Oleśnica
6 019 zł/m² • 103 m² • 4 pokoje, Oleśnica • 620.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
4 pokoje, Oleśnica
103 m² • 620.000 zł
7 377 zł/m² • 69 m² • Mieszkanie, Oleśnica • 509.000 zł • nexus360.pl
Mieszkanie, Oleśnica
69 m² • 509.000 zł
7 603 zł/m² • 63 m² • 2 pokoje, Oleśnica • 479.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
2 pokoje, Oleśnica
63 m² • 479.000 zł
7 667 zł/m² • 69 m² • 4 pokoje, Oleśnica • 529.000 zł • nexus360.pl
4 pokoje, Oleśnica
69 m² • 529.000 zł
7 831 zł/m² • 65 m² • 3 pokoje, Oleśnica • 509.000 zł • nexus360.pl
3 pokoje, Oleśnica
65 m² • 509.000 zł
7 882 zł/m² • 76 m² • 4 pokoje, Oleśnica • 599.000 zł • brandblu.pl
4 pokoje, Oleśnica
76 m² • 599.000 zł
8 674 zł/m² • 46 m² • 3 pokoje, Oleśnica • 399.000 zł • prosperanieruchomosci.pl
3 pokoje, Oleśnica
46 m² • 399.000 zł
8 780 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Oleśnica • 439.000 zł • nexus360.pl
2 pokoje, Oleśnica
50 m² • 439.000 zł
9 973 zł/m² • 37 m² • 2 pokoje, Oleśnica • 369.000 zł • nexus360.pl
2 pokoje, Oleśnica
37 m² • 369.000 zł
9 971 zł/m² • 35 m² • 2 pokoje, Oleśnica • 349.000 zł • prosperanieruchomosci.pl
2 pokoje, Oleśnica
35 m² • 349.000 zł
10 396 zł/m² • 48 m² • Mieszkanie, Oleśnica • 499.000 zł • ueimmo.pl
Mieszkanie, Oleśnica
48 m² • 499.000 zł
10 714 zł/m² • 56 m² • Pokój, Oleśnica, Słoneczna • 600.000 zł • posh-estate.pl
Pokój, Oleśnica, Słoneczna
56 m² • 600.000 zł
11 024 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Oleśnica • 639.375 zł • nexus360.pl
3 pokoje, Oleśnica
58 m² • 639.375 zł
11 161 zł/m² • 48 m² • 2 pokoje, Oleśnica • 535.748 zł • nexus360.pl
2 pokoje, Oleśnica
48 m² • 535.748 zł
11 745 zł/m² • 51 m² • 2 pokoje, Oleśnica, Leśna • 599.000 zł • brokernieruchomosci.com
2 pokoje, Oleśnica, Leśna
51 m² • 599.000 zł
12 069 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Oleśnica • 699.999 zł • glubkaco.com
3 pokoje, Oleśnica
58 m² • 699.999 zł
Staszów
4 729 zł/m² • 59 m² • 3 pokoje, Staszów, Adama Mickiewicza • 279.000 zł • greathouse.pl
3 pokoje, Staszów, Adama Mickiewicza
59 m² • 279.000 zł
4 761 zł/m² • 46 m² • 2 pokoje, Staszów, Jana Kilińskiego • 219.000 zł • homfi.com
2 pokoje, Staszów, Jana Kilińskiego
46 m² • 219.000 zł
5 413 zł/m² • 46 m² • 2 pokoje, Staszów, Jana Pawła II • 249.000 zł • ckdom.pl
2 pokoje, Staszów, Jana Pawła II
46 m² • 249.000 zł
5 955 zł/m² • 67 m² • 4 pokoje, Staszów • 398.985 zł • greathouse.pl
4 pokoje, Staszów
67 m² • 398.985 zł
7 000 zł/m² • 50 m² • 3 pokoje, Staszów, Koszarowa • 350.000 zł • ckdom.pl
3 pokoje, Staszów, Koszarowa
50 m² • 350.000 zł
7 069 zł/m² • 58 m² • 3 pokoje, Staszów, Ignacego Raczyńskiego • 410.000 zł • ckdom.pl
3 pokoje, Staszów, Ignacego Raczyńskiego
58 m² • 410.000 zł
Strzegom
3 190 zł/m² • 100 m² • Mieszkanie, Strzegom • 319.000 zł • nz-finanse.pl
Mieszkanie, Strzegom
100 m² • 319.000 zł
3 289 zł/m² • 97 m² • 2 pokoje, Strzegom • 319.000 zł • nieruchomosci-apartament.pl
2 pokoje, Strzegom
97 m² • 319.000 zł
4 368 zł/m² • 87 m² • Mieszkanie, Strzegom • 380.000 zł • izydanieruchomosci.pl
Mieszkanie, Strzegom
87 m² • 380.000 zł
4 710 zł/m² • 69 m² • 3 pokoje, Strzegom • 325.000 zł • wombatnieruchomosci.pl
3 pokoje, Strzegom
69 m² • 325.000 zł
5 213 zł/m² • 47 m² • Mieszkanie, Strzegom • 245.000 zł • nz-finanse.pl
Mieszkanie, Strzegom
47 m² • 245.000 zł
5 616 zł/m² • 73 m² • Mieszkanie, Strzegom • 410.000 zł • nz-finanse.pl
Mieszkanie, Strzegom
73 m² • 410.000 zł
5 750 zł/m² • 80 m² • Mieszkanie, Strzegom • 460.000 zł • nz-finanse.pl
Mieszkanie, Strzegom
80 m² • 460.000 zł
5 971 zł/m² • 35 m² • Mieszkanie, Strzegom • 209.000 zł • nz-finanse.pl
Mieszkanie, Strzegom
35 m² • 209.000 zł
6 442 zł/m² • 52 m² • Mieszkanie, Strzegom • 335.000 zł • possessio.com.pl
Mieszkanie, Strzegom
52 m² • 335.000 zł
7 304 zł/m² • 26 m² • Mieszkanie, Strzegom • 189.900 zł • nz-finanse.pl
Mieszkanie, Strzegom
26 m² • 189.900 zł
9 285 zł/m² • 28 m² • 1 pokój, Strzegom • 259.981 zł • goldest.pl
1 pokój, Strzegom
28 m² • 259.981 zł
Połaniec
5 625 zł/m² • 32 m² • 1 pokój, Połaniec • 180.000 zł • polnoc.pl
1 pokój, Połaniec
32 m² • 180.000 zł
5 911 zł/m² • 45 m² • 2 pokoje, Połaniec, Tadeusza Kościuszki • 266.000 zł • greathouse.pl
2 pokoje, Połaniec, Tadeusza Kościuszki
45 m² • 266.000 zł
5 964 zł/m² • 55 m² • 3 pokoje, Połaniec, Tadeusza Kościuszki • 328.000 zł • greathouse.pl
3 pokoje, Połaniec, Tadeusza Kościuszki
55 m² • 328.000 zł
Brzozowa
6 282 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Brzozowa • 245.000 zł • kncn.pl
2 pokoje, Brzozowa
39 m² • 245.000 zł