Krynica-Zdrój
4 444 zł/m² • 36 m² • Mieszkanie, Krynica-Zdrój • 160.000 zł • bezposrednio.pl
Mieszkanie, Krynica-Zdrój
36 m² • 160.000 zł
9 217 zł/m² • 44 m² • 1 pokój, Krynica-Zdrój • 405.527 zł • propertyhomes.pl
1 pokój, Krynica-Zdrój
44 m² • 405.527 zł
9 980 zł/m² • 50 m² • 2 pokoje, Krynica-Zdrój, Czarny Potok • 499.000 zł • wdpartner.pl
2 pokoje, Krynica-Zdrój, Czarny Potok
50 m² • 499.000 zł
10 207 zł/m² • 29 m² • 1 pokój, Krynica-Zdrój, Stara Droga • 296.000 zł • investor.waw.pl
1 pokój, Krynica-Zdrój, Stara Droga
29 m² • 296.000 zł
10 926 zł/m² • 27 m² • 1 pokój, Krynica-Zdrój • 295.000 zł • klimczak-ns.pl
1 pokój, Krynica-Zdrój
27 m² • 295.000 zł
11 818 zł/m² • 55 m² • 3 pokoje, Krynica-Zdrój • 650.000 zł • serwin.com.pl
3 pokoje, Krynica-Zdrój
55 m² • 650.000 zł
12 030 zł/m² • 133 m² • 5 pokoje, Krynica-Zdrój • 1.600.000 zł • serwin.com.pl
5 pokoje, Krynica-Zdrój
133 m² • 1.600.000 zł
12 357 zł/m² • 42 m² • 2 pokoje, Krynica-Zdrój, Źródlana • 519.000 zł • homfi.com
2 pokoje, Krynica-Zdrój, Źródlana
42 m² • 519.000 zł
12 778 zł/m² • 36 m² • 2 pokoje, Krynica-Zdrój, Źródlana • 460.000 zł • homfi.com
2 pokoje, Krynica-Zdrój, Źródlana
36 m² • 460.000 zł
14 455 zł/m² • 55 m² • 3 pokoje, Krynica-Zdrój • 795.000 zł • petryla.pl
3 pokoje, Krynica-Zdrój
55 m² • 795.000 zł
21 623 zł/m² • 41 m² • 2 pokoje, Krynica-Zdrój • 886.554 zł • houseexpert.pl (New!)
2 pokoje, Krynica-Zdrój
41 m² • 886.554 zł (New!)
Świniarsko
8 615 zł/m² • 39 m² • 2 pokoje, Świniarsko • 336.000 zł • house.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Świniarsko
39 m² • 336.000 zł
8 725 zł/m² • 61 m² • 4 pokoje, Świniarsko • 532.232 zł • house.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Świniarsko
61 m² • 532.232 zł
8 771 zł/m² • 57 m² • 3 pokoje, Świniarsko • 499.950 zł • house.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Świniarsko
57 m² • 499.950 zł
8 785 zł/m² • 61 m² • 4 pokoje, Świniarsko • 535.900 zł • house.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Świniarsko
61 m² • 535.900 zł
9 065 zł/m² • 54 m² • 3 pokoje, Świniarsko • 489.500 zł • house.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Świniarsko
54 m² • 489.500 zł
9 234 zł/m² • 54 m² • 3 pokoje, Świniarsko • 498.650 zł • house.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Świniarsko
54 m² • 498.650 zł
9 253 zł/m² • 54 m² • 3 pokoje, Świniarsko • 499.670 zł • house.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Świniarsko
54 m² • 499.670 zł
Polna
6 160 zł/m² • 25 m² • Mieszkanie, Polna • 154.000 zł • lublin.kncn.pl
Mieszkanie, Polna
25 m² • 154.000 zł
10 907 zł/m² • 54 m² • 3 pokoje, Polna • 589.000 zł • posredniknieruchomosci.pl (New!)
3 pokoje, Polna
54 m² • 589.000 zł (New!)
10 926 zł/m² • 31 m² • 1 pokój, Polna • 338.703 zł • posredniknieruchomosci.pl (New!)
1 pokój, Polna
31 m² • 338.703 zł (New!)
11 161 zł/m² • 27 m² • 1 pokój, Polna • 301.345 zł • posredniknieruchomosci.pl
1 pokój, Polna
27 m² • 301.345 zł
11 481 zł/m² • 54 m² • 1 pokój, Polna • 620.000 zł • smolczynska.pl
1 pokój, Polna
54 m² • 620.000 zł
Niskowa
9 047 zł/m² • 64 m² • 4 pokoje, Niskowa • 579.000 zł • semacore.pl
4 pokoje, Niskowa
64 m² • 579.000 zł
10 413 zł/m² • 46 m² • 3 pokoje, Niskowa • 479.000 zł • semacore.pl
3 pokoje, Niskowa
46 m² • 479.000 zł
22 143 zł/m² • 28 m² • 4 pokoje, Niskowa • 620.000 zł • imperiumns.pl
4 pokoje, Niskowa
28 m² • 620.000 zł
Chełmiec
9 688 zł/m² • 32 m² • 1 pokój, Chełmiec • 310.000 zł • imperiumns.pl
1 pokój, Chełmiec
32 m² • 310.000 zł
Dąbrowa
5 714 zł/m² • 119 m² • Mieszkanie, Dąbrowa • 680.000 zł • centrumns.pl
Mieszkanie, Dąbrowa
119 m² • 680.000 zł
Gródek nad Dunajcem
5 790 zł/m² • 62 m² • 3 pokoje, Gródek nad Dunajcem • 359.000 zł • klimczak-ns.pl
3 pokoje, Gródek nad Dunajcem
62 m² • 359.000 zł
Mochnaczka Niżna
12 004 zł/m² • 67 m² • 3 pokoje, Mochnaczka Niżna • 804.276 zł • oferty.davidovska.pl
3 pokoje, Mochnaczka Niżna
67 m² • 804.276 zł
Mogilno
5 069 zł/m² • 72 m² • 3 pokoje, Mogilno • 365.000 zł • centrumns.pl
3 pokoje, Mogilno
72 m² • 365.000 zł
Rożnów
5 756 zł/m² • 78 m² • Mieszkanie, Rożnów • 449.000 zł • domfinance.pl
Mieszkanie, Rożnów
78 m² • 449.000 zł