Stupava
3 €/m² • 1.467 m² • Działki, Stupava • 4.500 € • slovakestate.com
Działki, Stupava
1.467 m² • 4.500 €
7 €/m² • 5.245 m² • Pole, Stupava, Ferdiša Kostku • 7 €/m² • 1bcr.sk
Pole, Stupava, Ferdiša Kostku
5.245 m² • 7 €/m²
12 €/m² • 2.574 m² • Ogród, Stupava • 29.990 € • romantickechalupy.sk
Ogród, Stupava
2.574 m² • 29.990 €
15 €/m² • 2.812 m² • Użytki zielone, Stupava, Ferdiša Kostku • 15 €/m² • 1bcr.sk
Użytki zielone, Stupava, Ferdiša Kostku
2.812 m² • 15 €/m²
19 €/m² • 515 m² • Działka, Stupava • 9.990 € • brefinreal.sk (New!)
Działka, Stupava
515 m² • 9.990 € (New!)
20 €/m² • 5.832 m² • Działka, Stupava, Ferdiša Kostku • 20 €/m² • 1bcr.sk
Działka, Stupava, Ferdiša Kostku
5.832 m² • 20 €/m²
21 €/m² • 6.200 m² • Ogród, Stupava, Marianska • 127.990 € • partnerspro.sk
Ogród, Stupava, Marianska
6.200 m² • 127.990 €
23 €/m² • 568 m² • Działka, Stupava • 12.990 € • brefinreal.sk (New!)
Działka, Stupava
568 m² • 12.990 € (New!)
25 €/m² • 2.902 m² • Działka, Stupava, Mást • 25 €/m² • accentreal.sk
Działka, Stupava, Mást
2.902 m² • 25 €/m²
33 €/m² • 1.756 m² • Działka, Stupava • 57.800 € • romantickechalupy.sk
Działka, Stupava
1.756 m² • 57.800 €
42 €/m² • 426 m² • Działka budowlana, Stupava • 18.000 € • romantickechalupy.sk
Działka budowlana, Stupava
426 m² • 18.000 €
95 €/m² • 369 m² • Ogród, Stupava, Malacká • 34.990 € • partnerspro.sk
Ogród, Stupava, Malacká
369 m² • 34.990 €
110 €/m² • 10.000 m² • Działka, Stupava • 1.100.000 € • bosen.sk
Działka, Stupava
10.000 m² • 1.100.000 €
113 €/m² • 4.240 m² • Działka, Stupava, Lesná • 480.000 € • bondreality.sk
Działka, Stupava, Lesná
4.240 m² • 480.000 €
152 €/m² • 454 m² • Działka, Stupava, Devínska cesta • 69.010 € • reality.ba
Działka, Stupava, Devínska cesta
454 m² • 69.010 €
173 €/m² • 3.352 m² • Działka budowlana, Stupava, Platanová • 580.000 € • abertal.sk
Działka budowlana, Stupava, Platanová
3.352 m² • 580.000 €
176 €/m² • 1.424 m² • Działka, Stupava • 250.000 € • maxareality.sk
Działka, Stupava
1.424 m² • 250.000 €
200 €/m² • 5.637 m² • Działka rekreacyjna, Stupava, Karpatská • 200 €/m² • amosreality.sk
Działka rekreacyjna, Stupava, Karpatská
5.637 m² • 200 €/m²
225 €/m² • 507 m² • Działka budowlana, Stupava • 114.000 € • reality.ba
Działka budowlana, Stupava
507 m² • 114.000 €
244 €/m² • 1.597 m² • Działka, Stupava • 389.000 € • bondreality.sk
Działka, Stupava
1.597 m² • 389.000 €
244 €/m² • 1.597 m² • Działka budowlana, Stupava, Lesná • 244 €/m² • bondreality.sk
Działka budowlana, Stupava, Lesná
1.597 m² • 244 €/m²
251 €/m² • 1.154 m² • Działka budowlana, Stupava • 290.000 € • estateinvest.sk
Działka budowlana, Stupava
1.154 m² • 290.000 €
280 €/m² • 3.986 m² • Działka, Stupava, Železničná • 280 €/m² • alfasaluto.sk
