Ustka
7 998 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Ustka, Słupska • 479.900 zł • delta.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Ustka, Słupska
60 m² • 479.900 zł
8 008 zł/m² • 131 m² • 5 pokoje, Ustka, Kolorowa • 1.049.000 zł • homfi.com
5 pokoje, Ustka, Kolorowa
131 m² • 1.049.000 zł
8 132 zł/m² • 129 m² • 5 pokoje, Ustka, Kolorowa • 1.049.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
5 pokoje, Ustka, Kolorowa
129 m² • 1.049.000 zł
8 406 zł/m² • 32 m² • 2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka • 269.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka
32 m² • 269.000 zł
8 750 zł/m² • 48 m² • 2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka • 420.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka
48 m² • 420.000 zł
8 844 zł/m² • 96 m² • 4 pokoje, Ustka, Kolorowa • 849.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Ustka, Kolorowa
96 m² • 849.000 zł
8 911 zł/m² • 56 m² • 4 pokoje, Ustka, Przylesie • 499.000 zł • bestprofit.pl
4 pokoje, Ustka, Przylesie
56 m² • 499.000 zł
9 031 zł/m² • 32 m² • 2 pokoje, Ustka, Słupska • 289.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Ustka, Słupska
32 m² • 289.000 zł
9 646 zł/m² • 48 m² • Mieszkanie, Ustka • 463.000 zł • gieldaslupska.pl
Mieszkanie, Ustka
48 m² • 463.000 zł
9 650 zł/m² • 60 m² • 3 pokoje, Ustka • 579.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Ustka
60 m² • 579.000 zł
9 732 zł/m² • 56 m² • 4 pokoje, Ustka, Przylesie • 545.000 zł • bestprofit.pl
4 pokoje, Ustka, Przylesie
56 m² • 545.000 zł
9 848 zł/m² • 66 m² • 3 pokoje, Ustka, Polna • 650.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Ustka, Polna
66 m² • 650.000 zł
9 865 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Ustka • 365.000 zł • bestprofit.pl
2 pokoje, Ustka
37 m² • 365.000 zł
10 476 zł/m² • 42 m² • 3 pokoje, Ustka • 440.000 zł • ellert-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Ustka
42 m² • 440.000 zł
10 559 zł/m² • 34 m² • 2 pokoje, Ustka, Bałtycka • 359.000 zł • homfi.com
2 pokoje, Ustka, Bałtycka
34 m² • 359.000 zł
10 776 zł/m² • 49 m² • 2 pokoje, Ustka • 528.000 zł • bestprofit.pl
2 pokoje, Ustka
49 m² • 528.000 zł
11 970 zł/m² • 33 m² • Mieszkanie, Ustka • 395.000 zł • swiat.nieruchomosci.pl
Mieszkanie, Ustka
33 m² • 395.000 zł
12 024 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Ustka • 505.000 zł • lublin.kncn.pl
2 pokoje, Ustka
42 m² • 505.000 zł
12 344 zł/m² • 32 m² • 2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka • 395.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka
32 m² • 395.000 zł
13 387 zł/m² • 62 m² • 3 pokoje, Ustka • 830.000 zł • bestprofit.pl
3 pokoje, Ustka
62 m² • 830.000 zł
13 500 zł/m² • 54 m² • 3 pokoje, Ustka, Polna • 729.000 zł • innovahouse.pl (New!)
3 pokoje, Ustka, Polna
54 m² • 729.000 zł (New!)
