Krynica-Zdrój
3 255 zł/m² • 55 m² • Komercyjny, Krynica-Zdrój • 179.000 zł • lux-estate.net
Komercyjny, Krynica-Zdrój
55 m² • 179.000 zł
3 324 zł/m² • 1.083 m² • Komercyjny, Krynica-Zdrój • 3.600.000 zł • propertynowysacz.pl
Komercyjny, Krynica-Zdrój
1.083 m² • 3.600.000 zł
3 743 zł/m² • 764 m² • Komercyjny, Krynica-Zdrój • 2.860.000 zł • 4sciany-nieruchomosci.pl
Komercyjny, Krynica-Zdrój
764 m² • 2.860.000 zł
4 438 zł/m² • 800 m² • Komercyjny, Krynica-Zdrój, Halna • 3.550.000 zł • jcpartners.pl
Komercyjny, Krynica-Zdrój, Halna
800 m² • 3.550.000 zł
4 703 zł/m² • 391 m² • Komercyjny, Krynica-Zdrój, Kazimierza Pułaskiego • 1.838.875 zł • super-nieruchomosci.com
Komercyjny, Krynica-Zdrój, Kazimierza Pułaskiego
391 m² • 1.838.875 zł
8 487 zł/m² • 2.000 m² • Komercyjny, Krynica-Zdrój • 16.973.600 zł • locus.pl
Komercyjny, Krynica-Zdrój
2.000 m² • 16.973.600 zł
Gródek nad Dunajcem
3 851 zł/m² • 148 m² • Komercyjny, Gródek nad Dunajcem • 570.000 zł • imperiumns.pl
Komercyjny, Gródek nad Dunajcem
148 m² • 570.000 zł