Działka, Stupava, Železničná
3.986 m² • 280 €/m²
282 €/m² • 1.843 m² • Działka budowlana, Stupava • 282 €/m² • incorp.sk
Działka budowlana, Stupava
1.843 m² • 282 €/m²
285 €/m² • 1.382 m² • Działka budowlana, Stupava • 285 €/m² • incorp.sk
Działka budowlana, Stupava
1.382 m² • 285 €/m²
286 €/m² • 1.154 m² • Działka budowlana, Stupava • 330.000 € • elyzia.sk
Działka budowlana, Stupava
1.154 m² • 330.000 €
289 €/m² • 922 m² • Działka budowlana, Stupava • 289 €/m² • incorp.sk
Działka budowlana, Stupava
922 m² • 289 €/m²
292 €/m² • 461 m² • Działka budowlana, Stupava • 292 €/m² • incorp.sk
Działka budowlana, Stupava
461 m² • 292 €/m²
321 €/m² • 389 m² • Ogród, Stupava, Mást • 125.000 € • rkanna.sk
Ogród, Stupava, Mást
389 m² • 125.000 €
422 €/m² • 557 m² • Działka budowlana, Stupava, Kosatcová • 235.000 € • mikelssen.sk
Działka budowlana, Stupava, Kosatcová
557 m² • 235.000 €
436 €/m² • 619 m² • Działka budowlana, Stupava • 270.000 € • 1bcr.sk
Działka budowlana, Stupava
619 m² • 270.000 €
Zohor
6 €/m² • 11.772 m² • Pole, Zohor, Dolná • 64.746 € • eclipsereal.sk
Pole, Zohor, Dolná
11.772 m² • 64.746 €
8 €/m² • 48.424 m² • Pole, Zohor, Dolná • 363.180 € • eclipsereal.sk
Pole, Zohor, Dolná
48.424 m² • 363.180 €
32 €/m² • 780 m² • Pole, Zohor, Staničná • 25.000 € • 1bcr.sk
Pole, Zohor, Staničná
780 m² • 25.000 €
45 €/m² • 400 m² • Działka, Zohor, Dolná • 17.900 € • eclipsereal.sk
Działka, Zohor, Dolná
400 m² • 17.900 €
56 €/m² • 5.246 m² • Działka, Zohor, Priemyselná • 293.530 € • eclipsereal.sk
Działka, Zohor, Priemyselná
5.246 m² • 293.530 €
85 €/m² • 5.379 m² • Działka, Zohor, Lábska • 85 €/m² • komercne.sk
Działka, Zohor, Lábska
5.379 m² • 85 €/m²
87 €/m² • 400 m² • Ogród, Zohor, Lozornianska • 34.990 € • partnerspro.sk
Ogród, Zohor, Lozornianska
400 m² • 34.990 €
209 €/m² • 452 m² • Działka, Zohor, Nad potokom • 94.500 € • brsreality.sk
Działka, Zohor, Nad potokom
452 m² • 94.500 €
216 €/m² • 854 m² • Działka budowlana, Zohor, Nad potokom • 184.466 € • eclipsereal.sk
Działka budowlana, Zohor, Nad potokom
854 m² • 184.466 €
224 €/m² • 936 m² • Działka budowlana, Zohor • 210.000 € • eclipsereal.sk
Działka budowlana, Zohor
936 m² • 210.000 €
225 €/m² • 4.088 m² • Działka budowlana, Zohor • 225 €/m² • amosreality.sk
Działka budowlana, Zohor
4.088 m² • 225 €/m²
225 €/m² • 2.951 m² • Działka budowlana, Zohor • 225 €/m² • eclipsereal.sk
Działka budowlana, Zohor
2.951 m² • 225 €/m²
225 €/m² • 543 m² • Działka budowlana, Zohor, Nad potokom • 122.266 € • eclipsereal.sk
Działka budowlana, Zohor, Nad potokom
543 m² • 122.266 €
230 €/m² • 450 m² • Działka budowlana, Zohor, Nad potokom • 103.666 € • eclipsereal.sk
Działka budowlana, Zohor, Nad potokom
450 m² • 103.666 €
