Rimavská Sobota
1 323 €/m² • 62 m² • 2 pokoje, Rimavská Sobota, Sídlisko Rimava • 82.000 € • vasaspolocnost.sk
2 pokoje, Rimavská Sobota, Sídlisko Rimava
62 m² • 82.000 €
1 412 €/m² • 92 m² • 4 pokój, Rimavská Sobota, Sobôtka • 129.900 € • dobrereality.sk
4 pokój, Rimavská Sobota, Sobôtka
92 m² • 129.900 €
1 413 €/m² • 63 m² • 2 pokoje, Rimavská Sobota • 89.000 € • realitybemi.sk
2 pokoje, Rimavská Sobota
63 m² • 89.000 €
1 417 €/m² • 60 m² • 2 pokoje, Rimavská Sobota • 85.000 € • realitybemi.sk
2 pokoje, Rimavská Sobota
60 m² • 85.000 €
1 446 €/m² • 76 m² • 3 pokój, Rimavská Sobota • 109.900 € • bosen.sk
3 pokój, Rimavská Sobota
76 m² • 109.900 €
1 811 €/m² • 90 m² • 3 pokój, Rimavská Sobota • 163.000 € • recloud.sk
3 pokój, Rimavská Sobota
90 m² • 163.000 €
Hnúšťa
669 €/m² • 70 m² • Apartament, Hnúšťa, Likier • 46.800 € • peknebyvanierk.sk
Apartament, Hnúšťa, Likier
70 m² • 46.800 €
Tisovec
854 €/m² • 28 m² • 1 pokój, Tisovec, Štefánikova • 23.900 € • vasaspolocnost.sk
1 pokój, Tisovec, Štefánikova
28 m² • 23.900 €