Trnava
1 013 €/m² • 117 m² • Apartament, Trnava, Medziháj • 118.500 € • gestto.sk
Apartament, Trnava, Medziháj
117 m² • 118.500 €
1 790 €/m² • 214 m² • 5 pokój, Trnava • 383.000 € • andelzachar.sk
5 pokój, Trnava
214 m² • 383.000 €
1 797 €/m² • 74 m² • Apartament, Trnava • 133.000 € • dombart.sk
Apartament, Trnava
74 m² • 133.000 €
2 023 €/m² • 70 m² • 3 pokój, Trnava, Hlavná • 141.600 € • nikareal.sk
3 pokój, Trnava, Hlavná
70 m² • 141.600 €
2 040 €/m² • 125 m² • 4 pokój, Trnava, Zelený kríčok • 255.000 € • veryreal.sk
4 pokój, Trnava, Zelený kríčok
125 m² • 255.000 €
2 194 €/m² • 82 m² • 4 pokój, Trnava, Bedřicha Smetanu • 179.900 € • brothersreal.com
4 pokój, Trnava, Bedřicha Smetanu
82 m² • 179.900 €
2 363 €/m² • 91 m² • 3 pokój, Trnava, Kamenný mlyn • 215.000 € • andelzachar.sk
3 pokój, Trnava, Kamenný mlyn
91 m² • 215.000 €
2 499 €/m² • 72 m² • Apartament, Trnava • 179.900 € • neoreal.sk
Apartament, Trnava
72 m² • 179.900 €
2 541 €/m² • 61 m² • 2 pokoje, Trnava, Bedřicha Smetanu • 154.990 € • time4dreams.sk
2 pokoje, Trnava, Bedřicha Smetanu
61 m² • 154.990 €
2 563 €/m² • 80 m² • 3 pokój, Trnava, Andreja Kubinu • 205.000 € • salea.sk (New!)
3 pokój, Trnava, Andreja Kubinu
80 m² • 205.000 € (New!)
2 601 €/m² • 73 m² • 3 pokój, Trnava, Rovná • 189.900 € • realfinanc.sk
3 pokój, Trnava, Rovná
73 m² • 189.900 €
2 619 €/m² • 210 m² • Apartament, Trnava • 550.000 € • neoreal.sk
Apartament, Trnava
210 m² • 550.000 €
2 652 €/m² • 66 m² • 3 pokój, Trnava, Čajkovského • 175.000 € • blackloft.sk
3 pokój, Trnava, Čajkovského
66 m² • 175.000 €
2 657 €/m² • 79 m² • Apartament, Trnava, Hospodárska • 209.900 € • neoreal.sk
Apartament, Trnava, Hospodárska
79 m² • 209.900 €
2 674 €/m² • 86 m² • Apartament, Trnava, Sladovnícka • 230.000 € • mirareal.sk
Apartament, Trnava, Sladovnícka
86 m² • 230.000 €
2 746 €/m² • 71 m² • 3 pokój, Trnava, Vladimíra Clementisa • 195.000 € • blackloft.sk
3 pokój, Trnava, Vladimíra Clementisa
71 m² • 195.000 €
2 749 €/m² • 68 m² • 3 pokój, Trnava • 186.900 € • reality-trnava.sk
3 pokój, Trnava
68 m² • 186.900 €
2 754 €/m² • 138 m² • Apartament, Trnava • 380.000 € • neoreal.sk
Apartament, Trnava
138 m² • 380.000 €
2 768 €/m² • 65 m² • 2 pokoje, Trnava • 179.900 € • kamenarpartners.sk
2 pokoje, Trnava
65 m² • 179.900 €
2 784 €/m² • 93 m² • 4 pokój, Trnava, Štefana Moyzesa • 258.900 € • salea.sk
4 pokój, Trnava, Štefana Moyzesa
93 m² • 258.900 €
2 784 €/m² • 79 m² • 3 pokój, Trnava, Na hlinách • 219.900 € • marcoreal.sk
3 pokój, Trnava, Na hlinách
79 m² • 219.900 €
2 803 €/m² • 66 m² • 3 pokój, Trnava, Gejzu Dusíka • 185.000 € • creexreality.sk
3 pokój, Trnava, Gejzu Dusíka
66 m² • 185.000 €
2 818 €/m² • 55 m² • 3 pokój, Trnava, Gejzu Dusíka • 155.000 € • reality-trnava.sk
3 pokój, Trnava, Gejzu Dusíka
55 m² • 155.000 €
2 894 €/m² • 190 m² • Apartament, Trnava • 549.900 € • neoreal.sk
Apartament, Trnava
190 m² • 549.900 €
2 967 €/m² • 60 m² • 3 pokój, Trnava, Orešianska • 178.000 € • mezeireality.sk