300 €/m² • 535 m² • Działka budowlana, Zohor, Brezová • 160.500 € • eclipsereal.sk
Działka budowlana, Zohor, Brezová
535 m² • 160.500 €
320 €/m² • 1.734 m² • Działka budowlana, Zohor • 555.000 € • eclipsereal.sk
Działka budowlana, Zohor
1.734 m² • 555.000 €
Lozorno
8 €/m² • 1.651 m² • Grunty rolne, Lozorno, Vinohradská • 13.208 € • eclipsereal.sk
Grunty rolne, Lozorno, Vinohradská
1.651 m² • 13.208 €
8 €/m² • 3.410 m² • Grunty rolne, Lozorno, Zohorská • 27.280 € • eclipsereal.sk
Grunty rolne, Lozorno, Zohorská
3.410 m² • 27.280 €
40 €/m² • 1.370 m² • Grunty rolne, Lozorno, Cintorínska • 54.800 € • eclipsereal.sk
Grunty rolne, Lozorno, Cintorínska
1.370 m² • 54.800 €
90 €/m² • 1.030 m² • Działka, Lozorno, Zvončínska • 90 €/m² • archeus.sk
Działka, Lozorno, Zvončínska
1.030 m² • 90 €/m²
228 €/m² • 382 m² • Ogród, Lozorno • 87.000 € • alfasaluto.sk (New!)
Ogród, Lozorno
382 m² • 87.000 € (New!)
276 €/m² • 724 m² • Działka, Lozorno • 200.000 € • adamsreality.sk
Działka, Lozorno
724 m² • 200.000 €
320 €/m² • 760 m² • Działka, Lozorno, Karpatská • 243.200 € • bosen.sk
Działka, Lozorno, Karpatská
760 m² • 243.200 €
320 €/m² • 1.496 m² • Działka, Lozorno, Karpatská • 478.720 € • bosen.sk
Działka, Lozorno, Karpatská
1.496 m² • 478.720 €
734 m² • Poľnohospodárska pôda, Lozorno, Zohorská • eclipsereal.sk
Poľnohospodárska pôda, Lozorno, Zohorská
734 m²
Malacky
63 €/m² • 3.326 m² • Działka, Malacky, Brnianska • 208.000 € • bosen.sk
Działka, Malacky, Brnianska
3.326 m² • 208.000 €
86 €/m² • 1.226 m² • Działka, Malacky, Záhorácka • 104.900 € • jfb.sk
Działka, Malacky, Záhorácka
1.226 m² • 104.900 €
240 €/m² • 697 m² • Działka budowlana, Malacky, Duklianskych hrdinov • 240 €/m² • espan.sk
Działka budowlana, Malacky, Duklianskych hrdinov
697 m² • 240 €/m²
260 €/m² • 2.772 m² • Działka, Malacky • 260 €/m² • brsreality.sk
Działka, Malacky
2.772 m² • 260 €/m²
260 €/m² • 2.772 m² • Działka budowlana, Malacky • 720.720 € • realwest.sk
Działka budowlana, Malacky
2.772 m² • 720.720 €
264 €/m² • 663 m² • Działka budowlana, Malacky, Družstevná • 175.000 € • amosreality.sk
Działka budowlana, Malacky, Družstevná
663 m² • 175.000 €
289 €/m² • 950 m² • Działka budowlana, Malacky • 275.000 € • amosreality.sk
Działka budowlana, Malacky
950 m² • 275.000 €
417 €/m² • 504 m² • Działka, Malacky, Legionárska • 210.000 € • brsreality.sk
Działka, Malacky, Legionárska
504 m² • 210.000 €
Marianka
96 €/m² • 1.305 m² • Działka, Marianka, Štúrova • 125.000 € • 1bcr.sk
Działka, Marianka, Štúrova
1.305 m² • 125.000 €
176 €/m² • 352 m² • Ogród, Marianka, Stupavská • 62.000 € • royals.sk
Ogród, Marianka, Stupavská
352 m² • 62.000 €
225 €/m² • 700 m² • Działka, Marianka, Potočná • 225 €/m² • volnebyvanie.sk
Działka, Marianka, Potočná
