Stupava
1 583 €/m² • 290 m² • 5 pokój, Stupava • 459.000 € • novebyvaniereality.sk
5 pokój, Stupava
290 m² • 459.000 €
1 792 €/m² • 106 m² • 3 pokój, Stupava • 189.990 € • levelreal.sk
3 pokój, Stupava
106 m² • 189.990 €
1 931 €/m² • 51 m² • 2 pokoje, Stupava, Kukučínova • 98.500 € • alle.sk
2 pokoje, Stupava, Kukučínova
51 m² • 98.500 €
2 000 €/m² • 342 m² • Apartament, Stupava, Cementárenská • 684.000 € • mojark.sk
Apartament, Stupava, Cementárenská
342 m² • 684.000 €
2 201 €/m² • 84 m² • 4 pokój, Stupava, Pri artézskej studni • 184.900 € • aesgroup.sk
4 pokój, Stupava, Pri artézskej studni
84 m² • 184.900 €
2 435 €/m² • 116 m² • 4 pokój, Stupava, Cementárenská • 282.500 € • gravitas.sk
4 pokój, Stupava, Cementárenská
116 m² • 282.500 €
2 492 €/m² • 132 m² • 3 pokój, Stupava, Slovenská • 329.000 € • portoreal.sk
3 pokój, Stupava, Slovenská
132 m² • 329.000 €
2 529 €/m² • 85 m² • 3 pokój, Stupava, Nová • 215.000 € • realitna.sk
3 pokój, Stupava, Nová
85 m² • 215.000 €
2 818 €/m² • 77 m² • Apartament, Stupava, Sama Chalupku • 217.000 € • bosen.sk
Apartament, Stupava, Sama Chalupku
77 m² • 217.000 €
2 903 €/m² • 62 m² • 2 pokoje, Stupava • 179.990 € • levelreal.sk
2 pokoje, Stupava
62 m² • 179.990 €
2 967 €/m² • 92 m² • 4 pokój, Stupava, Cementárenská • 273.000 € • mojark.sk
4 pokój, Stupava, Cementárenská
92 m² • 273.000 €
2 970 €/m² • 80 m² • 3 pokój, Stupava, Jána Ondruša • 237.622 € • zenith-reality.sk
3 pokój, Stupava, Jána Ondruša
80 m² • 237.622 €
2 984 €/m² • 62 m² • 2 pokoje, Stupava • 185.000 € • rkarkadia.sk
2 pokoje, Stupava
62 m² • 185.000 €
3 145 €/m² • 62 m² • 2 pokoje, Stupava, Dlhá • 195.000 € • a3real.sk
2 pokoje, Stupava, Dlhá
62 m² • 195.000 €
3 382 €/m² • 55 m² • 2 pokoje, Stupava • 185.990 € • levelreal.sk
2 pokoje, Stupava
55 m² • 185.990 €
3 400 €/m² • 55 m² • 2 pokoje, Stupava, Budovateľská • 187.000 € • aesgroup.sk (New!)
2 pokoje, Stupava, Budovateľská
55 m² • 187.000 € (New!)
3 622 €/m² • 37 m² • 1 pokój, Stupava • 134.000 € • novebyvaniereality.sk
1 pokój, Stupava
37 m² • 134.000 €
4 109 €/m² • 55 m² • 2 pokoje, Stupava • 225.990 € • levelreal.sk
2 pokoje, Stupava
55 m² • 225.990 €
4 130 €/m² • 77 m² • Apartament, Stupava • 318.000 € • brefinreal.sk (New!)
Apartament, Stupava
77 m² • 318.000 € (New!)
4 381 €/m² • 42 m² • 2 pokoje, Stupava • 183.990 € • levelreal.sk
2 pokoje, Stupava
42 m² • 183.990 €
4 902 €/m² • 41 m² • 2 pokoje, Stupava • 200.990 € • levelreal.sk
2 pokoje, Stupava
41 m² • 200.990 €
Malacky
1 483 €/m² • 60 m² • Apartament, Malacky • 89.000 € • romantickechalupy.sk
Apartament, Malacky
60 m² • 89.000 €
1 766 €/m² • 184 m² • 5 pokój, Malacky, Na majeri • 325.000 € • gravitas.sk
5 pokój, Malacky, Na majeri
184 m² • 325.000 €
2 170 €/m² • 147 m² • 4 pokój, Malacky, Na majeri • 319.000 € • gravitas.sk
4 pokój, Malacky, Na majeri
147 m² • 319.000 €
2 331 €/m² • 133 m² • 3 pokój, Malacky, Pezinská • 309.999 € • vianemareal.eu
3 pokój, Malacky, Pezinská
133 m² • 309.999 €
2 443 €/m² • 61 m² • 3 pokój, Malacky, Cesta mládeže • 149.000 € • archeus.sk
3 pokój, Malacky, Cesta mládeže
61 m² • 149.000 €
2 806 €/m² • 58 m² • 2 pokoje, Malacky, Pezinská • 162.750 € • vianemareal.eu
2 pokoje, Malacky, Pezinská
58 m² • 162.750 €
2 897 €/m² • 39 m² • 1,5 pokoju, Malacky, Továrenská • 113.000 € • amosreality.sk (New!)
