m² • 363.948 zł
7 926 zł/m² • 49 m² • 2 pokoje, Polkowice • 388.362 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
49 m² • 388.362 zł
7 933 zł/m² • 41 m² • 2 pokoje, Polkowice • 325.260 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
41 m² • 325.260 zł
7 938 zł/m² • 48 m² • 3 pokoje, Polkowice • 381.030 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
48 m² • 381.030 zł
7 942 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Polkowice • 397.098 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
50 m² • 397.098 zł
7 951 zł/m² • 49 m² • 2 pokoje, Polkowice • 389.610 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
49 m² • 389.610 zł
7 971 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Polkowice • 334.776 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
42 m² • 334.776 zł
8 002 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 296.092 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 296.092 zł
8 011 zł/m² • 35 m² • 2 pokoje, Polkowice • 280.400 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
35 m² • 280.400 zł
8 021 zł/m² • 38 m² • 2 pokoje, Polkowice • 304.782 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
38 m² • 304.782 zł
8 024 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 296.882 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 296.882 zł
8 059 zł/m² • 87 m² • 4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 701.120 zł • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
87 m² • 701.120 zł
8 063 zł/m² • 87 m² • 4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 701.520 zł • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
87 m² • 701.520 zł
8 061 zł/m² • 87 m² • 4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 701.280 zł • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
87 m² • 701.280 zł
8 091 zł/m² • 79 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 639.200 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
79 m² • 639.200 zł
8 091 zł/m² • 35 m² • 2 pokoje, Polkowice • 283.200 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
35 m² • 283.200 zł
8 107 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 299.963 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 299.963 zł
8 111 zł/m² • 30 m² • 1 pokój, Polkowice, Kaktusowa • 243.320 zł • cuf.polkowice.pl
1 pokój, Polkowice, Kaktusowa
30 m² • 243.320 zł
8 119 zł/m² • 30 m² • 1 pokój, Polkowice, Kaktusowa • 243.557 zł • cuf.polkowice.pl
1 pokój, Polkowice, Kaktusowa
30 m² • 243.557 zł
8 163 zł/m² • 79 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 644.841 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
79 m² • 644.841 zł
8 165 zł/m² • 35 m² • 2 pokoje, Polkowice • 285.760 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
35 m² • 285.760 zł
8 179 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 474.397 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 474.397 zł
8 179 zł/m² • 79 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 646.137 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
79 m² • 646.137 zł
8 200 zł/m² • 71 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 582.200 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
71 m² • 582.200 zł
8 207 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Polkowice, Lawendowa • 467.810 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Lawendowa
57 m² • 467.810 zł
8 207 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Polkowice • 467.810 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
57 m² • 467.810 zł
8 208 zł/m² • 35 m² • 2 pokoje, Polkowice • 287.280 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
35 m² • 287.280 zł
8 220 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Polkowice, Lawendowa • 468.548 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Lawendowa
57 m² • 468.548 zł
8 281 zł/m² • 70 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 579.658 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
70 m² • 579.658 zł
8 313 zł/m² • 48 m² • 2 pokoje, Polkowice • 399.000 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
48 m² • 399.000 zł
8 320 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Polkowice, Lawendowa • 474.262 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Lawendowa
57 m² • 474.262 zł
8 322 zł/m² • 56 m² • 3 pokoje, Polkowice, Lawendowa • 466.006 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Lawendowa
