Nové Zámky
1 153 €/m² • 72 m² • 3 pokój, Nové Zámky, M. R. Štefánika • 83.000 € • maxfinreal.sk
3 pokój, Nové Zámky, M. R. Štefánika
72 m² • 83.000 €
1 250 €/m² • 68 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 85.000 € • toplacnebyty.sk
2 pokoje, Nové Zámky
68 m² • 85.000 €
1 377 €/m² • 61 m² • 3 pokój, Nové Zámky, Lúčna • 84.000 € • maxfinreal.sk
3 pokój, Nové Zámky, Lúčna
61 m² • 84.000 €
1 383 €/m² • 120 m² • 4 pokój, Nové Zámky, Podhájska • 166.000 € • finprofitgroup.sk
4 pokój, Nové Zámky, Podhájska
120 m² • 166.000 €
1 396 €/m² • 68 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 94.900 € • toplacnebyty.sk
3 pokój, Nové Zámky
68 m² • 94.900 €
1 397 €/m² • 68 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 95.000 € • toplacnebyty.sk
2 pokoje, Nové Zámky
68 m² • 95.000 €
1 429 €/m² • 84 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 120.000 € • toplacnebyty.sk
3 pokój, Nové Zámky
84 m² • 120.000 €
1 429 €/m² • 84 m² • 3 pokój, Nové Zámky, T. G. Masaryka • 120.000 € • toplacnebyty.sk
3 pokój, Nové Zámky, T. G. Masaryka
84 m² • 120.000 €
1 460 €/m² • 89 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 129.900 € • real-property.sk
3 pokój, Nové Zámky
89 m² • 129.900 €
1 500 €/m² • 100 m² • 4 pokój, Nové Zámky • 150.000 € • prefidom.sk
4 pokój, Nové Zámky
100 m² • 150.000 €
1 516 €/m² • 62 m² • 2 pokoje, Nové Zámky, Komárňanská • 94.000 € • maxfinreal.sk
2 pokoje, Nové Zámky, Komárňanská
62 m² • 94.000 €
1 523 €/m² • 130 m² • 4 pokój, Nové Zámky • 198.000 € • real-property.sk
4 pokój, Nové Zámky
130 m² • 198.000 €
1 549 €/m² • 82 m² • 4 pokój, Nové Zámky, Nábrežná • 127.000 € • real-shop.sk (New!)
4 pokój, Nové Zámky, Nábrežná
82 m² • 127.000 € (New!)
1 570 €/m² • 86 m² • 4 pokój, Nové Zámky • 135.000 € • dualreal.sk
4 pokój, Nové Zámky
86 m² • 135.000 €
1 573 €/m² • 82 m² • 3 pokój, Nové Zámky, Nábrežná • 129.000 € • skylinereality.sk
3 pokój, Nové Zámky, Nábrežná
82 m² • 129.000 €
1 600 €/m² • 75 m² • 3 pokój, Nové Zámky, Podzámska • 120.000 € • kingreal.sk
3 pokój, Nové Zámky, Podzámska
75 m² • 120.000 €
1 604 €/m² • 82 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 131.500 € • real-property.sk
3 pokój, Nové Zámky
82 m² • 131.500 €
1 606 €/m² • 66 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 105.990 € • dualreal.sk (New!)
2 pokoje, Nové Zámky
66 m² • 105.990 € (New!)
