Považská Bystrica
5 €/m² • 3.577 m² • Działka, Považská Bystrica • 5 €/m² • bubyreality.sk
Działka, Považská Bystrica
3.577 m² • 5 €/m²
7 €/m² • 4.975 m² • Działka, Považská Bystrica • 37.000 € • realityelite.sk
Działka, Považská Bystrica
4.975 m² • 37.000 €
7 €/m² • 1.590 m² • Działka, Považská Bystrica • 11.500 € • realityelite.sk
Działka, Považská Bystrica
1.590 m² • 11.500 €
8 €/m² • 4.565 m² • Działka, Považská Bystrica, Milochov • 36.900 € • bubyreality.sk
Działka, Považská Bystrica, Milochov
4.565 m² • 36.900 €
11 €/m² • 10.000 m² • Działka, Považská Bystrica • 11 €/m² • vasereality.sk
Działka, Považská Bystrica
10.000 m² • 11 €/m²
13 €/m² • 2.310 m² • Działka, Považská Bystrica • 13 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Považská Bystrica
2.310 m² • 13 €/m²
15 €/m² • 7.346 m² • Działka, Považská Bystrica, Praznov • 15 €/m² • bubyreality.sk
Działka, Považská Bystrica, Praznov
7.346 m² • 15 €/m²
28 €/m² • 672 m² • Działka, Považská Bystrica, Dedovec • 28 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Považská Bystrica, Dedovec
672 m² • 28 €/m²
34 €/m² • 370 m² • Ogród, Považská Bystrica • 34 €/m² • realityalpia.sk
Ogród, Považská Bystrica
370 m² • 34 €/m²
36 €/m² • 2.100 m² • Działka, Považská Bystrica, Zemiansky Kvašov • 76.000 € • mgreal.sk
Działka, Považská Bystrica, Zemiansky Kvašov
2.100 m² • 76.000 €
41 €/m² • 1.102 m² • Działka, Považská Bystrica, Praznov • 45.000 € • bubyreality.sk
Działka, Považská Bystrica, Praznov
1.102 m² • 45.000 €
43 €/m² • 937 m² • Działka, Považská Bystrica, Milochov • 40.000 € • dobrereality.sk
Działka, Považská Bystrica, Milochov
937 m² • 40.000 €
50 €/m² • 940 m² • Działka, Považská Bystrica • 46.999 € • astonreal.sk
Działka, Považská Bystrica
940 m² • 46.999 €
52 €/m² • 284 m² • Ogród, Považská Bystrica • 52 €/m² • realityalpia.sk
Ogród, Považská Bystrica
284 m² • 52 €/m²
53 €/m² • 3.186 m² • Działka, Považská Bystrica, Orlové • 53 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Považská Bystrica, Orlové
3.186 m² • 53 €/m²
56 €/m² • 1.418 m² • Działka, Považská Bystrica • 79.900 € • realityelite.sk
Działka, Považská Bystrica
1.418 m² • 79.900 €
57 €/m² • 1.452 m² • Działka, Považská Bystrica • 82.600 € • bubyreality.sk
Działka, Považská Bystrica
1.452 m² • 82.600 €
67 €/m² • 358 m² • Ogród, Považská Bystrica • 23.990 € • vianemareal.eu
Ogród, Považská Bystrica
358 m² • 23.990 €
80 €/m² • 2.848 m² • Działka budowlana, Považská Bystrica, Milochov • 80 €/m² • recloud.sk
Działka budowlana, Považská Bystrica, Milochov
2.848 m² • 80 €/m²
88 €/m² • 4.842 m² • Działka, Považská Bystrica • 88 €/m² • realestategroup4u.sk
Działka, Považská Bystrica
4.842 m² • 88 €/m²
98 €/m² • 1.022 m² • Działka, Považská Bystrica • 99.900 € • komercne.sk
Działka, Považská Bystrica
1.022 m² • 99.900 €
98 €/m² • 334 m² • Działka, Považská Bystrica • 98 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Považská Bystrica
334 m² • 98 €/m²
103 €/m² • 846 m² • Działka, Považská Bystrica • 86.970 € • realityelite.sk
Działka, Považská Bystrica
846 m² • 86.970 €
104 €/m² • 904 m² • Działka budowlana, Považská Bystrica • 93.900 € • realityiq.sk
Działka budowlana, Považská Bystrica
904 m² • 93.900 €
122 €/m² • 1.050 m² • Działka budowlana, Považská Bystrica, Čiernohájska • 128.000 € • novebyvaniereality.sk
Działka budowlana, Považská Bystrica, Čiernohájska
1.050 m² • 128.000 €
124 €/m² • 380 m² • Ogród, Považská Bystrica • 47.000 € • bubyreality.sk
Ogród, Považská Bystrica
380 m² • 47.000 €
128 €/m² • 1.050 m² • Działka, Považská Bystrica • 128 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Považská Bystrica
1.050 m² • 128 €/m²
170 €/m² • 792 m² • Działka, Považská Bystrica, Hliny • 134.400 € • targetreal.sk
Działka, Považská Bystrica, Hliny
792 m² • 134.400 €
1.267 m² • Pozemok, Považská Bystrica, Horný Moštenec • novebyvaniereality.sk
Pozemok, Považská Bystrica, Horný Moštenec
1.267 m²
2.848 m² • Stavebná parcela, Považská Bystrica, Milochov • realityiq.sk
Stavebná parcela, Považská Bystrica, Milochov
2.848 m²
Sverepec
8 €/m² • 3.578 m² • Działka, Sverepec • 28.000 € • astonreal.sk
Działka, Sverepec
3.578 m² • 28.000 €
35 €/m² • 2.241 m² • Działka, Sverepec • 35 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Sverepec
2.241 m² • 35 €/m²
70 €/m² • 2.278 m² • Działka, Sverepec • 70 €/m² • realityelite.sk
Działka, Sverepec
2.278 m² • 70 €/m²
118 €/m² • 1.771 m² • Działka, Sverepec • 209.000 € • rsmansory.sk
Działka, Sverepec
1.771 m² • 209.000 €
Papradno
1 €/m² • 45.234 m² • Działka, Papradno • 1 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Papradno
45.234 m² • 1 €/m²
7 €/m² • 37.000 m² • Działka, Papradno • 270.000 € • romantickechalupy.sk (New!)
