Wien
525 €/m² • 3.790 m² • Biuro, 1210 Wien, Pastorstraße • 1.990.000 € • immo-city.at
Biuro, 1210 Wien, Pastorstraße
3.790 m² • 1.990.000 €
1 000 €/m² • 15 m² • Parking, 1210 Wien • 15.000 € • viennaestate.com
Parking, 1210 Wien
15 m² • 15.000 €
1 076 €/m² • 6.043 m² • Biznes, 1210 Wien • 6.500.000 € • helion-immobilien.at
Biznes, 1210 Wien
6.043 m² • 6.500.000 €
1 164 €/m² • 507 m² • Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien • 590.000 € • hofbauer-partner.at
Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien
507 m² • 590.000 €
1 786 €/m² • 14 m² • Parking, 1210 Wien • 25.000 € • raiffeisen-immobilien.at
Parking, 1210 Wien
14 m² • 25.000 €
2 000 €/m² • 14 m² • Parking, 1210 Wien, Gerichtsgasse • 28.000 € • quin.immo
Parking, 1210 Wien, Gerichtsgasse
14 m² • 28.000 €
2 014 €/m² • 1.465 m² • Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien • 2.950.000 € • bestreal.at
Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien
1.465 m² • 2.950.000 €
2 153 €/m² • 111 m² • Biznes, 1210 Wien • 239.000 € • perfect-deal-immobilien.at
Biznes, 1210 Wien
111 m² • 239.000 €
2 208 €/m² • 1.200 m² • Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien • 2.650.000 € • helion-immobilien.at
Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien
1.200 m² • 2.650.000 €
2 242 €/m² • 12 m² • Parking, 1210 Wien, Voltagasse • 26.900 € • real-vision.at
Parking, 1210 Wien, Voltagasse
12 m² • 26.900 €
2 399 €/m² • 333 m² • Pomieszczenia biznesowe, 1210 Wien • 799.000 € • mercatoimmobilien.at
Pomieszczenia biznesowe, 1210 Wien
333 m² • 799.000 €
2 455 €/m² • 11 m² • Parking, 1210 Wien, Schenkendorfgasse • 27.000 € • smkimmo.at
Parking, 1210 Wien, Schenkendorfgasse
11 m² • 27.000 €
3 165 €/m² • 1.106 m² • Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien • 3.500.000 € • bereswill.at
Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien
1.106 m² • 3.500.000 €
3 593 €/m² • 835 m² • Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien • 3.000.000 € • conceptforliving.at
Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien
835 m² • 3.000.000 €
3 839 €/m² • 31 m² • Przemysł, 1210 Wien • 119.000 € • valerto.immo
Przemysł, 1210 Wien
31 m² • 119.000 €
4 627 €/m² • 381 m² • Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien, Bahnhof Floridsdorf • 1.763.000 € • 3es.at
Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien, Bahnhof Floridsdorf
381 m² • 1.763.000 €
4 701 €/m² • 375 m² • Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien • 1.763.000 € • gottliebproperties.at
Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien
375 m² • 1.763.000 €
5 938 €/m² • 768 m² • Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien • 4.560.000 € • raiffeisen-immobilien.at
Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien
768 m² • 4.560.000 €
6 471 €/m² • 34 m² • Pomieszczenia biznesowe, 1210 Wien, Stammersdorfer Straße • 220.000 € • 7doerfer.at
Pomieszczenia biznesowe, 1210 Wien, Stammersdorfer Straße
34 m² • 220.000 €
6 806 €/m² • 382 m² • Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien • 2.600.000 € • lifestyle-properties.at
Nieruchomość komercyjna, 1210 Wien
382 m² • 2.600.000 €
8 377 €/m² • 191 m² • Biznes, 1210 Wien • 1.600.000 € • atrium-real.at
Biznes, 1210 Wien
191 m² • 1.600.000 €