Radomsko
1 871 zł/m² • 116 m² • 5 pokoje, Radomsko • 217.000 zł • 4alternatywy.com
5 pokoje, Radomsko
116 m² • 217.000 zł
5 556 zł/m² • 54 m² • Mieszkanie, Radomsko • 300.000 zł • domatornieruchomosci.pl
Mieszkanie, Radomsko
54 m² • 300.000 zł
5 625 zł/m² • 48 m² • 2 pokoje, Radomsko, Stary Kowalowiec • 270.000 zł • troszczynskanieruchomosci.pl
2 pokoje, Radomsko, Stary Kowalowiec
48 m² • 270.000 zł
5 690 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Radomsko • 330.000 zł • troszczynskanieruchomosci.pl
3 pokoje, Radomsko
58 m² • 330.000 zł
5 714 zł/m² • 49 m² • 2 pokoje, Radomsko • 280.000 zł • troszczynskanieruchomosci.pl
2 pokoje, Radomsko
49 m² • 280.000 zł
6 151 zł/m² • 57 m² • 4 pokoje, Radomsko • 6.151 zł/m² • wgn.pl
4 pokoje, Radomsko
57 m² • 6.151 zł/m²
6 204 zł/m² • 53 m² • 2 pokoje, Radomsko • 6.204 zł/m² • wgn.pl
2 pokoje, Radomsko
53 m² • 6.204 zł/m²
6 901 zł/m² • 47 m² • 2 pokoje, Radomsko • 324.360 zł • meross-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Radomsko
47 m² • 324.360 zł
7 857 zł/m² • 70 m² • 3 pokoje, Radomsko, Miłaczki • 550.000 zł • troszczynskanieruchomosci.pl
3 pokoje, Radomsko, Miłaczki
70 m² • 550.000 zł
8 226 zł/m² • 87 m² • 4 pokoje, Radomsko • 715.696 zł • meross-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Radomsko
87 m² • 715.696 zł
8 270 zł/m² • 33 m² • 2 pokoje, Radomsko • 272.896 zł • meross-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Radomsko
33 m² • 272.896 zł
8 273 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Radomsko • 372.280 zł • meross-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Radomsko
45 m² • 372.280 zł
8 294 zł/m² • 66 m² • 4 pokoje, Radomsko • 547.432 zł • meross-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Radomsko
66 m² • 547.432 zł
8 296 zł/m² • 66 m² • 4 pokoje, Radomsko • 547.514 zł • meross-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Radomsko
66 m² • 547.514 zł
8 310 zł/m² • 64 m² • 4 pokoje, Radomsko • 531.852 zł • meross-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Radomsko
64 m² • 531.852 zł
8 318 zł/m² • 64 m² • 4 pokoje, Radomsko • 532.344 zł • meross-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Radomsko
64 m² • 532.344 zł
8 322 zł/m² • 33 m² • 2 pokoje, Radomsko • 274.618 zł • meross-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Radomsko
33 m² • 274.618 zł
8 338 zł/m² • 59 m² • 2 pokoje, Radomsko • 491.918 zł • meross-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Radomsko
59 m² • 491.918 zł
8 355 zł/m² • 46 m² • 2 pokoje, Radomsko • 384.334 zł • meross-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Radomsko
46 m² • 384.334 zł
8 386 zł/m² • 33 m² • 2 pokoje, Radomsko • 276.750 zł • meross-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Radomsko
33 m² • 276.750 zł
8 481 zł/m² • 27 m² • 1 pokój, Radomsko • 229.000 zł • megaron.pl
1 pokój, Radomsko
27 m² • 229.000 zł
9 120 zł/m² • 25 m² • 1 pokój, Radomsko • 228.000 zł • 4alternatywy.com
1 pokój, Radomsko
25 m² • 228.000 zł
Piaski
6 232 zł/m² • 56 m² • 4 pokoje, Piaski • 349.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
4 pokoje, Piaski
56 m² • 349.000 zł
6 724 zł/m² • 87 m² • 3 pokoje, Piaski • 585.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Piaski
87 m² • 585.000 zł
6 754 zł/m² • 65 m² • 3 pokoje, Piaski • 439.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Piaski
65 m² • 439.000 zł
7 054 zł/m² • 56 m² • 3 pokoje, Piaski • 395.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Piaski
56 m² • 395.000 zł
7 113 zł/m² • 80 m² • 3 pokoje, Piaski • 569.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Piaski
80 m² • 569.000 zł
7 242 zł/m² • 33 m² • 1 pokój, Piaski • 239.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
1 pokój, Piaski
33 m² • 239.000 zł
7 308 zł/m² • 65 m² • 3 pokoje, Piaski • 475.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Piaski
65 m² • 475.000 zł
7 368 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Piaski • 420.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Piaski
57 m² • 420.000 zł
7 456 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Piaski • 425.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Piaski
57 m² • 425.000 zł
8 222 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Piaski • 370.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
2 pokoje, Piaski
45 m² • 370.000 zł
8 958 zł/m² • 48 m² • 3 pokoje, Piaski • 430.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Piaski
48 m² • 430.000 zł
9 044 zł/m² • 45 m² • 3 pokoje, Piaski • 407.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Piaski
45 m² • 407.000 zł
Pławno
2 500 zł/m² • 78 m² • 3 pokoje, Pławno • 195.000 zł • wpunktnieruchomosci.pl
3 pokoje, Pławno
78 m² • 195.000 zł
13 929 zł/m² • 14 m² • 3 pokoje, Pławno • 195.000 zł • awanieruchomosci.pl
3 pokoje, Pławno
14 m² • 195.000 zł
(14 m²) • Mieszkanie, Pławno • 19.500.000 zł • swiatnieruchomosci.pl
Mieszkanie, Pławno
(14 m²) • 19.500.000 zł