3 pokój, Trnava, Orešianska
60 m² • 178.000 €
3 000 €/m² • 75 m² • 4 pokój, Trnava, Bučianska • 225.000 € • marcoreal.sk
4 pokój, Trnava, Bučianska
75 m² • 225.000 €
3 034 €/m² • 87 m² • 2 pokoje, Trnava • 264.000 € • mezeireality.sk
2 pokoje, Trnava
87 m² • 264.000 €
3 042 €/m² • 143 m² • Apartament, Trnava • 435.000 € • gestto.sk
Apartament, Trnava
143 m² • 435.000 €
3 100 €/m² • 129 m² • Apartament, Trnava • 399.900 € • neoreal.sk
Apartament, Trnava
129 m² • 399.900 €
3 233 €/m² • 51 m² • 2 pokoje, Trnava, Modranka • 164.900 € • neoreal.sk
2 pokoje, Trnava, Modranka
51 m² • 164.900 €
3 244 €/m² • 86 m² • 3 pokój, Trnava, Novomestská • 279.000 € • diamondreality.sk
3 pokój, Trnava, Novomestská
86 m² • 279.000 €
3 255 €/m² • 51 m² • 2 pokoje, Trnava, Jiráskova • 166.000 € • reality-biciar.sk (New!)
2 pokoje, Trnava, Jiráskova
51 m² • 166.000 € (New!)
3 360 €/m² • 52 m² • 3 pokój, Trnava, Gejzu Dusíka • 174.700 € • kamenarpartners.sk
3 pokój, Trnava, Gejzu Dusíka
52 m² • 174.700 €
3 460 €/m² • 50 m² • 2 pokoje, Trnava, Koniarekova • 173.000 € • marcoreal.sk
2 pokoje, Trnava, Koniarekova
50 m² • 173.000 €
3 498 €/m² • 48 m² • 2 pokoje, Trnava, Modranka • 167.900 € • neoreal.sk
2 pokoje, Trnava, Modranka
48 m² • 167.900 €
3 545 €/m² • 55 m² • 2 pokoje, Trnava, Študentská • 195.000 € • reality-biciar.sk (New!)
2 pokoje, Trnava, Študentská
55 m² • 195.000 € (New!)
3 549 €/m² • 71 m² • 3 pokój, Trnava, Tehelná • 252.000 € • lpreality.sk (New!)
3 pokój, Trnava, Tehelná
71 m² • 252.000 € (New!)
3 568 €/m² • 88 m² • 3 pokój, Trnava, Jána Bottu • 314.000 € • veryreal.sk
3 pokój, Trnava, Jána Bottu
88 m² • 314.000 €
3 570 €/m² • 56 m² • 2 pokoje, Trnava • 199.900 € • andelzachar.sk
2 pokoje, Trnava
56 m² • 199.900 €
3 592 €/m² • 71 m² • 3 pokój, Trnava • 255.000 € • diamondreality.sk
3 pokój, Trnava
71 m² • 255.000 €
3 767 €/m² • 43 m² • 2 pokoje, Trnava, Koniarekova • 162.000 € • trnavareality.sk
2 pokoje, Trnava, Koniarekova
43 m² • 162.000 €
3 823 €/m² • 62 m² • 2 pokoje, Trnava, Titusa Zemana • 237.000 € • mezeireality.sk
2 pokoje, Trnava, Titusa Zemana
62 m² • 237.000 €
3 871 €/m² • 85 m² • 4 pokój, Trnava, Halenárska • 329.000 € • mezeireality.sk
4 pokój, Trnava, Halenárska
85 m² • 329.000 €
3 944 €/m² • 90 m² • 2 pokoje, Trnava • 355.000 € • hermesestate.sk
2 pokoje, Trnava
90 m² • 355.000 €
4 040 €/m² • 50 m² • Apartament, Trnava, Kamenný mlyn • 202.000 € • plusreality.sk (New!)
Apartament, Trnava, Kamenný mlyn
50 m² • 202.000 € (New!)
4 167 €/m² • 30 m² • Apartament, Trnava, Okružná • 125.000 € • gestto.sk
Apartament, Trnava, Okružná
30 m² • 125.000 €
4 292 €/m² • 24 m² • 1 pokój, Trnava, Coburgova • 103.000 € • reality-biciar.sk
1 pokój, Trnava, Coburgova
24 m² • 103.000 €
4 388 €/m² • 41 m² • Apartament, Trnava • 179.900 € • neoreal.sk
Apartament, Trnava
41 m² • 179.900 €
4 552 €/m² • 29 m² • 1 pokój, Trnava, Čajkovského • 132.000 € • reality-biciar.sk (New!)