700 m² • 225 €/m²
305 €/m² • 1.023 m² • Działka budowlana, Marianka, Budovateľská • 312.015 € • 1bcr.sk
Działka budowlana, Marianka, Budovateľská
1.023 m² • 312.015 €
349 €/m² • 859 m² • Działka budowlana, Marianka, Karpatská • 299.500 € • axisreal.sk
Działka budowlana, Marianka, Karpatská
859 m² • 299.500 €
355 €/m² • 730 m² • Działka budowlana, Marianka, Na Tálkoch • 355 €/m² • 1bcr.sk
Działka budowlana, Marianka, Na Tálkoch
730 m² • 355 €/m²
396 €/m² • 804 m² • Działka budowlana, Marianka, Karpatská • 318.000 € • rkilavska.sk
Działka budowlana, Marianka, Karpatská
804 m² • 318.000 €
410 €/m² • 787 m² • Działka budowlana, Marianka, Na Tálkoch • 322.670 € • osiris.sk
Działka budowlana, Marianka, Na Tálkoch
787 m² • 322.670 €
428 €/m² • 722 m² • Działka budowlana, Marianka, Na Tálkoch • 309.000 € • portoreal.sk
Działka budowlana, Marianka, Na Tálkoch
722 m² • 309.000 €
1.378 m² • Stavebná parcela, Marianka, Karpatská • adendreal.sk (New!)
Stavebná parcela, Marianka, Karpatská
1.378 m² (New!)
Borinka
128 €/m² • 5.463 m² • Działka budowlana, Borinka • 699.900 € • 1bcr.sk
Działka budowlana, Borinka
5.463 m² • 699.900 €
164 €/m² • 1.251 m² • Działka budowlana, Borinka • 205.000 € • 1bcr.sk
Działka budowlana, Borinka
1.251 m² • 205.000 €
193 €/m² • 1.546 m² • Działka, Borinka • 299.000 € • astonlambert.sk
Działka, Borinka
1.546 m² • 299.000 €
Plavecký Štvrtok
67 €/m² • 1.270 m² • Działka rekreacyjna, Plavecký Štvrtok • 84.990 € • incorp.sk
Działka rekreacyjna, Plavecký Štvrtok
1.270 m² • 84.990 €
150 €/m² • 2.649 m² • Działka rekreacyjna, Plavecký Štvrtok • 150 €/m² • archeus.sk
Działka rekreacyjna, Plavecký Štvrtok
2.649 m² • 150 €/m²
150 €/m² • 1.506 m² • Działka, Plavecký Štvrtok • 150 €/m² • archeus.sk
Działka, Plavecký Štvrtok
1.506 m² • 150 €/m²
150 €/m² • 1.143 m² • Działka, Plavecký Štvrtok • 150 €/m² • archeus.sk
Działka, Plavecký Štvrtok
1.143 m² • 150 €/m²
241 €/m² • 540 m² • Działka budowlana, Plavecký Štvrtok • 130.000 € • jkvreal.sk
Działka budowlana, Plavecký Štvrtok
540 m² • 130.000 €
1.800 m² • Pozemok, Plavecký Štvrtok, Dolný koniec • babonytre.sk
Pozemok, Plavecký Štvrtok, Dolný koniec
1.800 m²
Gajary
130 €/m² • 882 m² • Działka budowlana, Gajary • 115.000 € • 1bcr.sk
Działka budowlana, Gajary
882 m² • 115.000 €
136 €/m² • 882 m² • Działka, Gajary • 119.600 € • nehnutelnosti.radoreality.sk
Działka, Gajary
882 m² • 119.600 €
213 €/m² • 380 m² • Działka budowlana, Gajary, Športová • 81.000 € • eclipsereal.sk
Działka budowlana, Gajary, Športová
380 m² • 81.000 €
Jablonové
133 €/m² • 2.137 m² • Działka budowlana, Jablonové • 285.000 € • reality.ba
Działka budowlana, Jablonové
2.137 m² • 285.000 €
143 €/m² • 1.786 m² • Działka, Jablonové • 255.000 € • horizontreal.sk (New!)