1 608 €/m² • 74 m² • 3 pokój, Nové Zámky, S. H. Vajanského • 119.000 € • toplacnebyty.sk
3 pokój, Nové Zámky, S. H. Vajanského
74 m² • 119.000 €
1 608 €/m² • 74 m² • 3 pokój, Nové Zámky, G. Bethlena • 119.000 € • hsreal.sk
3 pokój, Nové Zámky, G. Bethlena
74 m² • 119.000 €
1 619 €/m² • 84 m² • 3 pokój, Nové Zámky, Nábrežná • 136.000 € • hsreal.sk
3 pokój, Nové Zámky, Nábrežná
84 m² • 136.000 €
1 620 €/m² • 100 m² • Apartament, Nové Zámky • 162.000 € • allinclusivereal.sk
Apartament, Nové Zámky
100 m² • 162.000 €
1 625 €/m² • 83 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 134.900 € • cityrealplus.sk
3 pokój, Nové Zámky
83 m² • 134.900 €
1 645 €/m² • 76 m² • 3 pokój, Nové Zámky, M. R. Štefánika • 125.000 € • hsreal.sk
3 pokój, Nové Zámky, M. R. Štefánika
76 m² • 125.000 €
1 647 €/m² • 68 m² • 3 pokój, Nové Zámky, Ďorocká • 112.000 € • toplacnebyty.sk
3 pokój, Nové Zámky, Ďorocká
68 m² • 112.000 €
1 658 €/m² • 73 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 121.000 € • vassereality.sk
3 pokój, Nové Zámky
73 m² • 121.000 €
1 671 €/m² • 73 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 122.000 € • hsreal.sk
2 pokoje, Nové Zámky
73 m² • 122.000 €
1 681 €/m² • 63 m² • 3 pokój, Nové Zámky, T. Vansovej • 105.900 € • toplacnebyty.sk
3 pokój, Nové Zámky, T. Vansovej
63 m² • 105.900 €
1 683 €/m² • 82 m² • 3 pokój, Nové Zámky, Ľ. Štúra • 138.000 € • reality-trinity.sk
3 pokój, Nové Zámky, Ľ. Štúra
82 m² • 138.000 €
1 688 €/m² • 80 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 135.000 € • realityalpia.sk
3 pokój, Nové Zámky
80 m² • 135.000 €
1 691 €/m² • 68 m² • 2 pokoje, Nové Zámky, T. Vansovej • 115.000 € • dobrereality.sk
2 pokoje, Nové Zámky, T. Vansovej
68 m² • 115.000 €
1 727 €/m² • 77 m² • 3 pokój, Nové Zámky, Nábrežná • 133.000 € • cityrealplus.sk
3 pokój, Nové Zámky, Nábrežná
77 m² • 133.000 €
1 738 €/m² • 65 m² • 3 pokój, Nové Zámky, Gogoľova • 113.000 € • hsreal.sk
3 pokój, Nové Zámky, Gogoľova
65 m² • 113.000 €
1 739 €/m² • 69 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 120.000 € • komplexreality.sk
3 pokój, Nové Zámky
69 m² • 120.000 €
1 740 €/m² • 73 m² • 3 pokój, Nové Zámky, G. Bethlena • 127.000 € • reality-trinity.sk
3 pokój, Nové Zámky, G. Bethlena
73 m² • 127.000 €
1 804 €/m² • 56 m² • 2 pokoje, Nové Zámky, G. Bethlena • 101.000 € • reality-trinity.sk
2 pokoje, Nové Zámky, G. Bethlena
56 m² • 101.000 €
1 828 €/m² • 82 m² • 4 pokój, Nové Zámky, Cyrilometódska • 149.900 € • hsreal.sk
4 pokój, Nové Zámky, Cyrilometódska
82 m² • 149.900 €
1 831 €/m² • 68 m² • 2 pokoje, Nové Zámky, Nábrežná • 124.500 € • reality-trinity.sk
2 pokoje, Nové Zámky, Nábrežná
68 m² • 124.500 €
1 836 €/m² • 61 m² • 2 pokoje, Nové Zámky, Nábrežná • 112.000 € • reality-trinity.sk
2 pokoje, Nové Zámky, Nábrežná
61 m² • 112.000 €
1 840 €/m² • 78 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 143.500 € • cityrealplus.sk
3 pokój, Nové Zámky
78 m² • 143.500 €
1 859 €/m² • 78 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 145.000 € • cityrealplus.sk
3 pokój, Nové Zámky
78 m² • 145.000 €
1 862 €/m² • 58 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 108.000 € • cityrealplus.sk
3 pokój, Nové Zámky
58 m² • 108.000 €
1 875 €/m² • 64 m² • Apartament, Nové Zámky • 120.000 € • expertbyvania.sk
Apartament, Nové Zámky
64 m² • 120.000 €
1 876 €/m² • 70 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 131.290 € • real-property.sk
3 pokój, Nové Zámky
70 m² • 131.290 €
1 882 €/m² • 60 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 112.900 € • real-property.sk
2 pokoje, Nové Zámky
60 m² • 112.900 €
1 894 €/m² • 66 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 125.000 € • a-zreality.sk
3 pokój, Nové Zámky
66 m² • 125.000 €
1 895 €/m² • 57 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 108.000 € • real-property.sk
3 pokój, Nové Zámky
57 m² • 108.000 €
1 901 €/m² • 71 m² • 3 pokój, Nové Zámky, Nábrežná • 135.000 € • hsreal.sk
3 pokój, Nové Zámky, Nábrežná
71 m² • 135.000 €
1 907 €/m² • 55 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 104.900 € • komplexreality.sk
2 pokoje, Nové Zámky
55 m² • 104.900 €
1 922 €/m² • 64 m² • 2 pokoje, Nové Zámky, Nábrežná • 123.000 € • reality-trinity.sk
2 pokoje, Nové Zámky, Nábrežná
64 m² • 123.000 €
1 953 €/m² • 64 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 125.000 € • expertbyvania.sk
3 pokój, Nové Zámky
64 m² • 125.000 €
1 976 €/m² • 62 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 122.500 € • real-property.sk
2 pokoje, Nové Zámky
62 m² • 122.500 €
1 992 €/m² • 65 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 129.500 € • a-zreality.sk (New!)