56 m² • 466.006 zł
8 392 zł/m² • 65 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 545.476 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
65 m² • 545.476 zł
8 433 zł/m² • 36 m² • 2 pokoje, Polkowice, Lawendowa • 303.576 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Lawendowa
36 m² • 303.576 zł
8 442 zł/m² • 58 m² • 2 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 489.617 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
58 m² • 489.617 zł
8 532 zł/m² • 52 m² • 2 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 443.688 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
52 m² • 443.688 zł
8 558 zł/m² • 31 m² • 1 pokój, Polkowice, Lawendowa • 265.285 zł • cuf.polkowice.pl
1 pokój, Polkowice, Lawendowa
31 m² • 265.285 zł
8 684 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Polkowice • 495.000 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
57 m² • 495.000 zł
8 953 zł/m² • 86 m² • 3 pokoje, Polkowice • 770.000 zł • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
86 m² • 770.000 zł
9 459 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 350.000 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 350.000 zł
9 726 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 359.850 zł • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 359.850 zł
10 000 zł/m² • 40 m² • 2 pokoje, Polkowice • 400.000 zł • openhouse.com.pl
2 pokoje, Polkowice
40 m² • 400.000 zł
Chocianów
2 551 zł/m² • 98 m² • 3 pokoje, Chocianów, Stefana Żeromskiego • 250.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
3 pokoje, Chocianów, Stefana Żeromskiego
98 m² • 250.000 zł
2 925 zł/m² • 53 m² • 3 pokoje, Chocianów, Głogowska • 155.000 zł • zaglebienieruchomosci.pl
3 pokoje, Chocianów, Głogowska
53 m² • 155.000 zł
3 143 zł/m² • 63 m² • 5 pokoje, Chocianów • 198.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
5 pokoje, Chocianów
63 m² • 198.000 zł
3 306 zł/m² • 62 m² • 3 pokoje, Chocianów • 205.000 zł • colosseum.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Chocianów
62 m² • 205.000 zł
3 814 zł/m² • 59 m² • 3 pokoje, Chocianów • 225.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
3 pokoje, Chocianów
59 m² • 225.000 zł
3 827 zł/m² • 75 m² • 3 pokoje, Chocianów • 287.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
3 pokoje, Chocianów
75 m² • 287.000 zł
3 901 zł/m² • 91 m² • 5 pokoje, Chocianów, Fabryczna • 355.000 zł • bialelwy.pl
5 pokoje, Chocianów, Fabryczna
91 m² • 355.000 zł
4 786 zł/m² • 56 m² • 2 pokoje, Chocianów • 268.000 zł • colosseum.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Chocianów
56 m² • 268.000 zł
5 032 zł/m² • 61 m² • 3 pokoje, Chocianów • 5.032 zł/m² • wgn.pl
3 pokoje, Chocianów
61 m² • 5.032 zł/m²
5 298 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Chocianów • 249.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
2 pokoje, Chocianów
47 m² • 249.000 zł
5 521 zł/m² • 48 m² • 2 pokoje, Chocianów • 265.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
2 pokoje, Chocianów
48 m² • 265.000 zł
6 563 zł/m² • 32 m² • 2 pokoje, Chocianów • 210.000 zł • hegesnieruchomosci.pl
2 pokoje, Chocianów
32 m² • 210.000 zł
Radwanice
9 037 zł/m² • 71 m² • 4 pokoje, Radwanice, Szkolna • 641.610 zł • newwrocloveproperty.pl
4 pokoje, Radwanice, Szkolna
71 m² • 641.610 zł
9 629 zł/m² • 73 m² • 3 pokoje, Radwanice • 702.912 zł • wilsons.pl
3 pokoje, Radwanice
73 m² • 702.912 zł
9 689 zł/m² • 84 m² • 5 pokoje, Radwanice • 813.888 zł • wilsons.pl
5 pokoje, Radwanice
84 m² • 813.888 zł
9 861 zł/m² • 79 m² • 3 pokoje, Radwanice • 779.000 zł • harmony-house.com.pl
3 pokoje, Radwanice
79 m² • 779.000 zł
10 072 zł/m² • 54 m² • 3 pokoje, Radwanice, Szkolna • 543.900 zł • newwrocloveproperty.pl
3 pokoje, Radwanice, Szkolna
54 m² • 543.900 zł
11 603 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Radwanice, Szkolna • 452.525 zł • newwrocloveproperty.pl
2 pokoje, Radwanice, Szkolna
39 m² • 452.525 zł
Przemków
2 500 zł/m² • 38 m² • 3 pokoje, Przemków • 95.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
3 pokoje, Przemków
38 m² • 95.000 zł
2 871 zł/m² • 44 m² • 2 pokoje, Przemków • 2.871 zł/m² • wgn.pl
2 pokoje, Przemków
44 m² • 2.871 zł/m²
2 871 zł/m² • 49 m² • 2 pokoje, Przemków • 2.871 zł/m² • wgn.pl
2 pokoje, Przemków
49 m² • 2.871 zł/m²
2 871 zł/m² • 58 m² • 4 pokoje, Przemków • 2.871 zł/m² • wgn.pl
4 pokoje, Przemków
58 m² • 2.871 zł/m²