Wien
546 €/m² • 1.428 m² • Działka budowlana, 1210 Wien • 780.000 € • sue-immobilien.at
Działka budowlana, 1210 Wien
1.428 m² • 780.000 €
783 €/m² • 446 m² • Działka, 1210 Wien • 349.000 € • immo-express.at
Działka, 1210 Wien
446 m² • 349.000 €
797 €/m² • 1.883 m² • Działka, 1210 Wien • 1.500.000 € • hofbauer-partner.at
Działka, 1210 Wien
1.883 m² • 1.500.000 €
874 €/m² • 570 m² • Działka budowlana, 1210 Wien • 498.000 € • newimmobilien.at
Działka budowlana, 1210 Wien
570 m² • 498.000 €
951 €/m² • 1.052 m² • Działka budowlana, 1210 Wien • 999.999 € • cruz-immobilien.at (New!)
Działka budowlana, 1210 Wien
1.052 m² • 999.999 € (New!)
1 100 €/m² • 500 m² • Działka budowlana, 1210 Wien • 550.000 € • helion-immobilien.at
Działka budowlana, 1210 Wien
500 m² • 550.000 €
1 111 €/m² • 450 m² • Działka, 1210 Wien • 500.000 € • remax-magic.at
Działka, 1210 Wien
450 m² • 500.000 €
1 162 €/m² • 383 m² • Działka, 1210 Wien • 445.000 € • hofbauer-partner.at
Działka, 1210 Wien
383 m² • 445.000 €
1 369 €/m² • 1.074 m² • Działka, 1210 Wien • 1.470.000 € • cardo.at
Działka, 1210 Wien
1.074 m² • 1.470.000 €
1 528 €/m² • 1.930 m² • Działka budowlana, 1210 Wien • 2.950.000 € • bestreal.at
Działka budowlana, 1210 Wien
1.930 m² • 2.950.000 €
1 603 €/m² • 610 m² • Działka, 1210 Wien • 978.000 € • raiffeisen-immobilien.at
Działka, 1210 Wien
610 m² • 978.000 €
1 929 €/m² • 2.332 m² • Działka budowlana, 1210 Wien • 4.499.000 € • immo-express.at
Działka budowlana, 1210 Wien
2.332 m² • 4.499.000 €