2 pokoje, Nové Zámky
65 m² • 129.500 € (New!)
1 998 €/m² • 55 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 109.900 € • expertbyvania.sk
2 pokoje, Nové Zámky
55 m² • 109.900 €
2 008 €/m² • 61 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 122.500 € • real-property.sk
2 pokoje, Nové Zámky
61 m² • 122.500 €
2 016 €/m² • 62 m² • 2 pokoje, Nové Zámky, Nábrežná • 125.000 € • hsreal.sk
2 pokoje, Nové Zámky, Nábrežná
62 m² • 125.000 €
2 042 €/m² • 60 m² • 2 pokoje, Nové Zámky, Letomostie • 122.500 € • reality-trinity.sk
2 pokoje, Nové Zámky, Letomostie
60 m² • 122.500 €
2 049 €/m² • 61 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 125.000 € • a-zreality.sk
2 pokoje, Nové Zámky
61 m² • 125.000 €
2 050 €/m² • 60 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 123.000 € • realityalpia.sk
2 pokoje, Nové Zámky
60 m² • 123.000 €
2 063 €/m² • 64 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 132.000 € • expertbyvania.sk
3 pokój, Nové Zámky
64 m² • 132.000 €
2 074 €/m² • 94 m² • 4 pokój, Nové Zámky • 195.000 € • kingreal.sk
4 pokój, Nové Zámky
94 m² • 195.000 €
2 113 €/m² • 62 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 131.000 € • komplexreality.sk
3 pokój, Nové Zámky
62 m² • 131.000 €
2 121 €/m² • 62 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 131.500 € • lupareal.sk
2 pokoje, Nové Zámky
62 m² • 131.500 €
2 134 €/m² • 59 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 125.900 € • cityrealplus.sk
2 pokoje, Nové Zámky
59 m² • 125.900 €
2 175 €/m² • 57 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 124.000 € • reality-trinity.sk
3 pokój, Nové Zámky
57 m² • 124.000 €
2 175 €/m² • 40 m² • 1 pokój, Nové Zámky • 87.000 € • expertbyvania.sk
1 pokój, Nové Zámky
40 m² • 87.000 €
2 200 €/m² • 40 m² • 1 pokój, Nové Zámky • 88.000 € • reality-trinity.sk
1 pokój, Nové Zámky
40 m² • 88.000 €
2 234 €/m² • 179 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 399.900 € • realityalpia.sk
3 pokój, Nové Zámky
179 m² • 399.900 €
2 260 €/m² • 77 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 174.000 € • real-property.sk
3 pokój, Nové Zámky
77 m² • 174.000 €
2 300 €/m² • 40 m² • Apartament, Nové Zámky, Podhájska • 92.000 € • real-property.sk
Apartament, Nové Zámky, Podhájska
40 m² • 92.000 €
2 323 €/m² • 40 m² • 1 pokój, Nové Zámky, M. R. Štefánika • 92.900 € • cityrealplus.sk
1 pokój, Nové Zámky, M. R. Štefánika
40 m² • 92.900 €
2 327 €/m² • 55 m² • 2,5 pokoju, Nové Zámky • 128.000 € • dualreal.sk
2,5 pokoju, Nové Zámky
55 m² • 128.000 €
2 396 €/m² • 26 m² • 1 pokój, Nové Zámky, Komárňanská • 62.300 € • reality-trinity.sk
1 pokój, Nové Zámky, Komárňanská
26 m² • 62.300 €
2 450 €/m² • 151 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 369.900 € • realityalpia.sk
3 pokój, Nové Zámky
151 m² • 369.900 €
2 494 €/m² • 79 m² • 3 pokój, Nové Zámky • 197.000 € • dualreal.sk
3 pokój, Nové Zámky
79 m² • 197.000 €
2 721 €/m² • 24 m² • 1 pokój, Nové Zámky, Podhájska • 65.300 € • reality-trinity.sk
1 pokój, Nové Zámky, Podhájska
24 m² • 65.300 €
2 920 €/m² • 25 m² • 1 pokój, Nové Zámky, Podhájska • 72.990 € • cityrealplus.sk
1 pokój, Nové Zámky, Podhájska
25 m² • 72.990 €
2 933 €/m² • 67 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 196.500 € • homecenter.sk (New!)
