Słubice
7 152 zł/m² • 46 m² • 2 pokoje, Słubice • 329.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
2 pokoje, Słubice
46 m² • 329.000 zł
8 061 zł/m² • 43 m² • 2 pokoje, Słubice • 346.640 zł • nieruchomoscirezydent.pl
2 pokoje, Słubice
43 m² • 346.640 zł
8 179 zł/m² • 35 m² • 2 pokoje, Słubice, Wojska Polskiego • 286.254 zł • freedom.pl
2 pokoje, Słubice, Wojska Polskiego
35 m² • 286.254 zł
10 465 zł/m² • 43 m² • 3 pokoje, Słubice • 450.000 zł • nieruchomoscirezydent.pl
3 pokoje, Słubice
43 m² • 450.000 zł
10 924 zł/m² • 34 m² • 2 pokoje, Słubice, Figowa • 371.412 zł • lagodanieruchomosci.pl
2 pokoje, Słubice, Figowa
34 m² • 371.412 zł
11 441 zł/m² • 59 m² • 3 pokoje, Słubice • 675.000 zł • 4alternatywy.com
3 pokoje, Słubice
59 m² • 675.000 zł
11 500 zł/m² • 30 m² • 1 pokój, Słubice, Figowa • 345.000 zł • eas.pl
1 pokój, Słubice, Figowa
30 m² • 345.000 zł
Rzepin
5 528 zł/m² • 36 m² • 2 pokoje, Rzepin, Tadeusza Kościuszki • 199.000 zł • rent-house.pl
2 pokoje, Rzepin, Tadeusza Kościuszki
36 m² • 199.000 zł
5 528 zł/m² • 36 m² • 2 pokoje, Rzepin • 199.000 zł • rbprestige.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Rzepin
36 m² • 199.000 zł
7 561 zł/m² • 82 m² • Mieszkanie, Rzepin • 620.000 zł • doom-nieruchomosci.pl
Mieszkanie, Rzepin
82 m² • 620.000 zł
12 438 zł/m² • 16 m² • 2 pokoje, Rzepin, Tadeusza Kościuszki • 199.000 zł • cieplinski.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Rzepin, Tadeusza Kościuszki
16 m² • 199.000 zł
(16 m²) • 2 pokoje, Rzepin • 19.900.000 zł • swiatnieruchomosci.pl
2 pokoje, Rzepin
(16 m²) • 19.900.000 zł
Bieganów
5 431 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Bieganów • 315.000 zł • mojem.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Bieganów
58 m² • 315.000 zł
Ośno Lubuskie
7 403 zł/m² • 62 m² • 3 pokoje, Ośno Lubuskie, Kościuszki • 459.000 zł • brusilewicz.pl
3 pokoje, Ośno Lubuskie, Kościuszki
62 m² • 459.000 zł