15 581 zł/m² • 43 m² • 2 pokoje, Ustka, Na Wydmie • 670.000 zł • galusnieruchomosci.pl
2 pokoje, Ustka, Na Wydmie
43 m² • 670.000 zł
Rowy
Widzino
7 105 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Widzino • 405.000 zł • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino
57 m² • 405.000 zł
7 544 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Widzino • 430.000 zł • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino
57 m² • 430.000 zł
8 431 zł/m² • 51 m² • 3 pokoje, Widzino • 430.000 zł • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino
51 m² • 430.000 zł
8 529 zł/m² • 51 m² • 3 pokoje, Widzino • 435.000 zł • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino
51 m² • 435.000 zł
8 529 zł/m² • 51 m² • 3 pokoje, Widzino, Główna • 435.000 zł • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino, Główna
51 m² • 435.000 zł
8 824 zł/m² • 51 m² • 3 pokoje, Widzino • 450.000 zł • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino
51 m² • 450.000 zł
Włynkówko
7 424 zł/m² • 66 m² • 4 pokoje, Włynkówko • 490.000 zł • trr-group.pl
4 pokoje, Włynkówko
66 m² • 490.000 zł
7 574 zł/m² • 66 m² • 4 pokoje, Włynkówko • 499.900 zł • trr-group.pl
4 pokoje, Włynkówko
66 m² • 499.900 zł
7 706 zł/m² • 48 m² • 2 pokoje, Włynkówko • 369.900 zł • trr-group.pl
2 pokoje, Włynkówko
48 m² • 369.900 zł
7 708 zł/m² • 48 m² • 3 pokoje, Włynkówko • 370.000 zł • trr-group.pl
3 pokoje, Włynkówko
48 m² • 370.000 zł
Potęgowo
5 875 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Potęgowo, Kościuszki • 264.371 zł • profitlebork.pl
2 pokoje, Potęgowo, Kościuszki
45 m² • 264.371 zł
5 931 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Potęgowo, Kościuszki • 266.916 zł • domowy-zakatek.com.pl
2 pokoje, Potęgowo, Kościuszki
45 m² • 266.916 zł
5 987 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Potęgowo • 269.394 zł • housebroker.pl
2 pokoje, Potęgowo
45 m² • 269.394 zł
Siemianice
9 300 zł/m² • 50 m² • 3 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu • 465.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu
50 m² • 465.000 zł
9 365 zł/m² • 48 m² • 4 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu • 449.500 zł • delta.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu
48 m² • 449.500 zł
10 231 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu • 399.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu
39 m² • 399.000 zł
Golęcino
6 093 zł/m² • 54 m² • 2 pokoje, Golęcino • 329.000 zł • posredniknieruchomosci.pl (New!)
2 pokoje, Golęcino
54 m² • 329.000 zł (New!)
12 273 zł/m² • 44 m² • 2 pokoje, Golęcino • 539.999 zł • posredniknieruchomosci.pl (New!)
2 pokoje, Golęcino
44 m² • 539.999 zł (New!)
Starnice
3 626 zł/m² • 91 m² • 2 pokoje, Starnice • 330.000 zł • doradcarn.pl
2 pokoje, Starnice
91 m² • 330.000 zł
6 622 zł/m² • 74 m² • 2 pokoje, Starnice • 490.000 zł • doradcarn.pl
2 pokoje, Starnice
74 m² • 490.000 zł
Cecenowo
3 985 zł/m² • 65 m² • 3 pokoje, Cecenowo • 259.000 zł • nieruchomosci-lider.pl
3 pokoje, Cecenowo
65 m² • 259.000 zł
Dębina
11 935 zł/m² • 31 m² • 1 pokój, Dębina, Modrzewiowa • 370.000 zł • modernapartment.pl
1 pokój, Dębina, Modrzewiowa
31 m² • 370.000 zł
Gogolewo
3 952 zł/m² • 63 m² • 4 pokoje, Gogolewo • 249.000 zł • arma.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Gogolewo
63 m² • 249.000 zł
Główczyce
3 048 zł/m² • 62 m² • 3 pokoje, Główczyce, Słupska • 189.000 zł • profitlebork.pl
3 pokoje, Główczyce, Słupska
62 m² • 189.000 zł
Kobylnica
5 894 zł/m² • 66 m² • 3 pokoje, Kobylnica, Widzińska • 389.000 zł • delta.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Kobylnica, Widzińska
66 m² • 389.000 zł
Kępice
3 120 zł/m² • 75 m² • 3 pokoje, Kępice • 234.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
3 pokoje, Kępice
75 m² • 234.000 zł
Objazda
3 803 zł/m² • 71 m² • 4 pokoje, Objazda • 270.000 zł • ellert-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Objazda
71 m² • 270.000 zł
Pobłocie
4 726 zł/m² • 62 m² • 3 pokoje, Pobłocie • 293.000 zł • bestprofit.pl
3 pokoje, Pobłocie
62 m² • 293.000 zł
Poddąbie
Zajączkowo
3 464 zł/m² • 69 m² • Mieszkanie, Zajączkowo • 239.000 zł • gieldaslupska.pl
Mieszkanie, Zajączkowo
69 m² • 239.000 zł