Holíč
1 551 €/m² • 89 m² • 3 pokój, Holíč, D. Rapanta • 138.000 € • expertbyvania.sk
3 pokój, Holíč, D. Rapanta
89 m² • 138.000 €
1 633 €/m² • 49 m² • Apartament, Holíč, SNP • 79.999 € • midpointreal.sk
Apartament, Holíč, SNP
49 m² • 79.999 €
1 705 €/m² • 88 m² • 4 pokój, Holíč, SNP • 150.000 € • nehnutelnosti.radoreality.sk
4 pokój, Holíč, SNP
88 m² • 150.000 €
1 769 €/m² • 35 m² • 1 pokój, Holíč, Pri kaštieli • 61.900 € • hrfreality.sk
1 pokój, Holíč, Pri kaštieli
35 m² • 61.900 €
3 174 €/m² • 23 m² • Apartament, Holíč • 73.000 € • expertbyvania.sk
Apartament, Holíč
23 m² • 73.000 €
Skalica
1 413 €/m² • 63 m² • 2 pokoje, Skalica, Mazúrova • 89.000 € • expertbyvania.sk
2 pokoje, Skalica, Mazúrova
63 m² • 89.000 €
2 018 €/m² • 56 m² • 2 pokoje, Skalica • 113.000 € • expertbyvania.sk
2 pokoje, Skalica
56 m² • 113.000 €