1 pokój, Trnava, Čajkovského
29 m² • 132.000 € (New!)
4 800 €/m² • 25 m² • Studio, Trnava, Vladimíra Clementisa • 120.000 € • reality-biciar.sk
Studio, Trnava, Vladimíra Clementisa
25 m² • 120.000 €
5 171 €/m² • 41 m² • 1 pokój, Trnava, Hornopotočná • 212.000 € • karpatyreality.sk
1 pokój, Trnava, Hornopotočná
41 m² • 212.000 €
Biely Kostol
2 584 €/m² • 58 m² • 2 pokoje, Biely Kostol • 149.900 € • bonjourreal.sk
2 pokoje, Biely Kostol
58 m² • 149.900 €
3 034 €/m² • 59 m² • Apartament, Biely Kostol • 179.000 € • gestto.sk
Apartament, Biely Kostol
59 m² • 179.000 €
3 230 €/m² • 44 m² • Apartament, Biely Kostol • 142.100 € • plusreality.sk (New!)
Apartament, Biely Kostol
44 m² • 142.100 € (New!)
3 309 €/m² • 46 m² • Apartament, Biely Kostol • 152.200 € • plusreality.sk (New!)
Apartament, Biely Kostol
46 m² • 152.200 € (New!)
Dolná Krupá
2 468 €/m² • 109 m² • 4 pokój, Dolná Krupá, Hlavná • 269.000 € • realfinanc.sk
4 pokój, Dolná Krupá, Hlavná
109 m² • 269.000 €
2 531 €/m² • 81 m² • 4 pokój, Dolná Krupá, Podhájska • 205.000 € • realfinanc.sk
4 pokój, Dolná Krupá, Podhájska
81 m² • 205.000 €
2 580 €/m² • 81 m² • 4 pokój, Dolná Krupá, Podhájska • 209.000 € • realfinanc.sk
4 pokój, Dolná Krupá, Podhájska
81 m² • 209.000 €
Vlčkovce
1 703 €/m² • 88 m² • 2 pokoje, Vlčkovce • 149.900 € • archeus.sk
2 pokoje, Vlčkovce
88 m² • 149.900 €
1 870 €/m² • 69 m² • 3 pokój, Vlčkovce • 129.000 € • andelzachar.sk
3 pokój, Vlčkovce
69 m² • 129.000 €
2 454 €/m² • 55 m² • 2 pokoje, Vlčkovce • 134.990 € • vianemareal.eu
2 pokoje, Vlčkovce
55 m² • 134.990 €
Cífer
Voderady
3 258 €/m² • 62 m² • 3 pokój, Voderady, A. Kubinu • 202.000 € • lpreality.sk (New!)
3 pokój, Voderady, A. Kubinu
62 m² • 202.000 € (New!)
3 491 €/m² • 53 m² • Apartament, Voderady, A. Kubinu • 185.000 € • gestto.sk
Apartament, Voderady, A. Kubinu
53 m² • 185.000 €
Bohdanovce nad Trnavou
4 850 €/m² • 34 m² • 1,5 pokoju, Bohdanovce nad Trnavou, Špačinská • 164.900 € • neoreal.sk
1,5 pokoju, Bohdanovce nad Trnavou, Špačinská
34 m² • 164.900 €
Boleráz
1 889 €/m² • 90 m² • 3 pokój, Boleráz • 170.000 € • mezeireality.sk
3 pokój, Boleráz
90 m² • 170.000 €
Borová
2 402 €/m² • 57 m² • 2 pokoje, Borová • 136.900 € • expertbyvania.sk
2 pokoje, Borová
57 m² • 136.900 €
Dlhá
Košolná
2 541 €/m² • 185 m² • 4 pokój, Košolná • 470.000 € • marcoreal.sk
4 pokój, Košolná
185 m² • 470.000 €
Smolenice
1 015 €/m² • 265 m² • Apartament, Smolenice • 269.000 € • realfinanc.sk
Apartament, Smolenice
265 m² • 269.000 €
Suchá nad Parnou
2 540 €/m² • 50 m² • 2 pokoje, Suchá nad Parnou • 127.000 € • nestproperty.sk
2 pokoje, Suchá nad Parnou
50 m² • 127.000 €