Działka, Jablonové
1.786 m² • 255.000 € (New!)
Jakubov
10 €/m² • 16.772 m² • Działka budowlana, Jakubov • 170.000 € • rkilavska.sk
Działka budowlana, Jakubov
16.772 m² • 170.000 €
192 €/m² • 676 m² • Działka budowlana, Jakubov • 129.900 € • realwest.sk
Działka budowlana, Jakubov
676 m² • 129.900 €
Vysoká pri Morave
1 €/m² • 3.389 m² • Działka, Vysoká pri Morave • 4.000 € • slovakestate.com
Działka, Vysoká pri Morave
3.389 m² • 4.000 €
2 €/m² • 6.443 m² • Działka, Vysoká pri Morave • 9.900 € • slovakestate.com
Działka, Vysoká pri Morave
6.443 m² • 9.900 €
Láb
Malé Leváre
75 €/m² • 1.000 m² • Działka, Malé Leváre • 75.000 € • midpointreal.sk
Działka, Malé Leváre
1.000 m² • 75.000 €
Pernek
65 €/m² • 2.000 m² • Działka budowlana, Pernek • 130.000 € • korimpartners.sk
Działka budowlana, Pernek
2.000 m² • 130.000 €
70 €/m² • 1.787 m² • Działka, Pernek • 125.000 € • amosreality.sk
Działka, Pernek
1.787 m² • 125.000 €
Rohožník
129 €/m² • 2.097 m² • Działka, Rohožník, Malacká • 269.900 € • herrys.sk
Działka, Rohožník, Malacká
2.097 m² • 269.900 €
836 m² • Stavebná parcela, Rohožník, Avanárska • avenue.sk
Stavebná parcela, Rohožník, Avanárska
836 m²
Studienka
2 €/m² • 10.642 m² • Działka, Studienka • 16.000 € • slovakestate.com
Działka, Studienka
10.642 m² • 16.000 €
294 €/m² • 800 m² • Działka, Studienka • 235.000 € • brefinreal.sk (New!)
Działka, Studienka
800 m² • 235.000 € (New!)
Veľké Leváre
63 €/m² • 3.326 m² • Działka, Veľké Leváre • 208.000 € • bosen.sk
Działka, Veľké Leváre
3.326 m² • 208.000 €
164 €/m² • 2.009 m² • Działka, Veľké Leváre • 329.000 € • midpointreal.sk
Działka, Veľké Leváre
2.009 m² • 329.000 €
Kostolište
220 €/m² • 906 m² • Działka, Kostolište • 199.320 € • bosen.sk
Działka, Kostolište
906 m² • 199.320 €
Plavecký Mikuláš
6 €/m² • 44.773 m² • Działka, Plavecký Mikuláš • 250.000 € • mojark.sk
Działka, Plavecký Mikuláš
44.773 m² • 250.000 €
Záhorská Ves
26 €/m² • 11.482 m² • Działka, Záhorská Ves, Pri prvej kaplnke • 295.700 € • portoreal.sk
Działka, Záhorská Ves, Pri prvej kaplnke
11.482 m² • 295.700 €