2 pokoje, Nové Zámky
67 m² • 196.500 € (New!)
2 997 €/m² • 31 m² • 2 pokoje, Nové Zámky, Podhájska • 92.900 € • real-property.sk
2 pokoje, Nové Zámky, Podhájska
31 m² • 92.900 €
3 120 €/m² • 25 m² • 1 pokój, Nové Zámky, Podhájska • 78.000 € • reality-trinity.sk
1 pokój, Nové Zámky, Podhájska
25 m² • 78.000 €
3 234 €/m² • 47 m² • 2 pokoje, Nové Zámky, Jazdecká • 151.990 € • reality-trinity.sk
2 pokoje, Nové Zámky, Jazdecká
47 m² • 151.990 €
3 234 €/m² • 47 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 152.000 € • cityrealplus.sk
2 pokoje, Nové Zámky
47 m² • 152.000 €
3 302 €/m² • 46 m² • 2 pokoje, Nové Zámky • 151.900 € • real-property.sk
2 pokoje, Nové Zámky
46 m² • 151.900 €
Dvory nad Žitavou
1 200 €/m² • 75 m² • 3 pokój, Dvory nad Žitavou • 90.000 € • a-zreality.sk
3 pokój, Dvory nad Žitavou
75 m² • 90.000 €
1 361 €/m² • 61 m² • 3 pokój, Dvory nad Žitavou • 83.000 € • reality-trinity.sk
3 pokój, Dvory nad Žitavou
61 m² • 83.000 €
1 739 €/m² • 46 m² • 1 pokój, Dvory nad Žitavou • 80.000 € • cityrealplus.sk
1 pokój, Dvory nad Žitavou
46 m² • 80.000 €
1 983 €/m² • 72 m² • Apartament, Dvory nad Žitavou • 142.740 € • lupareal.sk
Apartament, Dvory nad Žitavou
72 m² • 142.740 €
Šurany
2 340 €/m² • 50 m² • 2 pokoje, Šurany • 117.000 € • expertbyvania.sk
2 pokoje, Šurany
50 m² • 117.000 €
2 856 €/m² • 84 m² • 3 pokój, Šurany, MDŽ • 239.900 € • cityrealplus.sk
3 pokój, Šurany, MDŽ
84 m² • 239.900 €
Štúrovo
1 341 €/m² • 41 m² • 1 pokój, Štúrovo, Železničný rad • 55.000 € • cityrealplus.sk
1 pokój, Štúrovo, Železničný rad
41 m² • 55.000 €
1 537 €/m² • 41 m² • 1 pokój, Štúrovo, Železničný rad • 63.000 € • cityrealplus.sk
1 pokój, Štúrovo, Železničný rad
41 m² • 63.000 €
Andovce
Dolný Ohaj
1 127 €/m² • 150 m² • Apartament, Dolný Ohaj • 169.000 € • allinclusivereal.sk
Apartament, Dolný Ohaj
150 m² • 169.000 €
Dubník
Gbelce
Kolta
Komjatice
1 883 €/m² • 77 m² • 3 pokój, Komjatice, Nábrežie • 145.000 € • a-zreality.sk
3 pokój, Komjatice, Nábrežie
77 m² • 145.000 €
Komoča
Malá nad Hronom
478 €/m² • 136 m² • Apartament, Malá nad Hronom • 65.000 € • allinclusivereal.sk
Apartament, Malá nad Hronom
136 m² • 65.000 €
Podhájska
1 175 €/m² • 200 m² • Apartament, Podhájska • 235.000 € • dobrereality.sk
Apartament, Podhájska
200 m² • 235.000 €
Trávnica
1 890 €/m² • 100 m² • 3 pokój, Trávnica • 189.000 € • finprofitgroup.sk
3 pokój, Trávnica
100 m² • 189.000 €
Úľany nad Žitavou
54 m² • 2 izbový, Úľany nad Žitavou, Hlavná • kingreal.sk (New!)
2 izbový, Úľany nad Žitavou, Hlavná
54 m² (New!)