1,5 pokoju, Malacky, Továrenská
39 m² • 113.000 € (New!)
2 921 €/m² • 82 m² • 3 pokój, Malacky, Na majeri • 239.500 € • gravitas.sk
3 pokój, Malacky, Na majeri
82 m² • 239.500 €
2 944 €/m² • 71 m² • 3 pokój, Malacky, Na majeri • 209.000 € • gravitas.sk
3 pokój, Malacky, Na majeri
71 m² • 209.000 €
2 979 €/m² • 58 m² • 2 pokoje, Malacky, Pezinská • 172.800 € • vianemareal.eu
2 pokoje, Malacky, Pezinská
58 m² • 172.800 €
3 020 €/m² • 76 m² • 3 pokój, Malacky, Na majeri • 229.500 € • gravitas.sk
3 pokój, Malacky, Na majeri
76 m² • 229.500 €
3 047 €/m² • 95 m² • 3 pokój, Malacky, Na majeri • 289.500 € • gravitas.sk
3 pokój, Malacky, Na majeri
95 m² • 289.500 €
3 400 €/m² • 50 m² • 1 pokój, Malacky, Na majeri • 169.990 € • bosen.sk
1 pokój, Malacky, Na majeri
50 m² • 169.990 €
3 438 €/m² • 48 m² • 2 pokoje, Malacky, Cesta mládeže • 165.000 € • espan.sk (New!)
2 pokoje, Malacky, Cesta mládeže
48 m² • 165.000 € (New!)
Jakubov
1 172 €/m² • 113 m² • 2 pokoje, Jakubov, Malá hrádza • 132.405 € • resido.sk
2 pokoje, Jakubov, Malá hrádza
113 m² • 132.405 €
2 236 €/m² • 58 m² • 2 pokoje, Jakubov, Malá hrádza • 129.706 € • resido.sk
2 pokoje, Jakubov, Malá hrádza
58 m² • 129.706 €
2 687 €/m² • 34 m² • 1 pokój, Jakubov, Malá hrádza • 91.361 € • resido.sk
1 pokój, Jakubov, Malá hrádza
34 m² • 91.361 €
Láb
3 029 €/m² • 103 m² • 4 pokój, Láb, Leknová • 312.000 € • hoffmannreal.sk
4 pokój, Láb, Leknová
103 m² • 312.000 €
Kostolište
2 806 €/m² • 98 m² • 4 pokój, Kostolište • 275.000 € • espan.sk
4 pokój, Kostolište
98 m² • 275.000 €
2 806 €/m² • 98 m² • 4 pokój, Kostolište, Martina Benku • 275.000 € • espan.sk
4 pokój, Kostolište, Martina Benku
98 m² • 275.000 €
3 196 €/m² • 56 m² • 2 pokoje, Kostolište • 179.000 € • jfb.sk
2 pokoje, Kostolište
56 m² • 179.000 €
Rohožník
1 514 €/m² • 105 m² • 4 pokój, Rohožník, Športová • 159.000 € • finprofitgroup.sk
4 pokój, Rohožník, Športová
105 m² • 159.000 €
3 013 €/m² • 78 m² • 3 pokój, Rohožník, Školské námestie • 235.000 € • bosen.sk
3 pokój, Rohožník, Školské námestie
78 m² • 235.000 €
Veľké Leváre
1 394 €/m² • 175 m² • Apartament, Veľké Leváre • 244.000 € • espan.sk
Apartament, Veľké Leváre
175 m² • 244.000 €
2 528 €/m² • 89 m² • 4 pokój, Veľké Leváre • 225.000 € • midpointreal.sk
4 pokój, Veľké Leváre
89 m² • 225.000 €
Vysoká pri Morave
1 323 €/m² • 136 m² • 5 pokój, Vysoká pri Morave, Hlavná • 179.900 € • elyzia.sk
5 pokój, Vysoká pri Morave, Hlavná
136 m² • 179.900 €
2 773 €/m² • 45 m² • 2 pokoje, Vysoká pri Morave • 124.800 € • nestproperty.sk
2 pokoje, Vysoká pri Morave
45 m² • 124.800 €
Gajary
Malé Leváre
1 245 €/m² • 233 m² • 5 pokój, Malé Leváre • 290.000 € • alfasaluto.sk
5 pokój, Malé Leváre
233 m² • 290.000 €
Plavecký Štvrtok
2 468 €/m² • 109 m² • 3 pokój, Plavecký Štvrtok, Pod lesom • 269.000 € • espan.sk
3 pokój, Plavecký Štvrtok, Pod lesom
109 m² • 269.000 €
Zohor
2 398 €/m² • 83 m² • 3 pokój, Zohor, Školská • 199.000 € • midpointreal.sk
3 pokój, Zohor, Školská
83 m² • 199.000 €