Skalica
10 €/m² • 2.928 m² • Działka, Skalica • 29.900 € • hrfreality.sk
Działka, Skalica
2.928 m² • 29.900 €
53 €/m² • 1.500 m² • Działka budowlana, Skalica • 79.000 € • astonreal.sk
Działka budowlana, Skalica
1.500 m² • 79.000 €
175 €/m² • 250 m² • Działka, Skalica, Čulenova • 175 €/m² • domovia.sk (New!)
Działka, Skalica, Čulenova
250 m² • 175 €/m² (New!)
Holíč
7 €/m² • 8.000 m² • Działka, Holíč • 57.000 € • romantickechalupy.sk
Działka, Holíč
8.000 m² • 57.000 €
88 €/m² • 857 m² • Działka budowlana, Holíč • 75.000 € • romantickechalupy.sk
Działka budowlana, Holíč
857 m² • 75.000 €
160 €/m² • 685 m² • Działka budowlana, Holíč, Betlehém • 109.700 € • hrfreality.sk
Działka budowlana, Holíč, Betlehém
685 m² • 109.700 €
183 €/m² • 1.095 m² • Działka, Holíč • 200.000 € • remax-slovakia.sk
Działka, Holíč
1.095 m² • 200.000 €
Radimov
90 €/m² • 784 m² • Działka budowlana, Radimov • 70.560 € • archeus.sk
Działka budowlana, Radimov
784 m² • 70.560 €
Brodské
76 €/m² • 443 m² • Ogród, Brodské, Nová • 33.500 € • astonreal.sk
Ogród, Brodské, Nová
443 m² • 33.500 €
Kopčany
Lopašov
13 €/m² • 7.138 m² • Działka, Lopašov • 90.000 € • realitystvorlistok.sk
Działka, Lopašov
7.138 m² • 90.000 €
Popudinské Močidľany
14 €/m² • 2.105 m² • Działka, Popudinské Močidľany • 29.500 € • expisreal.sk
Działka, Popudinské Močidľany
2.105 m² • 29.500 €
Trnovec
154 €/m² • 649 m² • Działka budowlana, Trnovec • 100.000 € • reality-rent.sk (New!)
Działka budowlana, Trnovec
649 m² • 100.000 € (New!)