Działka, Papradno
37.000 m² • 270.000 € (New!)
14 €/m² • 1.769 m² • Działka, Papradno • 25.000 € • romantickechalupy.sk
Działka, Papradno
1.769 m² • 25.000 €
20 €/m² • 3.421 m² • Działka, Papradno • 20 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Papradno
3.421 m² • 20 €/m²
51 €/m² • 1.801 m² • Działka, Papradno • 51 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Papradno
1.801 m² • 51 €/m²
53 €/m² • 491 m² • Działka, Papradno • 26.000 € • romantickechalupy.sk
Działka, Papradno
491 m² • 26.000 €
Horná Mariková
35 €/m² • 1.400 m² • Działka, Horná Mariková, Modlatín • 35 €/m² • real21.sk
Działka, Horná Mariková, Modlatín
1.400 m² • 35 €/m²
42 €/m² • 450 m² • Działka, Horná Mariková • 42 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Horná Mariková
450 m² • 42 €/m²
47 €/m² • 1.272 m² • Działka rekreacyjna, Horná Mariková • 59.900 € • nehnutelnosti.radoreality.sk
Działka rekreacyjna, Horná Mariková
1.272 m² • 59.900 €
55 €/m² • 450 m² • Działka, Horná Mariková • 24.900 € • realityelite.sk
Działka, Horná Mariková
450 m² • 24.900 €
Plevník-Drienové
79 €/m² • 1.560 m² • Działka, Plevník-Drienové • 79 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Plevník-Drienové
1.560 m² • 79 €/m²
7.822 m² • Pozemok, Plevník-Drienové • novebyvaniereality.sk (New!)
Pozemok, Plevník-Drienové
7.822 m² (New!)
Prečín
55 €/m² • 578 m² • Działka budowlana, Prečín • 31.990 € • vianemareal.eu
Działka budowlana, Prečín
578 m² • 31.990 €
Pružina
36 €/m² • 5.159 m² • Działka, Pružina • 36 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Pružina
5.159 m² • 36 €/m²
60 €/m² • 1.400 m² • Działka budowlana, Pružina • 60 €/m² • recloud.sk
Działka budowlana, Pružina
1.400 m² • 60 €/m²
108 €/m² • 922 m² • Działka budowlana, Pružina • 108 €/m² • promreal.sk
Działka budowlana, Pružina
922 m² • 108 €/m²
1 771 €/m² • 48 m² • Działka budowlana, Pružina • 85.000 € • recloud.sk
Działka budowlana, Pružina
48 m² • 85.000 €
Horný Lieskov
66 €/m² • 1.268 m² • Działka, Horný Lieskov • 66 €/m² • realityelite.sk
Działka, Horný Lieskov
1.268 m² • 66 €/m²
68 €/m² • 1.033 m² • Działka, Horný Lieskov • 70.000 € • real21.sk
Działka, Horný Lieskov
1.033 m² • 70.000 €
562 m² • Stavebná parcela, Horný Lieskov • novebyvaniereality.sk
Stavebná parcela, Horný Lieskov
562 m²
Čelkova Lehota
11 €/m² • 6.145 m² • Działka, Čelkova Lehota • 11 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Čelkova Lehota
6.145 m² • 11 €/m²
19 €/m² • 6.155 m² • Działka budowlana, Čelkova Lehota • 19 €/m² • vasereality.sk
Działka budowlana, Čelkova Lehota
6.155 m² • 19 €/m²
30 €/m² • 821 m² • Działka, Čelkova Lehota • 25.000 € • storkreal.sk
Działka, Čelkova Lehota
821 m² • 25.000 €
Bodiná
Brvnište
19 €/m² • 1.765 m² • Działka, Brvnište • 19 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Brvnište
1.765 m² • 19 €/m²
62 €/m² • 857 m² • Działka, Brvnište • 53.000 € • realityelite.sk
Działka, Brvnište
857 m² • 53.000 €
Dolný Lieskov
38 €/m² • 4.770 m² • Działka, Dolný Lieskov • 38 €/m² • vasereality.sk
Działka, Dolný Lieskov
4.770 m² • 38 €/m²
Podskalie
10 €/m² • 1.000 m² • Działka, Podskalie • 10 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Podskalie
1.000 m² • 10 €/m²
Dolná Mariková
Domaniža
Hatné
Malé Lednice
38 €/m² • 3.630 m² • Działka, Malé Lednice • 38 €/m² • realityalpia.sk
Działka, Malé Lednice
3.630 m² • 38 €/m²
Udiča
Vrchteplá
55 €/m² • 946 m² • Działka, Vrchteplá • 52.000 € • realityelite.sk
Działka, Vrchteplá
946 m² • 52.000 €